Radomiak RadomRadomiak Radom
1 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
19:32

Radomiak zwyciężył Sandecję 1:0 i tak naprawdę był to najmniejszy wymiar kary. Gospodarze mogli wygrać zdecydowanie wyżej - dwie znakomite sytuacje na podwyższenie wyniku miał Maciej Górski, szanse mieli także Mateusz Michalski, Rafał Makowski i Dawid Abramowicz. Dla beniaminka najważniejsze jest jednak to, że po czterech meczach bez zwycięstwa przyszło przełamanie i komplet punktów. Na dziś to już wszystko, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

97'

Koniec meczu! Radomiak wygrywa z Sandecją 1:0!

96'

Michał Kaput przerwał akcję Sandecji i zarobił żółtą kartkę.

95'

Nieudany strzał Macieja Górskiego. Piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

94'

Mądre zachowanie Mikity w narożniku boiska. Gracz gospodarzy wywalczył kornera.

91'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska sporo miejsca w polu karnym miał Thiago, lecz posłał piłkę obok bramki!

91'

Aż sześć minut doliczył do meczu Zbigniew Dobrynin.

90'

Wyjątkowo spokojne są ataki Sandecji. Goście przegrywają, ale nie naciskają zbytnio Radomiaka.

88'

Na spalonym złapany Maciej Korzym.

86'

Ostatnia zmiana również w Sandecji. Opuszcza murawę Radosław Kanach, pojawia się Thiago.

85'

Ostatnia zmiana w Radomiaku. Poza boiskiem Mateusz Michalski, w jego miejsce Patryk Winsztal.

83'

Dominik Kun wpadł w pole karne z lewej strony boiska i uderzył na bramkę, lecz trafił wprost w Mateusza Kochalskiego.

80'

Dobre uderzenie Mikity, Bielica po rykoszecie sparował piłkę do boku!

79'

Daleko z bramki wyszedł Daniel Bielica, ratując Sandecję przed stratą bramki.

78'

Dośrodkowanie Chmiela z prawej strony boiska, jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny.

77'

Druga zmiana także w Radomiaku. Brawami żegnany Leandro, wchodzi Patryk Mikita.

75'

Druga zmiana w Sandecji. Schodzi Adrian Danek, na murawie melduje się Dominik Kun.

74'

Także w drugiej części gry arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

72'

Świetna akcja Jakubika i Makowskiego po prawej stronie boiska, próbował wykończyć ją Michalski, lecz z woleja posłał piłkę obok słupka!

70'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Michalski.

70'

Kibice Sandecji odpalili pirotechnikę, a jedna z petard wylądowała nawet na boisku.

68'

Z dystansu uderzał Michał Walski, ale piłka przeszła obok bramki.

65'

Pierwsza zmiana w zespole Sandecji. Opuszcza boisko Mateusz Klichowicz, za niego Kamil Ogorzały.

65'

Jakubik miał piłkę w polu karnym, nie oddał jednak nawet strzału na bramkę Sandecji.

62'

Naciska Radomiak! Świetna dwójkowa akcja Abramowicza i Michalskiego, ten pierwszy nie trafił jednak czysto w piłkę!

62'

Kolejna szansa Górskiego! Makowski zagrał prostopadłą piłkę do napastnika, lecz ten posłał piłkę nad poprzeczką, mimo że miał przed sobą jedynie Bielicę!

60'

Świetna okazja dla Radomiaka! Po dośrodkowaniu z lewej strony Makowski zgrał piłkę do Górskiego, lecz napastnik gospodarzy w dobrej sytuacji uderzył obok słupka!

58'

Leandro faulowany na prawej stronie. Przewinił Małkowski.

56'

Mateusz Lewandowski już poza boiskiem. Zastąpił go Adam Banasiak.

56'

Mateusz Lewandowski nie podnosi się z boiska. Chyba potrzebna będzie zmiana.

54'

Okazja na kontrę dla Radomiaka, lecz nie zdołał dojść do piłki Górski.

52'

Leandro próbował wymusić rzut karny. Zarobił tylko żółtą kartkę.

52'

Makowski płasko uderzył z rzutu wolnego, ale Bielica bardzo dobrze odbił piłkę do boku!

51'

Radosław Kanach faulował przed polem karnym Macieja Górskiego. Jeszcze jedna żółta kartka.

49'

Mateusz Lewandowski faulem przerwał kontrę Sandecji. Sędzia wyciągnął żółtą kartkę.

48'

Nie ryzykował pod własną bramką Marcin Flis i wybił piłkę na aut.

47'

Kontra Radomiaka, Małkowski dobrze zachował się teraz w defensywie i przeciął podanie.

46'

Damian Jakubik faulował rywala na 30. metrze. Małkowski będzie dośrodkowywał z rzutu wolnego.

46'

Od środka wznowił mecz Radomiak. Oba zespoły na razie bez zmian.

46'

Znów gramy!

18:35

Obie drużyny wracają na boisko. Zaraz początek drugiej połowy!

18:22

Po pierwszej części gry Radomiak Radom prowadzi u siebie z Sandecją Nowy Sącz 1:0. Goście zaczęli z dużym animuszem, ale beniaminek szybko przejął kontrolę nad meczem - w 19. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Abramowicz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Michalskiego i zgraniu Macieja Górskiego. Poza tym groźnie z dystansu strzelali Rafał Makowski oraz Michał Kaput, lecz Daniel Bielica stawał na wysokości zadania. Czy w drugiej połowie Sandecja zdoła wreszcie zagrozić bramce Mateusza Kochalskiego? Wracamy za niespełna kwadrans!

