Niedziela, 21 lipca 2019, godz. 17:30
1 : 2
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
95'

Koniec meczu! Legia Warszawa na inauguracje sezonu przegrywa z Pogonią Szczecin. Wojskowi znowu źle wchodzą sezon, chociaż sama gra podopiecznych Aleksandara Vukovicia wyglądała całkiem nieźle.

94'

Indywidualna akcja Carlitosa i Hiszpan posyła piłkę wprost w ręce bramkarza Pogoni.

92'

Ostatnia zmiana tego meczu. Adam Buksa opuszcza murawę, a wchodzi Soufian Benyamina.

91'

Sędzia doliczył do tego meczu 4 minuty.

90'

Arvydas Novikovas posyła piłkę w pole karne, ale spokojnie wyłapuje ją bramkarz gości.

86'

William Remy został delikatnie popchnięty w polu karnym rywala. Gwizdek sędziego jednak milczy.

84'

Wydawało się, że to Legia jest bliżej strzelenia bramki. To jednak Portowcy stworzyli znakomitą kontrę, którą wykończył Zvonimir Kozulj! Radosław Majecki bez szans.

83'

GOOOOOOOOOOOOOL! Zvonimir Kozujl daje prowedzenie Pogoni!

82'

Andre Martins pojawia się na boisku, a zmienił Tomasza Jodłowca.

79'

Walerian Gwilia ogląda żółtą kartkę.

76'

Jakub Bartkowski wchodzi, a boisko opuszcza narzekający na uraz Ricardo Nunes.

75'

Znowu Dante Stipica! To jest najlepszy zawodnik tego meczu! Paweł Stolarski uderzył ze skraju pola karnego, a nowy bramkarz Portowców odbił piłkę.

73'

Teraz Legia dwukrotnie była bardzo blisko zdobycia bramki i dwa razy próbował Gwilia! Najpierw Gruzin został świetnie obsłużony przez Novikovasa, ale Pogoń uratował Dante Stipica. Chwilę później Marko Vesović dograł w stronę bramki, a Walerian Gwilia z 5 metrów nie trafił w bramkę!

70'

Zakotłowało się pod bramką Pogoni Szczecin. Sandor Kulenović przewróci się w polu karnym, a sędzie wskazał..... spalonego.

69'

Aleksandar Vuković reaguje na wydarzenia boiskowe. Mateusz Praszelik zakończył swój niezły debiut, a na murawie pojawia się Carlitos.

68'

Niemożliwe! Cudowna interwencja Dante Stipicy, który końcówkami palców odbija mocny strzał głową Marko Vesovicia! To powinno być 2:1!

67'

Fatalne uderzenie Listkowskiego. Piłka ląduje w trybunach.

63'

W Legii natomiast schodzi Luquinhas, a zmienia go Arvydas Novikovas.

63'

Zmiany w obu drużynach! Iker Guarroxena zmieniony przez Marcina Listkowskiego.

62'

Portowcy zaskoczyli gospodarzy szybką składną akcją! Perfekcyjne podanie do Adama Buksy i snajper Pogoni nie myli się przy takiej okazji!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybka odpowiedź Pogoni! Adam Buksa doprowadza do remisu!

60'

Walerian Gwilia posyłał dzisiaj wiele dośrodkowań ze stojącej piłki. Tym razem w końcu się udało! Gruzin dograł perfekcyjnie i Sandro Kulenović zdobył bramkę!

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sando Kulenović zdobywa bramkę!

58'

Dobre dośrodkowanie Waleriana Gwilii! Remy'emu zabrakło centymetrów aby skierować piłkę do bramki!

57'

Legia od samego początku drugiej połowy nie wypuszcza swojego rywala z ich połowy. Teraz Marko Vesović został sfaulowany pod polem karnym Pogoni i będzie kolejna dobra okazja!

55'

Znakomita indywidualna akcja Mateusza Praszelika! Młody pomocnik minął dwóch rywali, ale przegrał pojedynek z bramkarzem gości!

54'

Teraz po drugiej stronie mamy podobne uderzenie! Mateusz Praszelik uderzył jednak ciut groźniej i Dante Stipica miał problem z obroną strzału.

53'

Mocne uderzenie Sebastiana Kowalczyka. Piłka po jego strzale ląduję w rękawicach Radosława Majeckiego.

52'

Seria dośrodkowań w pole karne Pogoni. Każde kończy się tak samo - wybiciem piłki.

