3 : 1
Wisła PłockWisła Płock
1. połowa2 : 1
93'

Koniec meczu! Legia spokojnie wygrywa kolejny mecz na własnym stadionie i wskakuje na pozycję lidera! Przynajmniej do kolejnego weekendu to się nie zmieni!

91'

Cafu uderzył z 17 metra, ale zabrakło dokładności.

91'

Luquinhas próbował wykończyć akcję swojej drużyny, ale uderza niecelnie.

90'

Sędzia dorzuca do tego spotkania 3 minuty!

89'

Cafu wraca po kontuzji! Portugalczyk zmienia Domagoja Anotlicia!

88'

Luquinhas przewraca się w polu karnym, ale Jarosław Przybył nakazuje grać dalej!

86'

Zmiana także w drużynie gości. Mateusz Szwocha zmienia Karol Angielski.

85'

Kacper Kostorz zmienia bohatera tego meczu - Jarosława Niezgodę.

81'

Ależ było blisko! Dominik Furman dograł idealnie na głowę Piotra Tomasika i piłka minimalnie mija bramkę Majeckiego.

79'

Igor Lewczuk musiał naprawić swój błąd i za to ogląda żółtą kartkę.

77'

Olaf Nowak zmienia Ricardinho.

76'

20485 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej 3!

75'

Jarosław Niezgoda znakomicie odnalazł się w polu karnym rywala i sprytnym strzałem głową pokonuje Thomasa Daehne!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda po raz drugi!

73'

Walerian Gwilia zmienia Jose Kante.

72'

Dominik Furman ogląda żółtą kartkę.

70'

Strzał Luquinhasa został zablokowany.

65'

Giorgi Merebaszwili posyła piłkę w stronę bramki Legii, ale spokojnie broni Radosław Majecki.

64'

Świetna okazja gospodarzy! Marko Vesović dograł idealnie na głowę Jose Kante, który huknął w stronę bramki! Znakomicie broni Thomas Daahne!

62'

Maciej Ambrosiewicz zmienia Suada Sahiti.

60'

Groźny strzał Michała Karbownika! Piłka odbiła się od Alana Urygi i wylatuje na rzut rożny!

59'

Słabiutkie dośrodkowanie z rzutu rożnego Domagoja Antolicia. Bez zagrożenia bramki gości.

57'

Celny strzał Alana Urygi, z którym jednak Radosław Majecki nie miał żadnego problemu.

56'

Thomas Daehne uprzedza Jarosława Niezgodę.

52'

Strzał głową Luquinhasa ląduje w rękawicach bramkarza Wisły.

49'

Paweł Wszołek niedokładnie dogrywa w pole karne rywala. Od bramki zacznie Daehne.

46'

Czas na drugie 45 minut!

47'

Koniec pierwszej połowy. Legia kontroluje przebieg meczu. Wiśle udało się oddać jeden strzał, ale był to strzał, który dał gola. Jak będzie po przerwie? Przekonamy się za 15 minut!

45'

2 minuty doliczone.

43'

Jose Kante świetnie potrafi utrzymać się przy piłce. Tym razem brakowało celnego strzału.

41'

Luquinhas zdołał uprzedzić Michalskiego! Brazylijczyk oddał strzał z 7 metra od bramki rywala i posłał piłkę wysoko nad bramką!

40'

36'

Marko Vesović sam wykończył akcję Legii, tylko że jego strzał trafił w obrońcę rywala.

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Furman bardzo pewnie pokonuje Radosława Majeckiego! Czyżby to jest impuls to lepszej gry Wisły Płock!?

34'

Thomas Daehne za protesty ogląda żółtą kartkę.

33'

Jarosław Przybył sam obejrzał całą sytuację i mamy rzut karny dla gości!

31'

Giorgi Merebaszwili przewraca się w polu karnym Legii! Na razie gwizdek sędziego milczy, ale będzie podpowiedź z wozu VAR!

30'

Legia wykonuje dzisiaj tytaniczną pracę w defensywie. Wisła Płock nie zdołała oddać choćby pół strzału na bramkę Majeckiego!

28'

Da się zauważyć świetną współpracę pomiędzy Kante, a Niezgodą! Wcześniej do Gwinejczyk podał do Polaka, a teraz sytuacja się odwróciła! Niezgoda wyłożył piłkę Kante, który z 17 metra posłał znakomity, płaski strzał! Thomas Daehne bez szans!

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante! Legia jest nie do zatrzymania!

23'

Znakomita akcja gospodarzy! Michał Karbownik popędził w stronę pola karnego Wisły, podał do Jose Kante, który idealnie podał do Jarosława Niezgody! Najlepszy strzelec Legii spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam!

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda otwiera wynik meczu!

21'

Legia od początku meczu ma optyczną przewagę. Nie daje to jednak efektu pod bramką rywala.

19'

16'

Sprytny strzał Jose Kante, który mógł zaskoczyć niemieckiego golkipera gości! Znowu zabrakło mocy przy tym uderzeniu.

12'

Zbyt słaby strzał Jose Kante, aby w jakikolwiek sposób zagrozić bramce gości.

8'

Było blisko gola dla Legii! Luquinhasowi zabrakło centymetrów, aby dopaść do zagranej na 5 metr piłki!

5'

Pierwszy bardzo groźny strzał Jose Kante! Znakomicie broni Thomas Daehne, który paruje piłkę na rzut rożny!

4'

Marko Vesović dograł w stronę Jarosława Niezgody, tylko że snajper Legii nie zdołał opanować piłki.

3'

Luquinhas dogrywa do Antolicia, ale strzał Chorwata został zablokowany.

1'

Jarosław Przybył daje znak do rozpoczęcia meczu i gospodarze notują pierwsze kopnięcie!

19:57

Zawodnicy obu drużyn opuszczają tunel! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

19:53

19:50

Gdy Radosław Sobolewski pojawił się w Płocku wszystko udawało im się niczym marzenie. Każdy kolejny mecz = zwycięstwo. Nawet udało im się zameldować na pozycji lidera. Ostatni okres nie jest już jednak tak kolorowy - 5 spotkań i tylko 2 zdobyte punkty. Czy przełamanie przyjdzie na przerażającej ostatnio dla rywali Legii Łazienkowskiej?

19:47

Sytuacje obu drużyn są zupełnie inne. Ostatnie 7 spotkań Legii to tylko 1 porażka i aż 6 zwycięstw. Wojskowi zdołali przy tym zdobyć aż 23 bramki. Szczególnie na własnym stadionie prezentują się wybitnie wygrywając kolejno 7:0 z Wisłą Kraków, 5:1 z Górnikiem Zabrze i 4:0 z Koroną Kielce.

19:45

19:43

19:40

Dobry wieczór Państwu! Legia Warszawa ma szansę wykorzystać potknięcie Pogoni Szczecin i Śląska Wrocław i powrócić na pierwsze miejsce w tabeli. Wystarczy pokonać pogrążoną w kryzysie Wisłę Płock. Czy im się to uda? Na relację LIVE ze spotkania przy Łazienkowskiej 3 zaprasza Bartłomiej Modzelewski!