Mateusz Lewandowski w miejsce Rafała Makowskiego.

Strzał Skrzypczaka pewnie broni Kochalski.

84'

Sędzia Jacek Małyszek odsyła trenera Radomiaka na trybuny.

80'

10 minut do końca spotkania. Atmosfera na trybunach zaczęła gęstnieć. To jeden z nielicznych przypadków, kiedy wszyscy są ciekawi, co wydarzy się po meczu niż w jego trakcie.

74'

Seria rzutów rożnych dla Odry Opole. Żaden z nich nie przynosi oczekiwanego strzału na bramkę.

71'

Żółta kartka dla Macieja Górskiego.

68'

Franciszek Wróblewski w miejsce Huberta Sobola.

66'

Mateusz Michalski w miejsce Patryka Mikity.

62'

Maciej Górski zastąpił Nowaka.

54'

Poprzeczka po strzale Michała Kaputa! Radomiak blisko zdobycia gola

52'

Strzał Czyżyka z 25 metrów - pewna obrona Mateusza Kochalskiego.

51'

Świetna piłka Janasika do Skrzypczaka. Zawodnik Odry pomylił się w sytuacji sam na sam.

51'

Czyżycki niecelnie dośrodkował na głowę Sobola.

47'

Damian Nowak zagroził bramce Rosy, ale trafił prosto w ręce golkipera.

46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Czy to ostatnie 45 minut dla Mariusza Rumaka?

20:35

Koniec pierwszej połowy.

44'

Kąśliwe dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale Rosa był czujny na przedpolu.

42'

Leży na murawie Karwot. Będzie potrzebna interwencja sztabu medycznego.

38'

Janus chciał wymienić piłkę na jeden kontakt z napastnikiem, ale znów brakuje dokładności.

36'

Jeden z niewielu ataków gości. Mikita zagrywa do Makowskiego, lecz ten już niecelnie podał do przodu.

34'

Bonecki indywidualnie próbował przedrzeć się przez szyki obronne rywali. Zrobił to dość łatwo, ale przy podaniu do kolegi z zespołu zabrakło mu dokładności.

29'

Seria dośrodkowań Adamca zakończona wywalczeniem stałego fragmentu gry.

27'

Kartka dla Cichockiego za taktyczny faul w środkowej strefie boiska.

26'

Żółta kartka dla Huberta Sobola.

23'

Uspokojenie gry przez gospodarzy. Wciąż mają kontrolę nad tym, co dzieje się na boisku.

21'

Blisko gola dla gospodarzy! Strzał głową Piotra Żemły obok bramki

13'

Sobol uderzył z okolicy pola karnego i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

9'

Rosa złapał piłkę po strzale Mikity.

8'

Adamec oddał mocny strzał z dystansu, ale niecelnie.

6'

Czyżycki wrzucił piłkę na skrzydło do Janusa, ale z akcji nie wyszło nic dobrego.

4'

Daleki wyrzut z autu w pole karne Odry i wybija piłkę Żemło.

3'

Gospodarze na połowie rywali. Chyba są zmotywowani i bardzo im zależy na pozostaniu Mariusza Rumaka.

19:45

I zaczynamy!

19:43

Piłkarze już na murawie! Za chwilę początek spotkania

19:35

W ostatniej kolejce Odra przegrała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:1. Radomiak z kolei zremisował z GKS 1962 Jastrzębie 2;2. Dwa poprzednie mecze przegrał: z Wartą Poznań 0:2 i GKS-em Bełchatów 0:3.

19:31

Pytanie przed meczem z Radomiakiem brzmi: czy piłkarze chcą umierać za Rumaka. Pierwszy raz przeciwko swojej drużynie będzie chyba część kibiców, która straciła resztkę sympatii do trenera. A przecież ewentualny remis lub porażka pozwoli się od niego uwolnić...

19:31

42-latek straci pracę już dzisiaj, jeśli mecz zakończy się remisem lub porażką. Zwolnienie nastąpi także w przypadku zwycięstwa i niezdobycia przynajmniej czterech punktów w dwóch następnych wyjazdowych spotkaniach: z GKS 1962 Jastrzębie oraz Wartą Poznań.

19:30

Już w 6. kolejce Mariusz Rumak gra o posadę. Jeżeli jego podopieczni nie wygrają z beniaminkiem to on po 467 dniach zostanie zwolniony. Skąd to wiemy? Odra publicznie postawiła szkoleniowcowi ultimatum, co przyjęło się z ogromną krytyką ze strony prasy.