Koniec! Wisła Płock remisuje bezbramkowo i utrzymuje się w Ekstraklasie!

Ukarany także Patryk Stępiński.

87'

Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Wisły Płock. Ukarany Alan Uryga.

86'

Karol Angielski uderzył z 5 metrów i piłka przelatuje kilka centymetrów obok bramki!

85'

Giorgi Merebaszwili uderzył, ale w ostatnim momencie został zablokowany!

84'

Ukarany również Szymon Pawłowski.

82'

Dawid Ryndak ukarany żółtą kartką.

80'

Ależ teraz szczęście miała Wisła Płock! Vamara Sanogo uderzył w poprzeczkę! A przypomnijmy tylko, że Miedź wygrywa swój mecz, więc Leszkowi Ojrzyńskiemu spadł wielki kamień z serca!

79'

Dobre uderzenie Karola Angielskiego, ale spokojnie broni Lukas Hrosso.

78'

Kacper Radkowski zmienia kontuzjowanego Piotra Polczaka.

77'

Giorgi Iwaniszwili ukarany żółtą kartką.

75'

Po starciu sprzed kilku minut do gry wrócił tylko Oskar Zawada. Piotr Polczak za chwilę zostanie zmieniony, ale na murawę już nie wróci.

72'

Bardzo nieprzyjemne starcie głowami Piotra Polczaka i Oskara Zawady. Potrzebna jest pomoc medyczna, gdyż wyglądało to wszystko dosyć poważnie.

71'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Igor Łasicki zmieniony przez Bartłomieja Sielewskiego.

70'

Tomasz Nawotka ukarany żółtą kartką.

68'

Giorgi Gabedawa melduje się na murawie, w miejsce Mateusza Możdżenia!

65'

Znakomite uderzenie zanotował teraz Giorgi Iwaniszwili! Drużynę gospodarzy uratowała tylko świetna interwencja Bartłomieja Żynela!

62'

Karol Angielski zmienia Grzegorza Kuświka!

60'

Lukas Hrosso wyszedł z bramki i uprzedził Oskara Zawadę pędzącego w stronę piłki.

56'

Mocne uderzenie Szymona Pawłowskiego i Żynel broni z dużymi problemami!

53'

Co za pudło! Giorgi Merebaszwili miał przed sobą tylko bramkarza gości, ale posłał piłkę w trybuny!

49'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Łasickiego. Zagłębie przejmuje piłkę.

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Po przerwie na murawę nie wrócił też Ricardinho, gdyż został zmieniony przez Oskara Zawadę.

46'

Zmiany w obu ekipach. Zarko Udovicić zmieniony przez Giorgiego Iwaniszwiliego.

48'

Koniec pierwszej połowy! Wisłą Płock remisuje bezbramkowo z Zagłębiem Sosnowiec! Po przerwie muszą zacząć grać lepiej, gdyż Miedź Legnica również remisuje z Wisłą Kraków i wszystko jeszcze możliwe!

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 2 minuty.

44'

Świetna indywidualna akcja Vamary Sanogo kończy się dopiero na golkiperze gospodarzy!

40'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, po którym zawodnicy Wisły domagali się odgwizdania rzutu karnego. Sędzia jednak jasno wskazuje, że zagrania ręką nie było.

38'

Lukas Hrosso spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

34'

Bardzo mocne uderzenie Mateusz Możdzenia! Piłka o centymetry minęła bramkę Wisły!

34'

31'

Kapitan gospodarzy tym razem trafia prosto w mur.

30'

Giorgi Merebaszwili został sfaulowany tuż pod polem karnym rywala! Będzie świetna okazja dla Dominika Furmana!

28'

Dawid Ryndak pakuje piłkę do siatki, ale sędzia liniowy pokazuje, że był spalony! Duża ulgę poczuli zawodnicy Wisły Płock!

26'

Lukas Gressak ukarany żółtą kartką!

24'

Dobry strzał Mateusza Szwocha, ale pewnie broni Hrosso.

22'

Na szczęście żaden z tych urazów nie zakończył się zmianą. Zarówno Ricardinho jak i Łasicki wrócili do gry.

21'

Bardzo agresywną i męską walkę widzimy w dzisiejszym meczu. Teraz Igor Łasicki ucierpiał i musi zostać opatrzony.

17'

Ricardinho niefortunnie upadł po starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna, gdyż wygląda to na problem z ręką.

15'

Kolejne dośrodkowanie Furmana, który w przeciągu kwadransa wykonał kilkanaście wrzutek w pole karne. Tym razem Hrosso spokojnie łapie futbolówkę.

12'

Kolejny stały fragment gry wykonywany przez Dominika Furmana. Tym razem jednak zdołał tylko znokautować Vamarę Sanogo, który stał w murze.

8'

Co teraz wydarzyło się w polu karnym Zagłębia! Dominik Furman dograł perfekcyjną piłkę na głowę Igora Łasickiego. Lukas Hrosso popisał się świetną interwencją, a dobitka Ricardinho poszybowała obok bramki!

5'

Przeciągnięte dośrodkowanie w pole karny Wisły Płock i Piotr Polczak nie miał szans dopaść do piłki.

2'

Bardzo dobre uderzenie Dominika Furmana z rzutu wolnego! Lukas Hrosso z wielkimi problemami odbija piłkę!

1'

Pierwsze kopnięcie stało się faktem! Ruszyli!

15:27

Jarosław Przybył wyprowadza obie ekipy, a kibice odśpiewują "Jak długo na Wawelu..."

15:22

Od kiedy z klubem pożegnał się Kibu Vicuna i kontrakt podpisał Leszek Ojrzyński to Nafciarze grali naprawdę dobrą piłkę. Seria czterech zwycięstw z rzędu zakończyła się dosyć brutalnie, z ich bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie, czyli Miedzią Legnica. Dopiero ostatnie spotkanie pozwoliło im znowu wyjść ze strefy spadkowej.

15:17

15:13

Zagłębie Sosnowiec jest już pewne spadku do 1 Ligi. Ekipa Valdasa Ivanauskasa jak widać nie ma zamiaru odpuszczać tego meczu. Litwin wypuszcza od pierwszej minuty najlepszy możliwy zespół. Czy przeszkodzą Wiśle Płock w utrzymaniu?