Koniec! Barcelona pewnie wygrywa z PSV na otwarcie Ligi Mistrzów!

91'

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy spotkania.

89'

Świetne prostopadłe podanie od Luisa Suareza, Lionel Messi nie marnuje sytuacji sam na sam!

87'

Leo Messi! 4:0, koncert gry zawodnika Barcelony, to jest jego mecz!

85'

Nareszcie koniec zmian. Ivan Rakitić zmieniony przez Arturo Vidala.

84'

Przedostatnia zmiana. Arthur zmienia Ousmane Dembele.

82'

Erick Gutierrez za Pablo Rosario.

81'

Zmiana także w zespole gospodarzy, Philippe Coutinho zmieniony przez Clementa Lengleta.

80'

Donyell Malen melduje się na boisku w miejsce Stevena Bergwijna.

79'

Druga żółta kartka dla Ousmane Dembele, Barcelona gra w osłabieniu!

79'

Doskonałe podanie górą Sergiego Roberto do Leo Messiego w pole karne, Argentyńczyk dołożył stopę i strzelił na 3:0!

77'

Przewaga jest udokumentowana, 3:0 dla gospodarzy, raz jeszcze Leo Messi!

76'

Fenomenalny zwód Francuza, minął trzech rywali po czym oddał mocny strzał na bramkę zza pola karnego, cudowne trafienie!

74'

I właśnie teraz pada gol! Fantastyczne trafienie Ousmane Dembele! 2:0 dla Barcelony!

72'

Barcelona w pełni kontroluje spotkanie, następne gole są tylko kwestią czasu.

69'

Fenomenalny pomysł Luisa Suareza, by spróbować przelobować Jeroena Zoeta kopnięciem z linii pola karnego, piłka uderza w poprzeczkę i opuszcza boisko!

67'

Nicolas Isimat-Mirin zmienia Nicka Viergevera w zespole PSV.

65'

PSV miało dogodną sytuację po kontrataku rozpoczętego przez Stevena Bergwijna, sytuacja została zaprzepaszczona spóźnionym podaniem!

63'

Kolejny raz przed szansą strzału z rzutu wolnego stanął Leo Messi, ale piłką minęła okienko bramki PSV w sporej odległości.

60'

Efektowny drybling Leo Messiego w polu karnym PSV przerwany przez Jorrita Hendrixa.

57'

Po chwili z kartką również Luuk De Jong, który pociągał za koszulkę Philippe Coutinho.

55'

Samuel Umtiti z żółtą kartką za faul na Luuku De Jongu.

53'

Wielkie oburzenie na trybunach Camp Nou – najpierw sędzia nie odgwizdał faulu na Luisie Suarezie, parę sekund później użył gwizdka, by ukarać Urugwajczyka reprymendą ustną za protesty.

50'

Mocny strzał Leo Messiego, Jeroen Zoet miał spore problemy ze złapaniem piłki. Ostatecznie defensywa ratuje sytuację.

48'

Pierwszy korner dla Barcy w drugiej połowie po akcji Jordiego Alby.

46'

Wznawiamy grę na Camp Nou, piłkę mają gospodarze!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:0 dla Barcelony po golu Leo Messiego!

41'

Mocny strzał z dystansu Ivana Rakiticia trafia wprost w golkipera PSV.

39'

Po strzeleniu gola Barcelona nieco się odprężyła i ma to dla niej pozytywne skutki. Goście kompletnie nie wiedzą jak zareagować na sytuację boiskową.

36'

Na uderzenie z 50 metrów (!) zdecydował się Luis Suarez, piłkę jednak opanował bramkarz PSV.

34'

Fantastyczny gol. Piękne uderzenie Argentyńczyka z dwudziestu metrów w samo okienko bramki PSV, Jeroen Zoet nie miał nic do powiedzenia.

32'

To musiało się tak skończyć! Leo Messi, dla niego rzut wolny jest tym, czym dla reszty jest rzut karny – 1:0 dla Barcelony!

30'

Ousmane Dembele faulowany tuż przed polem karnym PSV! Żółta kartka dla Nicka Viergevera!

27'

Obrońcy Barcelony bardzo szybko wyjaśniają sytuację, po chwili piłka trafia w rękawice Marca-Andre ter Stegena.

24'

Faul Luisa Suareza w narożniku boiska na własnej połowie.

22'

Przepiękne prostopadłe podanie od Leo Messiego do Luisa Suareza, piłka przeszła między pięcioma obrońcami, Urugwajczyk uderzył jednak tylko w boczną siatkę!

20'

Zawodnicy PSV zadziwiająco dobrze radzą sobie ze stosowaniem agresywnego pressingu. Defensywni zawodnicy Barcelony nie wyglądają najpewniej na własnej połowie.

18'

Pierwszy rzut rożny dla Dumy Katalonii.

15'

Defensorzy PSV mieli problemy z kontrolą futbolówki we własnym polu karnym, co próbował wykorzystać Leo Messi. Argentyńczyk znacznie się myli.

13'

Steven Bergwijn! Zawodnik PSV oddał kąśliwy strzał z linii pola karnego, piłka przeleciała metr obok słupka bramki Blaugrany!

10'

Barcelona chciała odpowiedzieć za sprawą dośrodkowania w pole karne Luisa Suareza i główki Philippe Coutinho, piłka mija bramkę w znacznej odległości.

7'

Pierwsza groźna sytuacja należała do gości! Gaston Pereiro uderzył z pierwszej piłki z około osiemnastu metrów, tuż nad poprzeczką!

5'

Za mocne podanie na lewe skrzydło od Samuela Umtitiego do Jordiego Alby, grę wznowi Jeroen Zoet.

3'

Barcelona szybko przejęła posiadanie piłki i spokojnie wymienia podania na połowie rywala.

1'

Zaczynamy, piłkę ma PSV!

18:53

Piłkarze na murawie, hymn Ligi Mistrzów odsłuchany po raz pierwszy w nowym sezonie. Jeszcze tylko przywitanie zespołów...

18:50

Zawodnicy już ustawiają się w tunelu, za moment pierwszy gwizdek nowego sezonu Ligi Mistrzów!

18:45

Za dziesięć minut zacznie się mecz, który zapowiada się wybornie – oba zespoły prezentują piękny, ofensywny futbol, liczymy na wiele bramek!

18:42

Rezerwowi PSV: Nicolas Isimat-Mirin, Bart Ramselaar, Aziz Behich, Erick Gutierrez, Donyell Malen, Eloy Room i Trent Sainsbury.

18:34

Rezerwowi Barcelony: Jasper Cillessen, Munir El Haddadi, Rafinha, Arturo Vidal, Nelson Semedo, Clement Lenglet i Arthur.

18:30

Znamy składy obu drużyn – w jedenastkach nie brakuje największych gwiazd, czekamy na wspaniały mecz!

18:26

Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu FC Barcelona – PSV Eindhoven!