Sędzia kończy to spotkanie. Bytovia remisuje 1:1 z Wigrami Suwałki.

Letniowski strzela, ale piłka przelatuje obok bramki.

Arbiter dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry.

85'

Michał Jakóbowski uderza z bliskiej odległości, ale instynktownie broni Damian Węglarz!

79'

Mackiewicz uderza na bramkę, ale bardzo słabo i bramkarz gospodarzy nie miał problemów z interwencją.

76'

Jeden z zawodników Wigier dostał piłką w rękę, ale sędzia nie wskazuje na rzut rożny.

74'

67'

Letniowski centruje z pola karnego, ale piłkarze Wigier wybijają piłkę.

66'

Karol Mackiewicz zmienia Olszewskiego.

62'

Zmiana w zespole gości: Kamil Sabiłło melduje się na boisku.

61'

Witkowski centruje w pole karne z rzutu wolnego, ale obyło się bez większego zagrożenia.

55'

Centra z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, ale obrońcy wybijają futbolówkę.

48'

46'

Zawodnicy już na boisku, zaczynamy drugą połowę.

45'

Arbiter kończy pierwszą część spotkania.

41'

Martin Adamec uderza po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale futbolówka przelatuje obok bramki.

38'

Uderzenie z dystansu na bramkę Wigier, ale dobrze broni Damian Węglarz

36'

Zagranie wzdłuż pola karnego i Aron Stasiak kieruje piłkę do pustej bramki! Wigry prowadzą!

32'

31. minuta spotkania, wynik spotkania wciąż niezmienny.

1'

Sędzia daje znak, ruszamy!

15:26

Ostatni bezpośredni pojedynek miał miejscu w połowie maja, wtedy lepsi okazali się piłkarze z Suwałk i pokonali Bytovię 1:2.

15:23

Bytovia zremisowała ostatnio z Sandecją 1:1, a Wigry podzieliły się punktami ze Stalą Mielec 0:0.

15:21

Dzisiejsi gospodarze zajmują aktualnie 3. pozycję w tabeli. Zawodnicy z Suwałk są na 6. miejscu ze stratą trzech punktów do przeciwnika.

15:20

Witam w relacji na żywo z meczu 11. kolejki Fortuny 1. Ligi pomiędzy Bytovią Bytów a Wigrami Suwałki. Pierwszy gwizdek już o 16!