3 : 2
Paris Saint-GermainParis Saint-Germain
1. połowa2 : 1
22:52

Liverpool zwycięża w tym meczu w 100% zasłużenie! Świetny mecz, znakomici zawodnicy! Champions League wraca w przepięknym stylu!

94'

Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostni!

92'

Fabinho zmienia jeszcze Sadio Mane!

92'

Brazylijczyk znakomicie minał rywala i świetnym, płaskim strzałem pokonał Areolę!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roberto Firmino w ostatnich minutach!

88'

Bardzo dobry strzał z rzutu wolnego Arnolda! Zabrakło bardzo niewiele, a Liverpool wyszedłby znowu na prowadzenie w tym meczu!

88'

Xherdan Shaqiri wchodzi, a schodzi Mohamed Salah.

84'

Kylian Mbappe znakomicie wykorzystał duży błąd gospodarzy. Wpadł w pole karne i spokojnie pokonał Alissona.

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kylian Mbappe daje remis gościom!

81'

Na murawie melduje się tylko Maxim Choupo-Moting, który zmienia Angela Di Marię.

80'

Podwójna zmiana w ekipie PSG. Edinson Cavani został zmieniony przez Juliana Draxlera.

78'

Dobry kontratak gospodarzy, tylko że Mane był spalonym.

75'

Mbappe w żaden sposób nie daje rady wygrać pojedynku z Robertsonem. Szkot jest nie do przejścia.

72'

Roberto Firmino wchodzi w miejsce Daniela Sturridg'a.

69'

Ała......

65'

Thomas Meunier został spokojnie powstrzymany przez Robertsona.

62'

Daniel Sturridge doszedł do strzału głową, ale Areola spokojnie broni.

59'

Co tu się teraz wydarzyło! Mohamed Salah zdobył bramkę, ale wcześniej Sadio Mane bardzo brzydko sfaulował Areolę!

56'

Gra w drugiej połowie troszkę się uspokoiła. Oba zespoły nie napierają zbytnio na bramkę.

53'

50'

Bardzo dobre podanie do Salaha, tylko że Egipcjanin był na spalonym.

47'

Robertson w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Cavaniego!

46'

Czas na drugie 45 minut!

21:49

Bardzo ciekawy mecz oglądamy dzisiaj na Anfield Road! Obie drużyny grają bardzo szybko i składnie. Z niecierpliwością czekamy na drugie 45 minut!

46'

Koniec pierwszej połowy!

46'

Thomas Meunier trafia do notesu sędziego.

43'

Bardzo dobra akcja Arnolda! Prawy obrońca gospodarzy pięknie minął rywali, dograł w pole karne, tylko że zabrakło dokładności.

40'

Co się dzieję w tym meczu! Thomas Muenier otrzymał świetnie podanie i mocnym strzałem nie dał szans Alissonowi!

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thomas Meunier!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! James Milner bardzo pewnie pokonuje bramkarza rywali!

35'

Wijnaldum faulowany w polu karnym przez Juana Bernata! Mamy 11 dla gospodarzy!

32'

Ogromne zamieszanie w polu karnym gości! Daniel Sturridge był bliski zdobycia drugiej bramki, tylko że tym razem udało się opanować sytuację.

31'

Znakomite dośrodkowanie Robertsona, który dograł prosto na głowę Sturridge'a! Anglik świetnie ustawił się do piłki i mocnym strzałem głową pokonuje Areole!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Daniel Sturridge zdobywa bramkę!

27'

Virgil Van Dijk ukarany żółtą kartką.

26'

Sadio Mane minął kilku rywali, tylko że jego strzał na bramkę pozostawił wiele do życzenia.

22'

Bardzo słaby strzał Angela Di Marii. Alisson nie miał żadnych problemów.

19'

Pojedynek biegowy Mane i Thiago Silvy. Senegalczykowi udało się urwać, tylko że z bramki wyszedł Areola, który ratuje sytuacje.

16'

Świetna okazja Neymara! Brazylijczyk na raty uderzał na bramkę, ale oba strzały świetnie zatrzymał Alisson!

14'

Kolejny rzut rożny gospodarzy. Strzał Gomeza poszybował jednak nad bramką.

10'

Mohamed Salah prawie zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego! Sytuacje uratował jednak golkiper PSG!

7'

Świetny, bardzo precyzyjny strzał Jamesa Milnera! Alphonse Areola końcówkami palców wybija piłkę!

5'

Zamieszanie pod bramką Areoli! Van Dijk mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, tylko że francuski bramkarz broni znakomicie!

3'

Prostopadłe podanie Neymara do Mbappe, ale młody Francuz przegrywa pojedynek z Van Dijkiem.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra!

20:57

Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozbrzmi hymn Champions League!

20:53

20:50

Liverpool w tamtym sezonie grał w finale Ligi Mistrzów. PSG po raz kolejny stawiane jest w roli faworyta do końcowego zwycięstwa. Jak będzie dzisiaj?

20:47

20:45

20:42

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za niecałe 20 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek!

20:40

Dobry wieczór! Champions League wraca do żywych, a my z niecierpliwością czekamy na hit pierwszej kolejki! Liverpool gości na własnym stadionie PSG!