Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
1 : 2
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
94'

Koniec meczu! Wigry wygrywają z liderem, ale nagrody chyba nie będzie! GKS Katowice remisuje z Bytovią i przy takim wyniku to drużyna z Suwałk spada do II Ligi!

93'

Świetna akcja gości! Daniel Smuga musiał ją tylko wykończyć z najbliższej odległości!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Daniel Smuga! Wigry wychodzą na prowdzenie!

90'

Sebastian Musiolik przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Wigier! Sędzia natomiast dolicza 3 minuty.

86'

Ostatnia zmiana tego meczu. Miłosz Szczepański zmieniony przez Sebastiana Musiolika.

85'

Arkadiusz Kasperkiewicz ukarany żółtą kartką za faul pod swoim polem karnym.

83'

Daniel Smuga zmienia Łukasza Sosnowskiego.

80'

77'

Piotr Malinowski żegna się z murawą, gdyż zmienia go Daniel Bartl.

75'

Bartosz Bida został staranowany przez Jakuba Szumskiego, ale sędzia uznał, że wszystko było zgodne z przepisami.

74'

Dobre uderzenie Sosnowskiego, ale jeszcze lepsza interwencja Jakuba Szumskiego!

72'

Patryk Kun dograł idealnie na głowę Szymona Lewickiego! Napastnik Rakowa nie mógł się pomylić! Wszystko miał przygotowane jak na tacy!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Lewicki doprowadza do remisu!

70'

68'

Miłosz Szczepański ogląda żółtą kartkę.

65'

Znakomite uderzenie Roberta Bartczaka! Gdyby piłka leciała kilka centymetrów niżej to zatrzepotałaby w okienku bramki!

62'

Boisko opuszcza również Filip Karbowy, a zmienia go Dawid Polkowski.

61'

Podwójna zmiana w ekipie gości. Karol Mackiewicz schodzi, a wchodzi Kamil Sabiłło.

58'

Rafał Figiel schodzi z boiska i tym samym żegna się z Rakowem. Kapitan zespołu jest oczywiście żegnany owacjami na stojąco! W jego miejsce wchodzi Maciej Domański.

54'

Świetna interwencja bramkarza gości! Końcówkami palców przenosi piłkę nad poprzeczkę!

52'

Rafał Figiel uderza sprzed pola karnego! Zabrakło bardzo niewiele!

49'

Seria dośrodkowań z rzutu rożnego zawodników Rakowa. Każde nie dociera jednak do celu.

46'

Wracamy do Częstochowy! Czas na drugą część meczu!

48'

Koniec pierwszej części meczu. Wigry wygrywają 1:0 i utrzymują szansę na utrzymanie. Muszą jednak liczyć na potknięcie GKS-u Katowice, który remisuje z Bytovią. Gospodarze mają gorszę sytuację, gdyż przy tych wynikach które mamy spadają na drugie miejsce.

46'

Paweł Olszewski za brzydki faul ogląda żółtą kartkę.

47'

Bartosz Bida uderza z bliskiej odległości, ale Jakub Szumski bardzo dobrze broni!

44'

Jakub Szumski z dużym trudem odbija piłkę lecącą bezpośrednio z rzutu rożnego!

43'

42'

Wiktor Biedrzycki ukarany żółtym kartonikiem.

40'

Tomas Petrasek doszedł do strzału głową, jednak został zablokowany.

38'

Igor Spała ukarany żółtą kartką.

37'

Mocne, ale niecelne uderzenie Wróblewskiego.

35'

Dominik Kąkolewski ratuje swój zespół! Igor Spała uderzył sprzed pola karnego, ale przegrał pojedynek z bramkarzem gości!

31'

Łukasz Sosnowski ukarany żółtą kartką.

30'

Patryk Kun miał piłkę na 3 metrze, ale przerzucił piłkę nad bramką!

28'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy! Bartosz Bida wyłożył piłkę Mackiewiczowi, który trafia jednak w rywala!

25'

Wiktor Biedrzycki fauluje w ofensywie i goście tracą szansę na bramkę.

21'

Świetna interwencja Jakuba Szumskiego! Golkiper Rakowa naprawił swój błąd sprzed 10 minut!

20'

Mocne uderzenie Filipa Karbowego. Zabrakło bardzo niewiele!

19'

Bartosz Bida przewrócił się w polu karnym, tylko że gwizdek sędziego milczy!

16'

Patryk Kun dograł idealną piłkę na głowę Tomasa Petraska, ale czeski obrońca nie trafia w bramkę z 5 metrów!

13'

11'

Jakub Szumski miał tylko spokojnie złapać piłkę, ale wypuścił ją z rąk! Bartosz Bida dopadł do futbolówki i z dużą łatwością pakuje ją do siatki!

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Bida wykorzystuje błąd bramkarza i zdobywa gola!

7'

Rafał Figiel dogrywa w pole karne, ale piłka ląduje w rękawicach bramkarza Wigier.

4'

Pierwsze uderzenie tego meczu padło łupem Igora Sapały. Piłka jednak znacznie minęła bramkę gości.

17:32

Sebastian Jarzębak daje znak do rozpoczęcia meczu!

17:25

Wigry Suwałki mają ostatnią szansę na utrzymanie! Muszą nie tylko wygrać z Rakowem, ale także liczyć na potknięcie GKS'u Katowice. Liderzy Fortuna 1 Ligi grają natomiast o utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli.

17:21

17:17

17:15

Dzień dobry! Witamy Państwa w relacji LIVE z meczu Raków Częstochowa - Wigry Suwałki!