90+2. Calhanoglu uderzył niecelnie z dystansu.

90+1. Donnarumma przytomnie w bramce obronił uderzenie piętką!

89'

Pewnie w bramce Drągowski, który spokojnie złapał strzał Boriniego.

86'

Borini dośrodkował wzdłuż bramki Empoli, ale żaden z jego partnerów nie przeciął tego dogrania.

83'

Fatalna strata Contiego, ale na jego szczęście uderzenie napastnika Empoli zostało zablokowane!

80'

Tiemoué Bakayoko opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Lucas Biglia.

79'

VAR nie uznał bramki Boriniego, ponieważ na pozycji spalonej znalazł się Cutrone!

76'

Milan spokojnie kontroluje tempo meczu. Gospodarze są zadowoleni z prowadzenia i szukają kolejnej bramki.

74'

Marko Pajac zmienił Manuela Pasquala.

71'

Halkan Calhanoglu ukarany żółtą kartką.

69'

Fabio Borini zmienił Lucasa Paquete.

69'

Patrick Cutrone zmienił Krzysztofa Piątka.

67'

GOOOOOOL! Samu Castillejo pewnie wykorzystał dośrodkowanie Contiego! 3:0 dla Milanu!

66'

Antonio La Gumina zmienił Diego Fariasa.

66'

Salih Ucan zmienił Afriyie Acquaha.

63'

Tempo meczu się uspokoiło. Milan szanuje piłkę i nie chce tracić sił.

61'

Diego Farias przeprowadził indywidualną akcję, ale został nieprzepisowo powstrzymany.

58'

Na boisku leży Tiemoué Bakayoko.

56'

Giovanni Di Lorenzo został ukarany żółtą kartką.

53'

Uderzenie Piątka zostało zablokowane i Milan ma rzut rożny!

51'

GOOOOOOOOL! Franck Kessie popisał się kapitalną podcinką nad Drągowskim i Milan błyskawicznie podwyższa prowadzenie!

49'

GOOOOOOL! Krzysztof Piątek wykorzystał dogranie Hakana Calhanoglu i otworzył wynik spotkania!

48'

Świetna, zespołowa akcja Empoli, ale Krunić fatalnie przestrzelił!

46'

Rozpoczynamy II połowę!

45'

Koniec I połowy! AC Milan - Empoli 0:0!

44'

Kessie znalazł się w polu karnym gości, ale jego uderzenie zatrzymało się na bocznej siatce!

42'

Franck Kessie przekroczył przepisy i Empoli będzie miało kolejny rzut wolny na połowie gospodarzy.

40'

Piątek ambitnie walczy fizycznie ze stoperami Empoli, którzy znacznie utrudniają mu życie.

37'

Fatalna próba dośrodkowania Contiego, ale na jego szczęście napastnicy Empoli stracili piłkę.

35'

Goście skonstruowali atak, ale grę od bramki wznowi Donnarumma.

32'

Silvestre zagrał w pole karne gospodarzy, ale obrońcy Milanu oddalili zagrożenie.

30'

Paqueta przekroczył przepisy i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości.

28'

Empoli nie potrafi wymienić kilku podań na połowie Milanu. Goście mają spory problem z konstruowaniem akcji.

26'

Kolejna bardzo dobra interwencja Drągowskiego, który ponownie zatrzymał Castillejo!

23'

Conti przekroczył przepisy i Empoli będzie miało rzut wolny.

21'

Świetna interwencja Drągowskiego, który odbił na rzut rożny uderzenie Samu Castillejo!

17'

Mamy przerwę w grze, bo w starciu z rywalem ucierpiał Kessie.

14'

Milan ma przewagę, ale na razie gospodarze nie potrafią jej przełożyć na bramki.

12'

Matias Silvestre kryje indywidualnie Krzysztofa Piątka. Polski napastnik nie będzie miał dzisiaj łatwego zadania.

10'

VAR! Sędzia nie uznał bramki Paquety, ponieważ Brazylijczyk był na pozycji spalonej!

7'

Początek meczu jest mocno chaotyczny w wykonaniu obydwóch drużyn. Dużo fauli i przerw w grze.

5'

Tym razem Franck Kessie sfaulowany i Milan będzie miał rzut wolny na środku boiska.

3'

Paqueta sfaulował rywala i sędzia przerwał grę.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

20:31

Piłkarze są już na murawie. Za chwilę rozpocznie się mecz!

20:21

20:18

Krzysztof Piątek już raz w tym sezonie zagrał przeciwko Empoli. Jeszcze w barwach Genoi strzelił tej drużynie jednego gola, a jego ówczesny zespół wygrał 2:1. Z kolei w pierwszym starciu Empoli z Milanem padł remis 1:1. Dodatkowego smaczku dzisiejszej rywalizacji dodaje fakt, że w bramce gości zobaczymy Bartłomieja Drągowskiego, który został niedawno wypożyczony z Fiorentiny. Czy Piątek będzie w stanie pokonać innego Polaka?

20:13

Krzysztof Piątek zanotował fantastyczne wejście do nowego klubu. Polski napastnik w pięciu rozegranych meczach w barwach AC Milan zdobył już sześć bramek. W poprzedniej ligowej kolejce "El Pistolero" strzelił dwa gole w bardzo ważnym wyjazdowym starciu z Atalantą Bergamo (3:1) i wcale nie zamierza zwalniać. W piątkowy wieczór Rossoneri będą faworytem.

20:08

Ekipa Piątka zajmuje 4. miejsce w tabeli, ale nad kolejnym zespołem ma tylko jedno "oczko" przewagi. Każdy mecz może mieć decydujące znaczenie na koniec sezonu. Podobnie dla Empoli, które broni się przed spadkiem. Dzięki okazałej wygranej z Sassuolo (3:0) przed tygodniem, Azzuri wydostali się z zagrożonej strefy. Również dla nich każdy punkcik ma znaczenie, dlatego walki na San Siro nie powinno zabraknąć.

20:05

20:04

20:02

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu AC Milan - Empoli!