Niedziela, 13 października 2019, godz. 20:45
PolskaPolska
2 : 0
Wikimedia CommonsMacedonia Północna
94'

Koniec meczu! Reprezentacja Polski jedzie na Euro 2020! Brawo! Świetny wynik naszych rodaków!

92'

Jeszcze mieliśmy świetną okazję! Robert Lewandowski wyłożył piłkę Piątkowi, który z 5 metra nie trafia w światło bramki!

92'

Jeszcze Krzysztof Piątek pojawia się na murawie, a zmienia Piotra Zielińskiego.

90'

3 minuty doliczone!

88'

Boban Nikolov schodzi, a wchodzi Gjorgji Stoilov.

85'

82'

Marjan Radeski zmienia Stefana Ristovskiego.

81'

17 metr + lewa noga = idealna sytuacja do zdobycia gola przez Arkadiusza Milika! Napastnik Napoli świetnie przymierzył i bramkarz Macedonii nie miał żadnych szans!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cudowne trafienie Arkadiusza Milika!

76'

Znakomite podanie Grzegorza Krychowiaka do Roberta Lewandowskiego. Nasz kapitan wyłożył piłkę Frankowskiemu, który z najbliższej odległości pakuje ją do bramki!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za wejście smoka! Przemysław Frankowski kilkadziesiąt sekund po wejściu na boisko zdobywa bramkę!

74'

W naszej drużynie murawę opuszcza Kamil Grosicki, a pojawia się na niej Przemysław Frankowski.

73'

Zmiany w obu drużynach. Aleksandar Trajkovski zmienia Ilija Nestorovskiego.

72'

Arkadiusz Milik uderza minimalnie niecelnie! Zabrakło bardzo niewiele!

69'

Sebastiana Szymańskiego zmienia Arkadiusz Milik.

67'

Ezgan Alioski za dyskusję z arbitrem zostaje ukarany żółtą kartką.

66'

Arkadisuz Reca trafia do notesu sędziego za przerwanie kontrataku Macedonii.

64'

Wojciech Szczęsny ratuje nas przed stratą bramki, wygrywając pojedynek sam na sam z rywalem!

63'

Stefan Spirovski kolejnym graczem gości, który ogląda żółtą kartkę.

62'

60'

Kamil Grosicki dogrywa prosto w rękawice bramkarza gości.

56'

Grzegorz Krychowiak huknął z 25 metra, ale piłka poszybowała nad bramką.

55'

Kamil Glik walczył o piłkę w polu karnym rywala, ale został bardzo dobrze zablokowany.

52'

Grzegorz Krychowiak zamknął akcję naszej drużyny nieudanym strzałem.

50'

Robert Lewandowski trafił prosto w mur. Sebastian Szymański próbował jeszcze dobijać, ale trafił w słupek! Było bardzo blisko!

49'

Robert Lewandowski został sfaulowany na 18 metrze od bramki rywala! Czy tym razem uda się zdobyć gola!?

47'

Ezgan Alioski uderza prosto w ręce Wojciecha Szczęsnego.

46'

Obie drużyny bez zmian. Możemy zacząć drugą połowę tego meczu!

49'

Koniec pierwszej połowy. Reprezentacja Polski kontroluje przebieg tego meczu, ale niestety nie może przełożyć tego na konkrety. Czekamy na drugie 45 minut!

45'

Sędzia doliczył aż 4 minuty!

43'

Boban Nikolov potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Grzegorzem Krychowiakiem. Mamy szczęście, że nasz pomocnik nie obejrzał żółtej kartki.

42'

Grzegorz Krychowiak przewraca się w polu karnym Macedonii, ale gwizdek sędziego milczy.

40'

Sebastian Szymański fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

37'

Ezgan Alioski huknął z rzutu wolnego, ale znakomicie broni Wojciech Szczęsny!

36'

Jan Bednarek jako pierwszy gracz reprezentacji Polski ogląda żółtą kartkę.

34'

Kamil Grosicki uderzył celnie, ale zbyt słabo. Bramkarz gości broni bardzo spokojnie.

33'

Ilija Nestorovski bardzo brzydko fauluje Roberta Lewandowskiego. Ma szczęście, że skończyło się to tylko żółtą kartką.

30'

Dobre dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego, po którym zakotłowało się w polu karnym Macedonii. Niestety żaden z naszych zawodników nie zdołał oddać strzału.

26'

Wojciech Szczęsny ofiarnie wyłapuje piłkę zagraną przez rywala.

23'

Sebastian Szymański uderza zbyt mocno. Piłka leci nad bramką.

21'

Faul na 17 metrze od bramki Maceodnii! Będzie bardzo dobra okazja dla naszej drużyny!

19'

Boban Nikolov ukarany żółtą kartką.

18'

Co tu się wydarzyło! Piotr Zieliński uderzył z 12 metra prosto w poprzeczkę! Szkoda!

15'

Słabe dośrodkowanie Kamila Grosickiego. Piłka wpada prosto w ręce bramkarza Macedonii.

13'

Goran Pandev fauluje Sebastiana Szymańskiego pod swoim polem karnym! Kapitan naszych rywali obejrzał żółtą kartkę, a my mamy bardzo dobrą okazję!

10'

Aj! Było bardzo blisko! Grzegorz Krychowiak uderzył z 16 metra i zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

9'

Stole Dimitrievski spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Jacka Góralskiego.

7'

Prostopadłe podanie Lewandowskiego, do Grosickiego, tylko że zawodnik Hull był na spalonym.

5'

Boban Nikolov huknął w stronę bramki, ale piłka poszybowała wysoko w trybuny.

3'

Jacek Góralski faulowany na połowie rywala. Będziemy mieć okazję do dośrodkowania w pole karne.

1'

Rozpoczęliśmy mecz od środka boiska!

20:40

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie! Czas na hymny!

20:38

Jerzy Brzęczek w porównaniu do meczu z Łotwą zdecydował się na kilka zmian. W pierwszym składzie wyjdą m.in. Arkadiusz Reca, Bartosz Bereszyński i Jacek Góralski, którzy czwartkowy mecz rozpoczęli na ławce rezerwowych.

20:35

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 0:1 dla Biało-Czerwonych. Po bardzo trudnym meczu i bramce Krzysztofa Piątka to Polacy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Czy tak będzie dzisiaj? Mamy taką nadzieję!

20:32

Największym zagrożeniem dla naszego zespołu na pewno będzie Elif Elmas. Zawodnik Napoli w czwartkowym meczu ze Słowenią zdobył 2 bramki i to dzięki reprezentacja Macedonii nadal jest w grze o awans.

20:27

20:25

Reprezentacja Polski może dzisiaj zapewnić sobie awans na Euro 2020. Muszę tylko (albo aż) pokonać Macedonię Północną. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!