Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
0 : 0
Odra OpoleOdra Opole
90'

Koniec spotkania! W Krakowie bez goli, widzieliśmy za to 12 żółtych kartek i jedną czerwoną!

90'

Krykun za Wójcika, ostatnia zmiana w spotkaniu.

90'

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona karta dla Modera.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

84'

Żółta kartka dla Ogara

83'

Ostatnia zmiana w Odrze. Czyżycki za Boneckiego

80'

Marnowali swoje szanse goście, teraz zmarnowali gospodarze. Słoma znalazł się w doskonałej okazji przed bramką, ale spudłował!

78'

Druga zmiana w Garbarni, Ogar za Nowaka.

73'

Kolejne "żółtko", tym razem dla Winiarczyka

67'

Dogodna sytuacja Skrzypczaka, ale nie oddał dobrego strzału z niewielkiej odległości.

67'

Mamy wysyp żółtych kartek. Tym razem za faul taktyczny ukarany Żemło

65'

Górecki faulował Szotę i został ukarany żółtą kartką

62'

Mikinic zmieniony przez Janusa

59'

Żółta kartka dla Modera

57'

Zmiana w Garbarni. Kosturbała za Serafina.

57'

Druga kartka w spotkaniu dla gości. Ukarany Szota.

56'

Błanik dorzucał z kornera, a jeden z obrońców wyręczył bramkarza i wybił piłkę głową.

53'

Odra coraz mocniej naciska gospodarzy! Najpierw jedynie nieporozumienie w szeregach opolan uchroniła Garbarnię przed stratą bramki, chwilę później uczyniła to poprzeczka, którą obił Szota!

50'

Odra w natarciu. Najpierw dobrą wrzutę wybił na bezpieczną odległość Kozioł, a po chwili bramkarz gospodarzy wyłapał piłkę po zablokowanym uderzeniu Błanika.

46'

W zespole Odry w przerwie jedna zmiana. Kontuzji nabawił się bramkarz, Artur Krysiak, w jego miejsce zagra Michał Szromnik.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Przerwa. W pierwszych 45 minutach nie widzieliśmy goli. Czekamy na ciekawszą drugą połowę.

44'

Doskonała okazja gospodarzy! W dogodnej pozycji znalazł się Serafin, oddał strzał, ale świetnie zachował się Krysiak i nie ma bramki!

42'

Żółta kartka dla Boneckiego. Pierwsza w tym spotkaniu dla piłkarza Odry

40'

Rzut wolny dla gości. Do piłki podszedł Błanik i uderzył bardzo blisko bramki.

35'

Strzał zza pola karnego oddał Moder, ale chybił.

34'

Żółta kartka dla Słomy za faul na Szocie.

31'

Bonecki czysto zatrzymany po długim rajdzie, który mógł zakończyć się bramką dla Odry.

28'

Żółta kartka dla Masiudy za faul na Błaniku

24'

W dalszym ciągu próbuje Garbarnia. Uderzał Masiuda, ale zdecydowanie nie wyszedł mu ten strzał i piłka mija bramkę.

20'

Z akcją wyszli gospodarze. Serafin szukał podaniem Nowaka, ale zagrał zbyt mocno i nie udało się zakończyć akcji strzałem

16'

Włodyka fauluje Błanika i mamy drugą żółtą kartkę w spotkaniu.

12'

Dwa stałe fragmenty dla Odry, ale nie przynoszą one efektów.

10'

Arkadiusz Garzeł otrzymuje żółtą kartkę za faul.

3'

Mocne dogranie Skrzypczaka do Mikinicia, ale ten drugi nie zdołał oddać strzału w dogodnej pozycji.