Warta Poznańwarta
0 : 2
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
14:41

Koniec męczarni Warty. Raków bardzo pewnie zwycięża i gospodarze mogą być wdzięczni, że skończyło się to tylko 0:2...

93'

Koniec!

92'

Jeszcze próba strzału z dystansu Marcina Listkowskiego, jednak bardzo nieudana

88'

Raków powinien teraz mocno atakować rywali. Odkąd grają w przewadze to wygląda to jednak gorzej..

83'

Ostania zmiana w tym meczu. Adam Radwański zmienia Miłosza Szczepańskiego.

80'

Bartosz Kalupa wchodzi w miejsce Łukasza Spławskiego.

79'

Co tu się dzieje! Jakub Kiełb ogląda drugą żółtą kartkę i Warta kończyć będzie mecz w 9!

75'

Michał Grobelny w bardzo głupi sposób wylatuje z boiska. Niepotrzebnie sfaulował swojego rywala i dostaje drugą żółtą kartkę!

73'

Kamil Kościelny melduje się na murawie w miejsce Piotra Malinowskiego.

72'

Szymon Lewicki za bardzo żywe dyskusje zostaje ukarany żółtą kartką.

71'

Szymon Lewicki pakuje piłkę do bramki, ale wcześniej sędzia liniowy wskazuje, że był spalony. Bardzo kontrowersyjna decyzja.

70'

Bardzo fajna wymiana podań przez zawodników Rakowa. Zabrakło jednak strzału na bramkę Laskowskiego.

65'

Spławski wygrał pojedynek 1vs1 na skrzydle, tylko że później jego dośrodkowanie nie dociera do celu.

63'

Bardzo wysoki pressing Warty. Zawodnicy Marka Papszuna świetnie sobie z nim radzą.

60'

Ostra walka Musiolika z obrońcami rywala. Nie dał rady jednak dobrze ustawić się do strzału.

56'

Schodzi również Krystian Sanocki, a wchodzi Krzysztof Biegański.

55'

Podwójna zmiana w ekipie Warty Niklas Zulciak został zmieniony przez Pawła Piceluka.

55'

Michał Grobelny jest kolejnym zawodnikiem Warty, który ogląda żółtą kartkę.

54'

Petr Schwarz dograł idealnie z rzutu rożnego i Andrzej Niewulis spokojnie kieruję piłkę do siatki!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andrzej Niewulis podwyższa prowadzenie Rakowa!

51'

Niklas Zulciak ukarany żółtą kartką.

47'

Bardzo dobre uderzenie Łukasza Spławskiego, ale równie świetna interwencja Michała Gliwy!

46'

Czas na drugie 45 minut!

13:35

Raków jest zdecydowanie drużyną lepszą i zasłużyli na tę bramkę. Najważniejsze jest jednak zdrowie Igora Sapały, który po okropnej kontuzji musiał opuścić murawę.

50'

Sędzia po tej bramce zakończył pierwszą część meczu! Sebastian Musiolik znakomicie wyskoczył do dośrodkowania i nie dał szans Tomaszowi Laskowskiemu!

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Musiolik zdobywa "bramkę do szatni"!

46'

Aż 4 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

46'

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymaj się Igor!

45'

Miłosz Szczepański dograł delikatnie za wysoko. Lewickiemu zabrakło kilku centymetrów aby skierować piłkę do bramki.

45'

Zablokowany strzał Zulciaka. Michał Gliwa przejmuje piłkę.

43'

Okropna kontuzja Igora Sapały. Wygląda to na bardzo poważne złamanie ręki. W jego miejsce wszedł Szymon Lewicki.

40'

Igor Sapała upadł na murawę i chyba coś bardzo poważnego stało mu się z ręką. Będzie konieczna zmiana!

38'

Jakub Kiełb ogląda żółtą kartkę

37'

Zbyt słaby strzał Patryka Kuna. Laskowski spokojnie złapał lecącą futbolówkę.

33'

Wojciech Onsorge jak pierwszy w tym meczu trafia do notesu sędziego. Został ukarany żółtą kartką.

30'

Igor Sapała świetnie dograł w pole karne, gdzie Petr Schwarz przegrał pojedynek z Laskowskim.

28'

Kasperkiewicz miał przed sobą pustą bramkę, ale jak spod ziemi wyrósł mu Wojciech Onsorge, który ratuje swój zespół!

25'

Ależ okazja gospodarzy! Adrian Cierpka otrzymał świetne podanie, oddał strzał, ale Kasperkiewicz wybił piłkę z samej linii bramkowej! Raków cudem uniknął bramki!

24'

Nieprzyjemny strzał Musiolika. Piłka odbiła się tuż przed bramką, ale Tomasz Laskowski poradził sobie z tym uderzeniem.

21'

Raków cały czas atakuje, ale nie przynosi to żadnego efektu. Brakuje strzałów na bramkę.

19'

Sebastian Musiolik mija się z futbolówką! Znowu mało zabrakło, a otworzyłby się nam wynik!

15'

Aj, ale było teraz blisko! Andrzej Niewulis wyskoczył najwyżej do zagranej z rzutu rożnego piłki! Gdyby w nią trafił to mielibyśmy 1:0!

12'

Grobelny bardzo brzydko sfaulował swojego rywala. Miał bardzo dużo szczęscia, że nie otrzymał kary indywidualnej

10'

Patryk Kun wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie było niecelne. Brakuje w akcjach gości dokładności...

7'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gości. Nie udało się jednak oddać strzału.

6'

Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Tam jednak Michał Gliwa spokojnie wyłapuje futbolówkę.

4'

Niecelne uderzenie Sanockiego. Od bramki zacznie Gliwa.

2'

Przeciągnięte dośrodkowanie Piotra Malinowskiego. Użył zdecydowanie za dużo siły.

1'

Tomasz Wajda rozpoczyna to spotkanie!

12:42

Obie drużyny wychodzą na murawę!

12:37

12:34

Dzisiejsze spotkanie to pojedynek drużyn znajdujących się po dwóch stronach tabeli. Liderujący Raków nie przegrał meczu od 3 sierpnia. Sytuacja Warty wygląda dużo gorzej i ledwo utrzymują się nad strefą spadkową.

12:30

12:27

Taką 11 wystawił dzisiaj Marek Papszun!

12:25

Dzień dobry! Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Już za kilka chwil Warta Poznań gościć będzie na własnym stadionie lider Fortuna 1 Ligi - Raków Częstochowa!