Wisła KrakówWisła Kraków
4 : 5
Miedź LegnicaMiedź Legnica
101'

Po tej akcji sędzia kończy mecz! Miedź wygrywa, ale ze względu na remis Wisły Płock spada do 1 ligi! Nie zmienia to faktu, że oglądaliśmy wspaniałe widowisko!

100'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Zieliński zdobywa gola rzutem na taśmę! Czy to jest najlepszy mecz sezonu?

99'

Łukasz Burliga za próbę wymuszenia rzutu karnego ogląda żółtą kartkę!

97'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Kolar i mamy ósmą bramkę w tym meczu!

96'

Artur Pikk za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

95'

Drugi rzut karny dla Wisły!

94'

Tomasz Kwiatkowski sprawdza na monitorze czy Artur Pikk nie zagrał piłki ręką w polu karnym! Czyżby rzut karny?

92'

Mateusz Żyro ofiarnie blokuje strzał rywala!

90'

Łukasz Garguła zmienia Petteriego Forsella.

89'

Szybka kontra gości, ale Juan Camara przegrywa pojedynek z Mateuszem Lisem!

88'

Miedź Legnica uratowana przez poprzeczkę! Uderzał Łukasz Burliga!

84'

Mecz przeniósł się na środek boiska. Na razie żadna drużyna nie jest w stanie zagrozić bramce rywala.

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewny strzał Pawła Brożka! Co to jest za mecz!

77'

Tomislav Bożić fauluje rywala w polu karnym i sędzia Kwiatkowski wskazuje na wapno!

74'

Kolejna zmiana. Schodzi Vukas Savicević, a wchodzi młodziutki Aleksander Buksa.

73'

W ekipie Miedzi pojawia się Fabian Piasecki w miejsce Mateusza Szczepaniaka.

72'

Zmiany w obu ekipach. Rafał Boguski zmieniony przez Łukasza Burligę.

70'

Juan Camara przygotował sobie piłkę do strzału na 16 metrze i przymierzył perfekcyjnie! Mateusz Lis bez szans!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joan Roman ma dwie bramki to i Juan Camara ustrzelił dublet!

68'

Całkowicie zagubiona defensywa Białej Gwiazdy znowu nie poradziła sobie z wymianą podań zawodników Miedzi! Joan Roman otrzymał podanie na 5 metrze, obrócił się i skierował piłkę do bramki! Robi się ciekawie w walce o utrzymanie! W Płocku cały czas jest 0:0!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joan Roman wyprowadza ekipę gości na prowadzenie!

66'

Joan Roman wpadł w pole karne i szybko się zakotłowało pod bramką Wisły! W ostatniej chwili piłka została wybita!

64'

Emmanuel Kumah pojawia się na murawie w miejsce Krzysztofa Drzazgi.

64'

Bramkarz Wisły był bez szans! Goście wymienili kilka dobrych podań z pierwszej piłki, a Juan Camara zaskoczył Mateusza Lisa płaskim uderzeniem!

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Juan Camara!

60'

Joan Roman wpadł w pole karne, ale w ostatnim momencie został powstrzymany przez rywala.

58'

Petteri Forsell potrzebuje pomocy medycznej po starciu z rywalem.

56'

Kolejny piękny gol zawodników Wisły! Vullnet Basha wyłożył piłkę Savicevicovi, który pakuję ją pod poprzeczkę!

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vukan Saviciević!

51'

Dobre uderzenie głową Augustyniaka! Piłka ląduje jednak w rękawicach Matusza Lisa!

48'

Bardzo dobra, ważna interwencja Bozicia. Stoper Miedzi w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Kolara.

46'

Czas na drugą część meczu!

46'

Koniec pierwszej połowy! Miedź Legnica remisuje z Wisła Kraków i utrzymuje nadzieje na utrzymanie!

44'

Mocny, płaski strzał Camary i piłka trafia w boczną siatkę bramki Wisły!

42'

Kompletnie nieudane uderzenie Camary. Od bramki zacznie Mateusz Lis.

41'

Golkiper Miedzi uprzedza Krzysztofa Drzazgę, który miałby znakomitą okazję do zdobycia gola.

39'

Pewna interwencja Sosłana Dżanajewa, który wyłapuje dogranie rywala.

38'

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joan Roman nie powtórzył wyczynu swojego kolegi z drużyny i pewnie zamienia karnego na gola!

36'

Kolejny rzut karny dla Miedzi! Petteri Forsell faulowany przez Bashę! Teraz do piłki podchodzi Joan Roman!

33'

Cudowny gol Marko Kolara! Zawodnik Wisły przyjął piłkę na 30 metrze, obrócił się i huknął bez zastanowienia! Bramkarz Miedzi był bez szans!

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Kolar otwiera wynik meczu!

31'

Dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale Vukan Savicević uprzedza Szczepaniaka.

27'

Mateusz Lis broni strzał Forsella! Fin marnuje świetną okazję na zdobycie gola! Chyba nie wytrzymał ciśnienia, ponieważ jego strzał był bardzo słaby..

25'

Stoper Wisły za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

25'

Rzut karny dla Miedzi! Lukas Klemenz zagrał piłkę ręką w polu karnym!

23'

Kamil Wojtkowski nie opanował piłki otrzymanej od swojego kolegi. Od bramki zacznie Miedź.

20'

Marcin Wasilewski przerwał kontratak gości i jako pierwszy ogląda w tym meczu żółtą kartkę.

16'

Znakomite uderzenie głową Szczepaniaka! Piłka przeleciała kilka centymetrów obok bramki!

15'

Potężne uderzenie Savicievicia! Sosłan Dżanajew popisuje się znakomitą interwencją i ratuje swój zespół!

14'

Joan Roman próbował sprytnym zwodem minąć Marcina Wasilewskiego, jednak doświadczony stoper spokojnie interweniuje.

12'

Płaski strzał Forsella ląduje w rękach Mateusza Lisa.

7'

Rafał Boguski źle opanował sobie piłkę i Wisła straciła szansę na zdobycie gola.

4'

Paweł Brożek wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, ale przegrał ten pojedynek! To powinien być gol dla Białej Gwiazdy!

3'

Bardzo dobre dośrodkowanie Mateusza Szczepaniaka, jednak Artur Pikk posyła piłkę nad bramką.

1'

Tomasz Kwiatkowski gwiżdże po raz pierwszy!

15:28

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

15:22

Miedź Legnica po rundzie zasadniczej zajmowała 11 miejsce. Kibice byli bardzo zadowoleni z postawy swoich ulubieńców, jednak już w grupie spadkowej wygrali tylko raz - z Wisłą Płock, z którą dzisiaj walczą o utrzymanie.

15:17

15:13

Miedź Legnica może być drugim beniaminkiem, który po jednym sezonie żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową. Pewne spadku jest już Zagłębie Sosnowiec, które dzisiaj ma być bohaterem Miedzi. To właśnie oni muszą pokonać Wisłę Płock, aby Legniczanie mogli marzyć o awansie.

15:10

15:07

15:05

Dzień dobry Państwu! Czas na ostatnią kolejkę Lotto Ekstraklasy! Dzisiaj poznamy drugiego spadkowicza. Miedź Legnica musi wygrać z Wisła Kraków, ale liczyć również na potknięcie Wisły Płock. Czy ekipa Dominika Nowaka może liczyć na cud?