49'

Słabiutkie dośrodkowanie Waleriana Gwilii. Gruzin posyła piłkę prosto w ręce bramkarza.

48'

Bardzo brzydki faul na Sandro Kulenoviciu! Kostas Triantafyllopoulos ukarany żółtą kartką.

46'

Czas na drugie 45 minut!

18:17

Słabiutka pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem. Obie drużyny tworzyły sobie pojedyncze groźne akcję, ale nikt nie zdołał otworzyć wyniku.

46'

Koniec pierwszej części meczu!

43'

Świetna akcja Gwilii do Praszelika! Szkoda, że młody zawodnik nie zdołał opanować piłki, gdyż byłaby to znakomita asysta Gruzina!

41'

Luquinhas uderza z 5 metra i znowu w ostatnim momencie został powstrzymany. Nawet gdyby jednak wpadła bramka to nie byłaby uznana, ponieważ Brazylijczyk był na spalony,.

39'

Nieudana próba prostopadłego podania Waleriana Gwilii do Kulenovicia. Piłka ląduje w rękawicach bramkarza gości.

35'

Mateusz Praszelik niecelnym strzałem zamyka akcję Legii. Od bramki zacznie Pogoń.

34'

Zvonimir Kozujl przerwał kontratak przeciwnika i za to zostaje ukarany żółtą kartką.

33'

Sebastian Kowalczyk wstrzelił piłkę w pole karne, która została spokojnie wybita przez defensorów Legii.

31'

Tomasz Jodłowiec strzałem z woleja kończy akcję swojej drużyny. Piłka poszybowała jednak wysoko nad bramką.

30'

Marko Vesović wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wyciąga mu golkiper gości!

27'

Luquinhas minął kilku rywali, a później przewrócił się w polu karnym niczym rażony piorunem. Za próbę wymuszenia został ukarany żółtą kartką.

24'

Bardzo dobre dośrodkowanie Waleriana Gwilii! Dante Stipica pewnie jednak piąstkuje i wyjaśnia całą sytuację.

21'

Legia długo utrzymywała się przy piłce na połowie rywala. Gdy wydawało się, że zakończy się to wszystko jakimś groźnym strzałem to Paweł Stolarski zepsuł całą akcję fatalnym dośrodkowaniem.

19'

Radosław Majecki ratuje swój zespół! Zvonimir Kozulj oddał bardzo dobry strzał, który końcówkami palców odbił młody golkiper.

17'

Fatalne uderzenie Tomasa Podstawskiego. Od bramki zacznie Radosław Majecki.

15'

12'

Ależ było blisko bramki dla Pogoni! Kamil Drygas najpierw trafia w słupek, a później jego dobitkę na rzut rożny sparował bramkarz Legii!

10'

Teraz groźnie zrobiło się pod bramką Radosława Majeckiego! Adam Buksa uderzył głową i pomylił się nieznacznie!

8'

Zamieszanie w polu karnym gości! Luquinhas wyszedł sam na sam z bramkarzem, tylko że zbyt długo czekał ze strzałem i Ricardo Nunes wybił mu piłkę spod nóg!

6'

Iker Guarrotxena posłał bombę w stronę bramki Legii, ale piłka ląduję wysoko nad bramką.

3'

Pierwsza ofensywna akcja Legii. Mateusz Praszelik oddaje jednak niecelny strzał.

1'

Jarosław Przybył gwiżdże po raz pierwszy!

17:26

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

17:23

Podobna sytuacja co w Legii ma miejsce w Pogoni Szczecin. W barwach Portowców po raz pierwszy zagrają m.in Kostas Triantafyllopoulos i Benedikt Zech.

17:20

W pierwszym składzie Legii możemy dopatrzeć się kilku nowych twarzy. W drużynie Wojskowych zadebiutuje Luquinhas, a także młodziutki Mateusz Praszelik, który przechodzi do pierwszej drużyny z zespołów juniorskich. Swój ligowy debiut w barwach wicemistrza Polski zaliczy także Walerian Gwilia.

17:17

Piękne momenty przed meczem widzimy na murawie. Pożegnanie Arkadiusza Malarza i Kaspra Hamalainena. Szczególnie łzy tego pierwszego mogą wzruszyć każdego kibica Legii...

17:15

17:13

17:10

Dzień dobry Państwu! Czas na mecz Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Oba zespoły tym spotkaniem zainaugurują swój sezon ligowy! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!