3 : 3
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1. połowa0 : 3
93'

Koniec meczu! Odra Opole po bardzo emocjonującym meczu remisuje z ŁKS-em Łódź 3:3.

90'

Maciej Wróbel zmienia Mateusza Czyżyckiego, a sędzia dolicza 3 minuty.

86'

Kamil Rozmus ukarany żółtą kartką.

84'

Miłosz Trojak zmienia Sebastiana Boneckiego.

83'

Szymon Skrzypczak ukarany żółtą kartką.

80'

Łukasz Sekulski zmienia Rafała Kujawę.

76'

Adam Ratajczyk zmienia Piotra Pyrdoła.

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maksymilan Rozwandowicz strzela gola samobójczego! Odra doprowadza do remisu!

69'

Łukasz Piątek zmienia Patryka Bryłę.

67'

Krzysztof Janus ogląda żółtą kartkę.

65'

Patryk Bryłą ogląda żółtą kartkę.

61'

Świetne uderzenie głową w długi róg bramki! Bramkarz ŁKS-u bez szans.

60'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Czyżycki zdobywa bramkę i w Opolu robi się ciekawie.

53'

Piłka trafiła w słupek, ale Dawid Błanik dobił i skierował ją do bramki!

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ wejście smoka. Dawid Błanik zdobywa bramkę.

46'

W przerwie nastąpiła jedna zmiana. Jakub Moder został zmieniony przez Dawida Błanika.

46'

Czas na drugie 45 minut!

48'

Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie ŁKS gromi Odrę Opole i to podopieczni Kazimierza Moskala lądują na pierwszym miejscu w tabeli.

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maksymilian Rozwandowicz pewnie wykorzystuje rzut karny!

38'

Jan Grzesik dograł idealnie na głowę Rafała Kujawy, który dobrym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy.

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Kujawa podwyższa prowadzenie ŁKS-u.

30'

14'

ŁKS Łódź walczy jeszcze o pierwsze miejsce w tabeli. Jeżeli wygra swój mecz, a Raków straci 3 punkty to właśnie podopieczni Kazimierza Moskala wejdą do Ekstraklasy jako zwycięzcy 1 Ligi!

9'

Patryk Bryła minął obrońcę na 16 metrze i dobrym strzałem pokonał Artura Krysiaka.