3 : 2
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
1. połowa0 : 2
95'

Koniec meczu! Arka po cudownym pościgu wygrywa mecz i przynajmniej do jutra opuszcza strefę spadkową! Tak się walczy o utrzymanie w Ekstraklasie!

92'

Niebywałe! Arka wychodzi na prowadzenie! Cóż za comeback! Serb popisał się cudownym strzałem!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nemanja Mihajlović !!!!!

90'

Świetne uderzenie Piotra Malinowskiego i piłka trafia w słupek!

89'

Powiedzenie Czesława Michniewicza znowu się sprawdziło! Arka z 0:2 wraca do wyniku 2:2! Znakomitym strzałem popisał się Marko Vejinović!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niewiarygodne! Arka doprowadza do remisu po bramce Marko Vejinovicia!

87'

Christian Maghoma ukarany żółtą kartką.

84'

Ostatnia zmiana tego meczu. Piotr Malinowski wchodzi, a schodzi Miłosz Szczepański.

80'

Adam Deja huknął z dystansu i zabrakło dosłownie centymetrów, a wpadłaby cudowna bramka wyrównująca!

79'

Michał Kopczyński ogląda żółtą kartkę.

77'

Kamil Piątkowski zmienia Daniela Bartla.

76'

73'

Młodzieżowiec Arki świetnie znalazł się w polu karnym rywala i dobrym strzałem głową pokonał Jakuba Szumskiego.

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Młyński strzelcem bramki kontaktowej.

70'

Raków pozwala na rozgrywanie piłki przeciwnikowi.Tempo meczu pozostawia jednak wiele do życzenia.

66'

Posypały się roszady bo na murawie pojawił się także Michał Kopczyński, który zmienił Michała Nalepę.

65'

Zmiana także w drużynie gości. Marko Poletanović zmieniony przez Rusłana Babenko.

64'

Oskar Zawada opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Fabian Serrarens.

62'

Igor Sapała huknął z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

60'

Nemanja Mihajlović zmienia Macieja Jankowskiego.

57'

Michał Nalepa ukarany żółtą kartką.

54'

Adam Deja dotknął piłkę ręką po zagraniu Bartla, ale po analizie VAR Tomasz Musiał zdecydował się nie dyktować karnego!

51'

Świetnie funkcjonuje defensywa Rakowa. Teraz spokojnie powstrzymali atak rywala.

48'

46'

Czas na drugie 45 minut!

47'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Raków bardzo pewnie pogrywa sobie z Arką Gdynia! Czy po przerwie obraz meczu się zmieni?

45'

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu!

40'

Kapitan Rakowa znalazł się znakomicie w polu karnym Arki i sprytnym strzałem pokonał bramkarza rywali!

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Raków prowadzi już 2:0! Tomas Petrasek wpisuje się na listę strzelców!

37'

Maciej Jankowski mija się z piłką po groźnym dośrodkowaniu.

35'

Po bardzo dynamicznym początku tempo spotkania bardzo mocno spadło. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sytuacje.

30'

Mateusz Młyński na spalonym. Arka traci szansę na groźna okazję.

28'

Raków w tym meczu wygląda dużo lepiej od swojego rywala. Beniaminek może się podobać.

25'

22'

Oskar Zawada wygrał pojedynek z obrońcą rywala, a później oddał bardzo słaby strzał.

20'

Fran Tudor uderza na bramkę, ale tym razem świetnie broni Steinbors.

18'

Bardzo słabe uderzenie Igora Sapały. Piłka szybuje wysoko nad bramką.

16'

Bardzo aktywny jest jak na razie Marko Poletanović, który kontroluje grę w środkowej strefie.

13'

10'

Ależ bomba Marko Poletanovicia, po którym piłka trafia w poprzeczkę! Było bardzo blisko!

9'

Michał Nalepa ofiarnie blokuje strzał Sebastiana Musiolika.

8'

Zamieszanie w polu karnym Arki, ale Fran Tudor został zablokowany przez rywala.

5'

Bardzo dobre uderzenie młodego pomocnika Rakowa, chociaż trzeba przyznać, że Pavels Steinbors mógł zachować się lepiej!

4'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Miłosz Szczepański zdobywa swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie!

3'

Pierwsza groźna okazja! Raków ma rzut wolny na 17 metrze od bramki rywala!

1'

Arka rozpoczęła mecz od środka boiska!

14:57

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

14:53

W pierwszym składzie Arki Gdynia zadebiutuje dzisiaj Oskar Zawada. Ściągnięty z Wisły Płock napastnik ma odbudować się w zespole Aleksandara Rogicia. Jego aktualny wynik w tym sezonie to 7 spotkań i 0 bramek, czyli niezbyt obiecujący.

14:50

Dużym problemem Rakowa może być fakt, że na ławce trenerskiej nie zasiądzie dziś Marek Papszun, który nadal musi odpokutować swoje zachowanie. Zastępuje go Goncalo Feio, który tydzień temu kontrolował beniaminka w meczu z Legią.

14:47

To może być bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Jeżeli wygra Arka to będą mieć szansę na wyjście ze strefy spadkowej, jeżeli jednak to Raków wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku to beniaminek wskoczy do pierwszej ósemki ligowej tabeli.