Chrobry GłogówChrobry Głogów
0 : 1
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
20:59

Chrobry przez większość meczu przeważał, ale w czwartym meczu w tym sezonie poniósł czwartą porażkę, W samej końcówce meczu Puszcza wyprowadziła pierwszą groźniejszą akcję i od razu zakończyła się ona golem - do siatki trafił wprowadzony na ostatni kwadrans Jakub Bąk! To już wszystko jeśli chodzi o ten mecz, zapraszamy na kolejne relacje z Fortuna 1. Ligi na łamach GOL24.pl.

94'

Koniec meczu - Puszcza wygrywa w Głogowie z Chrobrym 1:0!

93'

Żółtą kartką ukarany jeszcze Mykyta Wowczenko.

89'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! JAKUB BĄK!

84'

Zmiana też w Chrobrym. Schodzi Mateusz Kulchawy, wchodzi Maciej Diduszko.

84'

Ostatnia roszada w Puszczy. Za Jose Embalo pojawia się Mykyta Wowczenko.

81'

Ivan Djurjević decyduje się na pierwszą zmianę - zdejmuje Damiana Kowalczyka i wprowadza Gerarda Artigasa.

81'

Żółtą kartką ukarany Michał Czarny.

75'

Kolejna zmiana w Puszczy. Poza boiskiem jest już Jakub Serafin, a na murawie Jakub Bąk.

60'

Pierwsza zmiana w zespole Puszczy. Schodzi Łukasz Szczepaniak, w jego miejsce Bartosz Widejko.

46'

Znów gramy!

19:51

Pierwsza połowa w Głogowie nie przyniosła goli. Gospodarze zdecydowanie częściej atakowali, lecz nie potrafili sforsować obrony Puszczy.

19:50

45'

Koniec pierwszej połowy!

13'

Żółtą kartką ukarany Marcel Ziemann.

1'

Zaczynamy!

18:53

Mecze obu drużyn z poprzedniego sezonu zdecydowanie lepiej wspomina Puszcza. Piłkarze z Niepołomic wygrali 3:0 na własnym boisku i 3:2 w Głogowie.

18:50

Rezerwowi Puszczy: Mateusz Górski, Mykyta Wowczenko, Jakub Bąk Łukasz Furtak, Marcel Kotwica, Maksymilian Sitek, Longinus Uwakwe, Bartosz Widejko, Bartosz Żurek

18:45

Chrobry Głogów w tym sezonie prezentuje się na razie bardzo słabo. Gospodarze dzisiejszego meczu przegrali wszystkie trzy mecze, zdobyli w nich tylko jednego gola i zamykają ligową tabelę. Puszcza ostatnio przegrała z Sandecją Nowy Sącz, lecz wcześniej zremisowała z GKS-em Jastrzębie i pokonała Odrę Opole. Drużyna Tomasza Tułacza ma dzięki temu cztery punkty i znajduje się w środku stawki.

18:41

Rezerwowi Chrobrego: Adam Antochów, Mateusz Abramowicz, Adam Makuchowski, Michał Michalec, Dominik Piła, Marek Wasiluk, Maciej Diduszko, Gerard Artigas

18:37

Tak prezentuje się natomiast podstawowa jedenastka Puszczy:

18:34

Oto podstawowy skład Chrobrego:

18:30

Czas na kolejne spotkanie 4. kolejki Fortuna 1. Ligi. O pierwsze punkty w tym sezonie powalczy dziś Chrobry Głogów - drużyna Ivana Djurjevicia podejmie na własnym boisku Puszczę Niepołomice. Początek meczu już o 19:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!