Z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Łuczak.

65'

Z boiska schodzi Ogorzały, na boisku pojawia się Gabrych.

63'

Kozioł popełnia karygodny błąd przy wznowieniu od bramki. Ramirez wykorzystał pressing Bryły i podwyższył wynik.

61'

GOOOOOOOOOOOL! RAMIREZ!

59'

Flis głową wybija piłkę z linii bramkowej! Najpierw uderzał Ramirez i dobijał Bryła.

55'

Ramirez próbował szczęścia z dystansu.Uderzenie nie zagroziło bramce.

48'

Żółtą kartkę otrzymuje Bielak

46'

Zaczynamy drugą połowę.

21:29

Przepraszamy za drobne kłopoty pod koniec pierwszej połowy, ale mamy problem z Internetem na stadionie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

GOL! SEKULSKI!

42'

Szufryn próbował wygrać walkę o pozycję ale naruszył przepisy i mamy jedenastkę!

41'

Rzut karny!

35'

Gospodarzy odczytali zamiary rywali i przejęli piłkę po rzucie wolnym.

33'

Małkowski dwukrotnie dośrodkował w pole karne, za każdym razem niecelnie.

31'

Ogorzały ukarany żółtą kartką za faul na Grzesiku

28'

Poprzeczka! Chmiel niespodziewanie dostał piłkę w w polu karnym i intuicyjnie uderzył na bramkę. Trafił jednak w obramowanie.

25'

pierwsza dobra okazja w meczu. Piątek oszukał rywala prostym zwodem i uderzył z linii pola karnego. Kozioł złapał piłkę do koszyczka.

22'

Drugie ostre wejście w tym meczu. Tym razem kartka jest. Klimczak ukarany.

20'

Chmiel poturbowany przy linii bocznej. Arbiter nie wyciąga kartki

17'

Kozioł pewnie wyłapał piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

13'

Klichowicz miał szansę urwać się obrońcom, jednak jeden z nich wyekspediował piłkę na rzut rożny

10'

Póki co, bardzo wyrównana gra z obu stron.

9'

Sobociński przedłużył wrzutkę w pole karne i ostatecznie piłkę łapie bramkarz.

8'

Małkowski szukał prostopadłego zagrania do Ogorzałego, ale ubiegł go obrońca

4'

W odpowiedzi Małkowski, którego dośrodkowanie okazało się niecelne

2'

Szybki atak gospodarzy. Bryła dośrodkował ale szybko wybił obrońca gości

20:31

Zaczynamy spotkanie!

20:25

Sandecja to jedyna drużyna z czołówki, która nie przegrała żadnego z czterech ostatnich meczów. Ostatnio pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:0), a wcześniej także Wartę Poznań (2:1). Remisy zaliczyła w spotkaniach z Bytovią Bytów (1:1) i Stalą Mielec (0:0). Do ŁKS-u traci siedem punktów.

20:20

Kibicom ŁKS nie brakuje ostatnio powodów do radości. Choćby wczoraj trener Kazimierz Moskal, który wywindował zespół na miejsce premiowane awansem, przedłużył swoją umowę o dwa lata. Wcześniej z kolei jego podopieczni pokonali na wyjeździe GKS Tychy (2:0) i umocnili się na drugim miejscu, powiększając przewagę nad Stalą Mielec do siedmiu punktów.