Warta Poznańwarta
2 : 1
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
96'

Koniec meczu! Czwarta wygrana z rzędu Warty - na wagę fotelu lidera! Dzisiaj o wygranej zadecydowały postawa w defensywie, no i skuteczność Kupczaka z jedenastego metra. 2/2!

94'

I jeszcze jedna kartka - dla bramkarza Lisa.

91'

Co za okazja na wyrównanie! Roginić obił jedynie poprzeczkę.

91'

Pomocy wymaga Lis. Tymczasem arbiter dolicza pięć minut.

89'

Szósta żółta kartka w meczu. Ukarany został nią Kiklaisz.

86'

I jeszcze Rybicki w miejsce Jakóbowskiego. To ostatnia zmiana Warty.

85'

I jeszcze jedna zmiana u gości. Wszedł Rzuchowski.

82'

Ależ nerwowa końcówka! Sędzia Myć po długim namyśle wskazał na wapno. Z jedenastego metra nie pomylił się znów Kupczak i mamy 2:1 dla gospodarzy.

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! PONOWNIE KUPCZAK!

79'

RZUT KARNY DLA WARTY POZNAŃ!

77'

Kiełb dośrodkowuje z rzutu rożnego w pole karne Podbeskidzia. Rywale oddalają zagrożenie.

74'

Janickiego zastępuje Kiklaisz. Dostaje nieco więcej minut niż w Radomiu.

73'

Kolejny niecelny strzał ze strony przyjezdnych. Do końca spotkania pozostał nieco ponad kwadrans.

72'

Laskowski zmienił Danielaka. To druga roszada po stronie gości.

70'

Trzeci ofsajd. Oczywiście na nim gracz Podbeskidzia - konkretnie Modelski.

68'

Mogło być 2:1. Jaroch (ten z Warty) uderza z całej siły, ale na posterunku jest Polacek. Nadal remis.

64'

Po raz drugi w meczu chorągiewka asystenta w górze. Znowu spalił jeden z "Górali'. Po zejściu Sierpiny opaskę kapitana przejął u nich Bartosz Jaroch.

62'

Gach w miejsce Sierpiny.

61'

Warta w ofensywie, ale też bez efektu. Piłka po strzale zatrzymała się na obrońcy.

59'

Są rzuty wolne, rożne, ale brakuje konkretów po nich. Przed chwilą okazję zmarnowali przyjezdni.

54'

Boisko opuścił już Długosz. Za niego Gardzielewicz.

53'

Żółtą kartkę obejrzał Boczek. Sędzia Myć jest dzisiaj jak widać konsekwentny.

51'

Czekamy aż gra nabierze tempa. Na razie akcje są szarpane.

48'

Czwarta żółta kartka w meczu. Dla Osyry.

47'

Od początku Warta próbuje przejąć inicjatywę. Pierwszy strzał został zablokowany.

46'

Gramy dalej. Od środka wznowiło Podbeskidzie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Dwie bramki, sporo emocji i niezłego futbolu. Miejmy nadzieję, że po przerwie też będzie ciekawie. Tymczasem kwadrans oddechu.

41'

Kartka dla Modelskiego.

39'

Tym razem Warcie zabrakło dokładności. Od bramki wznowił Polacek.

34'

Takim wynikiem spotkanie raczej się nie zakończy. Obu zespołom bardzo zależy na drugiej bramce.

32'

A teraz Trałka. Jego próba również okazała się niecelna.

31'

Podbeskidzie blokuje strzał Warty.

29'

Do notesu sędziego trafił też Kieliba. Żółta kartka.

26'

"Górale" doczekali się efektów swojej pracy. Po wrzutce Nowaka z rzutu wolnego do siatki trafił Sieracki. W akci uczestniczył też Komor.

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE!

25'

Parę minut gry o środek pola. Sędzia dwa lub trzy razy przerwał grę z uwagi na przewinienia.

21'

Żółta kartka dla Kiełba. Za faul na Sierackim.

20'

Sierpina wrzuca z rożnego. Jeden z kolegów jednak fauluje i piłka trafia do Warty.

18'

Jaroch (ten z Podbeskidzia) uderza, ale obok bramki.

17'

Początek meczu jest całkiem obiecujący. Obie drużyny grają ofensywnie.

15'

Na razie najmocniejszym punktem w defensywie Warty jest Lis. Bramkarz poradził sobie z każdym z trzech strzałów.

13'

Nowak wrzuca z rzutu rożnego, a potem jeden z jego kolegów oddaje strzał. Celnie, ale gola brak.

12'

Kupczak na debiutancką bramkę czekał do piątego występu. Uderzył pewnie.

10'

GOOOOOOOOOOOOOL! Kupczak na 1:0!

10'

9'

Kolejna śmiała próba "Górali" zakończona strzałem na bramkę.

6'

Pierwszy celny strzał za nami. Na bramkę uderzał Figiel.

6'

Polacek interweniuje w polu bramkowym. Gospodarze mozolnie budują atak pozycyjny.

3'

Początek dość spokojny. Przeważa Warta, ale bez konkretów.

1'

Gramy! Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

16:53

Zawody poprowadzi sędzia Wojciech Myć (Lublin). Jego asystentami będą dziś Marek Arys i Michał Sobczak. A do roli sędziego technicznego wyznaczono Pawła Gwiazdę.

16:47

Ławka Podbeskidzia: Bieroński, A. Leszczyński, Wiktorski, Laskowski, Rakowski, Rzuchowski, Martin, Gach, Hilbrycht.

16:46

Ławka Warty: T. Laskowski, Kiklaisz, Grobelny, Fiedosiewicz, Szmyt, Cierpka, Ławniczak, Rybicki, Gardzielewicz.

16:43

Warta liderem po tej kolejce? To możliwe. Nie wszystko jednak od niej zależy. Dopomóc musi Stal, która zagra w Niecieczy z pierwszą Bruk-Bet Termaliką.

16:24

- Jesteśmy po analizie Podbeskidzia, które budowane jest na awans i to jest ich cel. Czeka nas bardzo trudne spotkanie i jest to zespół ciekawy pod względem personaliów. Gramy u siebie i chcemy pokazać się z dobrej strony oraz zneutralizować atuty rywala – podkreśla trener Warty, Piotr Tworek.

16:22

W zeszłej kolejce w barwach Warty zadebiutował były lechita, Łukasz Trałka. Dzisiaj zobaczymy go pierwszy raz od początku spotkania. To duże nazwisko jak na 1 ligę. Czy jednak kluczowe dla losów dzisiejszego meczu?

16:20

Podbeskidzie odwrotnie - po niezłym starcie (siedem punktów w trzech meczach) zanotowało pierwszą porazkę. Też przegrało nieznacznie, bo 0:1 z Wigrami.

16:20

Warta jest w wyśmienitej formie. Po porażce ze Stalą (1:2) złapała bowiem serię trzech zwycięstw z rzędu. Ostatnio na wyjeździe ograła nieprzewidywalnego Radomiaka (2:0).

16:19

Sporo obiecujemy sobie po meczu w Grodzisku Wielkopolskim. Druga w tabeli Warta zagra z czwartym Podbeskidziem. Piłkarze już zapoznali się z murawą. Pora na rozgrzewkę.