To wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

98'

Koniec meczu!

97'

To się nie dzieje!!!!!! Witan bohaterem GKS-u Katowice!!! Uderzenie głową daje gościom wygraną w Katowicach!!!!

96'

Będzie jeszcze rzut wolny dla gości. Chyba ostatnia szansa dla Bytovii

94'

Nieudane uderzenie głową w wykonaniu Kwietniewskiego

92'

Śpiączka przebiegł z piłką pół boiska, znalazł się sam na sam z bramkarzem i.. nie trafił w bramkę!

90'

Sędzia doliczył 5 minut do drugiej połowy.

90'

Strzał Anona wysoko nad bramką Witana.

89'

Bąk faulował Śpiączkę i został ukarany żółtą kartką

88'

Uderzenie z woleja Habusty, futbolówka poszybowała wysoko nad bramką

87'

...podobnie jak stały fragment gry wykonywany przez gości.

83'

Uderzenie z dalszej odległości w wykonaniu Burkhardta do zapomnienia.

83'

Puchacz opuścił boisko, a w jego miejsce Tabiś

82'

Błąd centrował z rzutu rożnego. Jędrych głową przy bliższym słupku uderza piłkę nad bramką Witana.

80'

Moneta zastąpiony przez Hiszpańskiego w ekipie gości.

76'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Habusta zastępuje Rzonce

76'

Dejmek ukarany kartką.

75'

Bliski drugiej bramki w tym meczu po zagraniu Anona był Rzonca, jego strzał został zablokowany. Po chwili Witan dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

74'

Hebel melduje się na boisku zastępując na nim Wolskiego.

71'

GieKSa starała sie skontrować rywala, ostatecznie Anon w prostej sytuacji stracił piłkę.

71'

Od kilku minut gospodarzy zostali zamknięci na własnej połowie.

69'

Jaroch opuszcza plac gry, w jego miejsce Kwietniewski

68'

Błąd ukarany kartką za faul na Kuzdrze.

66'

Anon popędził z piłką po lewej stronie boiska i starał się dograć do Śpiączki, w ostatniej chwili interweniuje Wilczyński!

64'

Śpiączka zastępuje na boisku Woźniaka

63'

Anon starał się zaskoczyć Witana uderzeniem przy bliższym słupku, jednak Witan był czujny.

62'

Rzut rożny dla Bytovii. Po centrze w pole karne sędzia odgwizdał faul na Woźniaku.

61'

Ofiarna interwencja jednego z graczy GKS-u ratuje gospodarzy przed utratą bramki po uderzeniu Wolskiego!

60'

Puchacz starał się płasko zagrać w kierunku Anona, dobrze jednak interweniuje obrona Bytovii

58'

Centrostrzał Puchacza sprawił duże problemy Witanowi, ostatecznie bramkarz uratował swoją drużynę przed utratą bramki!

55'

Gospodarze fatalnie rozegrali rzut wolny, wręcz napędzając akcję gości. Z piłką przy nodze przez 60. metrów biegł Kuzimski, który ostatecznie uderzył na bramkę Barana. Piłka minęła słupek o kilka metrów.

53'

Kontra GKS-u. Puchacz popędził z piłką, zagrał do Błąda, ten zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Próba zakończona niepowodzeniem, piłka nad bramką Witana.

52'

Niemalże kopia sytuacji sprzed kilkudziesięciu sekund. Tym razem zablokowane uderzenie głową Anona.

51'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafia na głowę Lisowskiego, którego próbę uderzenia zablokowali goście

48'

Goście, co nie jest wielkim zaskoczeniem ruszyli z animuszem do przodu. Dośrodkowanie Jarocha z prawej strony boiska wybite przez Jędrycha.

46'

Groźne uderzenie Kuzdry z dalszej odległości. Baran z trudem odbija piłkę do boku!

