Żółta kartka dla Kazimierowicza.

87'

Gutowski za Zielenieckiego.

85'

GOOOOOOL! Bartłomiej Bartosiak trafił do siatki Widzewa! 3:1 i wiele wskazuje na pewne zwycięstwo gospodarzy!

83'

Dario Kristo ukarany żółtą kartką.

78'

Tylec za Biela.

76'

Kazimierowicz za Kozłowskiego.

69'

Banaszak za Mąkę.

70'

Żółta kartka dla Tanżyny.

68'

GOOOOOOOOL! Bartłomiej Bartosiak wykończył kapitalną akcję swojego zespołu i nie dał szans Wolańskiemu! 2:1 dla GKS-u!

66'

Zmiana u gospodarzy. Bartosiak za Zdybowicza.

64'

Kozłowski ostro potraktował Putina i zasłużona żółta kartka.

63'

Paweł Czajkowski ukarany żółtą kartką.

59'

Zakotłowało się pod bramką Widzewa, ale Wolański wyszedł z tego obronną ręką.

57'

Bartosz Biel ukarany żółtą kartką.

56'

Michael Ameyaw zmienił Kohei Kato.

47'

Zdybowicz przegrał pojedynek sam na sam z Wolańskim!

46'

Rozpoczynamy II połowę!

45'

Koniec I połowy!

43'

Zdybowicz chciał przelobować Wolańskiego, ale bramkarz Widzewa ostatecznie złapał piłkę!

41'

Widzew wyszedł z kontratakiem dwóch na jednego, ale uderzenie Mąki minimalnie minęło słupek bramki GKS-u!

40'

Świetna interwencja Tanżyny, który wygrał pojedynek główkowy we własnym polu karnym.

38'

Mocne uderzenie z dystansu Golańskiego, ale futbolówka znacznie minęła światło bramki Widzewa.

32'

Bełchatów cofnięty do defensywy. Widzew przejął inicjatywę i dyktuje warunki na boisku.

29'

GOOOOOOOL! Daniel Mąka wykorzystał dobre dośrodkowanie Wolsztyńskiego i doprowadza do wyrównania!

23'

Fantastyczna interwencja Lenarcia po uderzeniu z woleja Radwańskiego!

22'

Bardzo dobry fragment gry w wykonaniu GKS-u, który zaczął kontrolować boiskowe wydarzenia.

15'

GOOOOOOOL! Paweł Czajkowski świetnie odnalazł się w polu karnym i z bliskiej odległości uderzeniem głową pokonał Wolańskiego!

10'

Było groźnie pod bramką Widzewa, ale zawodnik Bełchatowa fatalnie uderzył z 7 metrów!

7'

Bardzo dobra interwencja Golańskiego, który zablokował uderzenie Mąki!

4'

Żadna z drużyn nie chce się otworzyć i narazić na kontratak. Widzew stara się spokojnie rozgrywać piłkę i dłużej się przy niej utrzymywać.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

12:52

Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę i już za niedługo rozpoczniemy wielkie piłkarskie emocje!

12:43

Ławka rezerwowych Widzewa: Maciej Humerski, Radosław Sylwestrzak, Łukasz Turzyniecki, Maciej Kazimierowicz, Michael Ameyaw, Konrad Gutowski, Przemysław Banaszak.

12:42

12:40

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu GKS Bełchatów - Widzew Łódź!