90+6. Koniec meczu! AS Roma - FC Porto 2:1!

90'

90+4. Świetnie w bramce spisał się Casillas, który obronił uderzenie Santona!

90'

Stephan El Shaarawy opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Justin Kluivert.

88'

Stephan El Shaarawy ukarany żółtą kartką.

87'

Davide Santon zmienił Nicolo Zaniolo.

84'

Hernani zmienił Otavio.

82'

Steven Nzonzi zmienił Lorenzo Pellegriniego.

78'

GOOOOOOL! Cóż za odpowiedź gości! Adrian Lopez znalazł się w dobrej sytuacji i nie dał szans bramkarzowi gospodarzy! Porto łapie kontakt!

76'

GOOOOOL! Edin Dżeko uderzył w słupek, ale najszybciej do piłki dopadł Nicolo Zaniolo i strzelił swoją drugą bramkę w meczu!

76'

Andre Pereira zmienia Fernando Andrade.

74'

Hector Herrera ukarany żółtym kartonikiem.

70'

GOOOOOOOL! Nicolo Zaniolo otwiera wynik spotkania! Młody gracz Romy wykorzystał dobre dogranie Dżeko i gospodarze wygrywają 1:0!

68'

Adrian Lopez zmienia Yacine Brahimiego.

62'

Casillas pewnie obronił uderzenie Pellegriniego.

60'

FC Porto przejęło inicjatywę. Roma wycofała się na swoją połowę i czeka na wyprowadzenie kontrataku.

57'

Pereira świetnie wyskoczył do główki, ale jego uderzenie było minimalnie niecelne!

55'

El Shaarawy oddał uderzenie z dystansu, ale jego próba była niecelna.

52'

Kolarov faulowany w środku pola.

50'

Cristante uderzył na bramkę Porto, a bramkarz z trudem odbił piłkę!

48'

Mirante pewnie złapał dośrodkowanie z bocznego sektora boiska.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec I połowy. AS Roma - FC Porto 0:0.

44'

Mamy przerwę w grze, bo na boisku leży jeden z zawodników Romy.

41'

El Shaarawy popełnił prosty techniczny błąd przy przyjęciu piłki i nie zdołał oddać uderzenia.

38'

Słupek! Edin Dżeko ograł obrońce Porto i uderzył na bramkę gości, a piłka zatrzymała się na słupku! Roma coraz bliżej bramki!

37'

Z minuty na minutę klaruje się coraz większa przewaga Romy.

34'

Głową uderzył Dżeko, ale piłka minęła bramkę gości. Dalej mamy bezbramkowy remis.

29'

Zaniolo sfaulował Brahimiego.

27'

Pierwszy celny strzał w meczu, z którym spokojnie poradził sobie Casillas.

25'

Porto miało rzut wolny, ale jego wykonanie było fatalne..

23'

Tempo meczu nie zachwyca. Drużyny wzajemnie się badają i boją się zaryzykować.

20'

Soares sfaulował Dżeko, ale sędzia nie ukarał go żółtą kartką.

18'

Otavio miał szanse, ale ostatecznie piłkę złapał Mirante.

16'

Na pozycji spalonej złapany został Edin Dżeko.

14'

Fernando uprzedził Pellegriniego i wybił futbolówkę.

11'

Dobra interwencja Brahimiego, który wybił dośrodkowanie z własnego pola karnego.

9'

Seria fauli i niedokładnych podań. Walka toczy się w środkowej strefie boiska.

7'

Pewnie w bramce Casillas, który złapał ostre dośrodkowanie gracza gospodarzy.

4'

El Shaarawy popisał się dobrym dryblingiem, ale w najważniejszej fazie akcji zagrał niedokładnie i stracił piłkę.

2'

Gracz Porto ruszył skrzydłem, ale defensywa Romy poradziła sobie z zagrożeniem.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

20:51

Z kolei Porto lideruje w portugalskiej Primeira Lidze, ale po ostatnich remisach z Victorią Guimaraes (0:0) i z Moreirense (1:1) jego przewaga nad Benficą Lizbona stopniała do punktu, a nad trzecim Sportingiem Braga ma już tylko dwa „oczka” przewagi.

20:44

W ostatnim meczu ligowym w Serie A, szkoleniowiec rzymian miał trochę problemów kadrowych, ale liczy, że do meczu z Porto będzie miał wszystkich do dyspozycji i wrócą Robin Olsen i Konstantinos Manolas. No i dla Romy własne boisko jest atutem. W Serie A przed własną publicznością Roma przegrała zaledwie raz.

20:43

Plasują się na 6. miejscu w Serie A. Wcześniej zremisowali z Milanem 1:1, a w Pucharze Włoch polegli z Fiorentiną aż 1:7. Nie brakowało opinii, że sytuacja w klubie może dojrzeć do tego, że pozycja szkoleniowca Eusebio di Francesco może być zagrożona. Zatem Roma jest głodna sukcesu, który dodałby jej nowej siły.

20:42

Roma w eliminacjach zajęła drugą lokatę w grupie G. W pierwszej fazie rozgrywek nie uznawała kompromisowych rozwiązań, co może być teraz bardzo przydatne. Rzymianie w ostatnim ligowym występie pokonali Chievo Werona (3:0), ale na swoim podwórku nie mają ostatnio zbyt wiele powodów do satysfakcji.

20:41

20:37

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu AS Roma - FC Porto!