46'

Czas rozpocząć drugą część gry! Od środka goście.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Katowicach 1:1. Jest to wynik, który daje gospodarzom utrzymanie na zapleczu Ekstrarklasy.

45'

Dobre piąstkowanie Barana poza pole karne po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Burkhadta.

39'

Wilczyński wyrzucił piłkę z autu w pole karne, poszybowała ona wprost do rąk Barana.

38'

Kartką ukarany także Wojciech Wilczyński, który brał udział w przepychance

38'

Kartka dla...rezerwowego GKS-u Bartosza Śpiączki, który przy linii bocznej utrudniał wznowienie gry rywalowi.

36'

Dobre dośrodkowanie Anona w pole karne, gdzie w ostatniej chwili Woźnika uprzedził Bąk, po chwili piłka wraca w pole karne gości i to Anon uderzał głową na bramkę. Brakowało niewiele!

32'

Goooool!!! Ależ szybka odpowiedź gospodarzy! Rzonca świetnym uderzeniem z lewej nogi w długi róg daje remis gospodarzom!

29'

Goooool!!!! Filip Burkkhardt popisuje się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego! Baran bez szans!

26'

Adrian Błąd zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, które zablokował obrońca Bytovii, po chwili poszła kontra gości, zakończona uderzeniem Dudy, również zablokowanym przez obrońcę rywala.

24'

Goście wykonywali rzut wolny, ale niewiele z niego wyniknęło. Od bramki rozpoczął Baran.

19'

Uderzenie Anona z 11. metra w sam środek bramki Witana, który nie miał problemu z interwencją.

16'

Tym razem akcja gospodarzy lewą stroną. Dośrodkowanie w pole karne nie dotarło do Woźniaka.

15'

Jędrych uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Błąda z rzut wolnego. Witan nie musiał interweniować, gdyż poszybowała nad poprzeczką.

13'

Witan skutecznie łapie futbolówkę na piątym metrze po stałym fragmencie gry gospodarzy.

12'

Żółtą kartką ukarany gracz gości, Bartosz Wolski

12'

W bardzo dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Kuzimski, ale Baran dobrze skrócił kąt i obronił jego uderzenie!

10'

Bardanca ukarany żółtą kartką za faul na Woźniaku

8'

Dobra interwencja Witana po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Puchacza.

6'

Błąd dośrodkowuje w pole karne, jeden z graczy gospodarzy przewraca się, ale sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie jedenastki.

5'

Akcja Wawrzyniaka lewą stroną, dośrodkowanie w kierunku Woźniaka. Obrona gości wybija piłkę na rzut rożny.

3'

Dośrodkowanie Anona z prawej strony boiska zbyt wysokie i głębokie. Piłka wychodzi na aut bramkowy.

1'

Zaczynamy! Od środka gospodarze!

17:28

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Paweł Pskit, który w tym momencie wyprowadza obie jedenastki na murawę. GKS zagra w żółtych koszulkach, czarnych spodenkach i getrach. Goście w jednolitych czerwonych strojach.

17:19

Znamy wyjściowe jedenastki, czas poznać rezerwowych obu drużyn:

GKS: Pawełek (B), Remisz, Łyszczarz, Piesio, Tabiś, Śpiączka, Habusta

Bytovia: Oszmaniec, Swędrowski, Hebel, Kamiński, Hiszpański, Dampc, Kwietniewski

17:08

Dla GKS-u sytuacja jest przejrzysta. Gospodarzom do utrzymania się w I lidze wystarczy remis. Porażka w każdym układzie oznacza spadek. Bytovia z kolei musi wygrać i liczyć na to, że Wigry nie zgarną kompletu punktów w Częstochowie.

17:05

Witamy serdecznie z Katowic, gdzie już za nieco ponad 20 minut rozpocznie się ostatni a jednocześnie najważniejszy mecz sezonu dla GKS-u Katowice oraz Bytovii Bytów. Zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej z tego spotkania.!