IzraelIzrael
1 : 2
PolskaPolska
97'

Koniec meczu. Reprezentacja Polski pokonuje Izrael i zapewnia sobie pierwsze miejsce w grupie!

97'

Dwie świetne okazje Lewandowskiego. Najpierw obronił bramkarz, a później pomylił się o kilka centymetrów!

94'

Sytuacja opanowana. Sędzie pokazał, że mecz potrwa jeszcze 2 minuty.

92'

Nie wiadomo jaka decyzja zostanie podjęta, ale sędzia skłania się ku zakończeniu tego spotkania przed czasem.

91'

Kibice gospodarzy wbiegli na boisko. Mamy spore zamieszanie.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

89'

Dużo przypadku i niestety tracimy bramkę. Napastnik Izraela był tam, gdzie być powinien i z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki.

88'

GOL! Munas Dabbur zdobywa bramkę kontaktową.

83'

Grzegorz Krychowiak kończy swój występ, a na murawie pojawia się Dominik Furman!

80'

Ilay Elmkies melduje się na murawie, w miejsce Berama Kayala.

76'

Eran Zahavi pakuje piłkę do bramki, ale sędzia liniowy wskazuje spalonego.

71'

Mateusz Klich uderzył na bramkę, ale spokojnie broni bramkarz Izraela.

70'

Mateusz Klich zmienia Krzysztofa Piątka.

68'

Bardzo groźna okazja gospodarzy! Eran Zahavi trafia w boczną siatkę!

65'

Sun Menachem wchodzi, a schodzi Omri Harush.

62'

Sebastian Szymański opuszcza murawę. W jego miejsce wchodzi przywitany owacjami na stojąco - Robert Lewandowski.

59'

Munas Dabbur oddał strzał na naszą bramkę, ale świetnie broni Wojciech Szczęsny.

58'

Krystian Bielik ukarany żółtą kartką.

55'

Napastnik naszej reprezentacji wygrał pojedynek w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Najpierw trafił w słupek, ale jego dobitka trafiła już do siatki.

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Piątek podwyższa prowadzenie!

52'

Krzysztof Piątek mija się z piłką w polu bramkowym rywala! To powinien być gol, a przynajmniej strzał na bramkę!

48'

Fatalny strzał Grzegorza Krychowiaka. Piłka wylądowała na dachu stadionu w Jerozolimie...

46'

Polacy rozpoczynają drugą połowę od środka boiska.

48'

Koniec pierwszej połowy! Reprezentacja Polski kontroluje przebieg meczu i do przerwy wygrywa z Izraelem 1:0!

45'

2 minuty dłużej potrwa pierwsza połowa tego meczu.

43'

Dolev Haziza melduje się na murawie. Loai Taha doznał kontuzji i nie da rady kontynuować gry.

40'

Ofir Marciano świetnie broni strzał Zielińskiego! Pomocnik Napoli miał bardzo dużo czasu na oddanie mocnego strzału.

38'

Teraz to Przemysław Frankowski miał świetną okazję, ale uderzył prosto w bramkarza gospodarzy.

36'

Strzał Zielińskiego zmierzał w stronę bramki, ale jeden z defensorów Izraela ofiarnie zablokował lecącą piłkę.

32'

Fatalnie zmarnowana okazja Sebastiana Szymańskiego! Młody pomocnik wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie trafił w światło bramki!

28'

Piotr Zieliński próbował zmieścić piłkę między zawodnikami gospodarzy, ale świetnie interweniował Eliazer Dasa.

27'

Mamy rzut wolny pośredni w polu karnym przeciwnika! Stoper Izraela podał do swojego bramkarza, który złapał piłkę w ręce!

23'

Strzał Krzysztofa Piątka w ostatniej chwili został zablokowany. Mam rzut rożny.

20'

Piłka nie dotarła do Krzysztofa Piątka. Nasz snajper czekał na 5 metrze. Mogło być groźnie.

17'

Bardzo dobra interwencja Wojciecha Szczęsnego.

15'

12'

Krzysztof Piątek przewraca się w polu karnym Izreala, ale gwizdek sędziego milczy.

8'

Źle rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Kamil Glik spokojnie oddala zagrożenie.

5'

Świetnie rozegrany rzut rożny. Grzegorz Krychowiak znalazł się w odpowiednim miejscu i dobił piłkę do pustej bramki!

4'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Grzegorz Krychowiak otwiera wynik meczu!

3'

Niezłe uderzenie Piotra Zielińskiego. Ofir Marciano zdołał odbić piłkę i obronić jeszcze dobitkę Szymańskiego.

2'

Bardzo dobre podanie Grzegorza Krychowiaka, ale Przemysław Frankowski nie zdołał przejąć piłki.

1'

Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

20:40

Zawodnicy obu drużyn już na murawie! Zaraz rozbrzmią hymny!

20:38

20:35

Reprezentacja Izrealu ma jeszcze matematyczne szansę na zajęcie drugiego miejsca. Musieliby jednak liczyć na furę szczęścia. Trzeba byłoby wygrać oba mecze, z Polską i Macedią, a także trzymać kciuki za idealne dla nich wyniki. Będzie bardzo ciężko, ale nadzieja zawsze umiera ostatnia.

20:30

20:27

Jerzy Brzęczek wystawił nieco eksperymentalny skład. Na ławce zaczną mecz między innymi Robert Lewandowski i Kamil Grosicki. Możemy się domyślać, że jest to spowodowane tym, aby dać odpocząć filarom naszej drużyny.

20:23

20:20

Dobry wieczór Państwu! Eliminacje do Euro 2020 wkraczają w decydującą fazę! Reprezentacja Polski podejmie dzisiaj drużynę Izraela. Czy podopieczni Jerzego Brzęczka przypieczętują pierwsze miejsce w tabeli? Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!