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Sandecja rozgrywa piłkę na własnej połowie. Goście nie mogą przebić się przez dobrze ustawionych rywali.

45'

Dwie minuty doliczył do pierwszej połowy arbiter.

44'

Składna akcja gospodarzy, w ostatniej chwili piłkę wybił wślizgiem Grzegorz Baran.

43'

Akcja Górskiego i Jakubika zakończona strzałem z ostrego kąta tego pierwszego. Futbolówka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

40'

Radomiak miał okazję na gola, lecz Michalski poślizgnął się w polu karnym i zagrał piłkę ręką.

38'

Sandecja w krótkim czasie miała aż trzy kornery. Żaden z nich nie przyniósł większego zagrożenia.

36'

Danek nie zdołał minąć Abramowicza, będzie jeszcze rzut rożny dla Sandecji.

35'

Danek próbował uderzać z ostrego kąta, lecz strzelił daleko obok słupka.

33'

Adrian Danek bardzo ostro potraktował Mateusza Lewandowskiego i został ipomniany żółtą kartką.

32'

Abramowicz dobrze gra dziś także w defensywie. Najpierw zatrzymał Małkowskiego, a po chwili Danka.

30'

Arbiter zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

29'

Nieuznana bramka dla Sandecji! Damian Chmiel dośrodkował w pole karne z lewej strony, a Mateusz Klichowicz trafił do siatki, ale znajdował się na wyraźnym spalonym!

27'

Lewandowski próbował się urwać prawą stroną, lecz obrońca Sandecji wybił piłkę na aut.

25'

Teraz przewrócił się Mateusz Klichowicz, lecz tym razem nie było mowy o przewinieniu.

23'

Mateusz Lewandowski faulował Michała Walskiego na prawej stronie boiska. Będzie okazja na dośrodkowanie dla Sandecji.

21'

Świetna kontra Radomiaka! Górski zagrał do Michalskiego, który podał piłkę Michałowi Kaputowi, a strzał tego ostatniego z trudem obronił Bielica!

20'

Radomiak wychodzi na prowadzenie! Mateusz Michalski dośrodkował z rzutu rożnego, Maciej Górski zgrał piłkę głową, a Dawid Abramowicz wbiegł między obrońców i z bliska wpakował piłkę do siatki!

19'

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! DAWID ABRAMOWICZ!

18'

Kompletnie nieudany przerzut Górskiego na prawą stronę boiska. Goście zaczną od autu.

17'

Zbyt mocne zagranie w kierunku Leandro, od bramki zacznie Bielica.

15'

Mateusz Michalski faulował Danka na prawej stronie boiska. Rzut wolny dla Sandecji.

14'

Po mocnym początku Sandecji, teraz to Radomiak częściej gości z piłką na połowie rywali.

11'

Maciej Górski próbował odebrać piłkę obrońcy Sandecji, ale Michal Piter-Bućko zdołał zgrać ją do bramkarza.

9'

Gospodarze bliscy gola! Składna akcja Radomiaka zakończona strzałem Rafała Makowskiego, lecz uderzenie pod poprzeczkę broni Daniel Bielica!

8'

Odpowiada Radomiak - piłkę w polu karnym mieli Rafał Makowski i Leandro, żaden z nich nie zdołał jednak oddać strzału.

7'

Atak Sandecji prawą stroną. Maciej Małkowski minął jednego rywala, ale Dawid Abramowicz wybił piłkę na aut.

5'

Maciej Korzym złapany na spalonym. Na razie to Sandecja ma inicjatywę w tym meczu.

3'

Radosław Kanach uderzył z dystansu, lecz piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

2'

Adrian Danek zagrał prostopadłą piłkę do Mateusza Klichowicza, ale Mateusz Kochalski wyszedł z bramki i w ostatniej chwili wybił futbolówkę.

1'

Od środka zaczyna Sandecja. Goście w granatowych strojach, Radomiak na zielono-biało.

1'

Zaczynamy!

17:28

Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Zbigniew Dobrynin. Właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko.

17:23

Radomiak to beniaminek, więc oba zespoły nie rywalizowały ze sobą w ostatnim czasie. Według bukmacherów gospodarze są jednak lekkim faworytem.

17:20

Rezerwowi Radomiaka: Artur Haluch, Adam Banasiak, Kacper Pietrzyk, Martin Klabnik, Meik Karwot, Bruno Luiz, Patryk Winsztal, Damian Nowak, Patryk Mikita.

17:17

Sandecja to zespół, który w tym sezonie nie remisuje. Drużyna z Nowego Sącza przegrała z Bruk-Betem, Miedzią i Stomilem, ale pokonała Puszczę, GKS Tychy oraz GKS Bełchatów. Którą odsłonę gości zobaczymy dziś?

17:15

Radomiak zaczął sezon od domowych zwycięstw z GKS-em Tychy oraz Stomilem Olsztyn. W kolejnych czterech kolejkach beniaminek radził już sobie jednak dużo słabiej - przegrał z GKS-em Bełchatów i Wartą Poznań, a ostatnio zremisował z GKS-em Jastrzębie oraz Odrą Opole.

17:10

Po prawej stronie możecie już zobaczyć także pierwszą jedenastkę Radomiaka Radom.

17:05

Oto skład, w jakim dzisiejszy mecz rozpoczną goście:

17:00

Czas na kolejny mecz 7. kolejki Fortuna 1. Ligi. W Radomiu beniaminek, miejscowy Radomiak, podejmie na własnym boisku Sandecję Nowy Sącz. Początek tego spotkania o 17:30, a na relację na żywo na łamach GOL24.pl zaprasza Państwa Maciej Pietrasik!