Koniec meczu! Stal bezbramkowo zremisowała z GKS-em 1962 Jastrzębie!

Spotkanie w Mielcu potrwa jeszcze cztery minuty.

89'

Potrzebna pomoc masażystów. Ucierpiał gracz GKS-u Bartosz Jaroszek.

88'

Druga zmiana w drużynie gości. W miejsce Patryka Skóreckiego na murawie zameldował się Dominik Szczęch.

82'

Druga żółta kartka dla gracza Stali. Obejrzał ją Jonatan De Amo.

77'

Trzecia i ostatnia roszada w ekipie Stali. Sebastian Bergier zmienił Grzegorza Kuświka.

76'

Żółtą kartką ukarany został Łukasz Wroński.

70'

Konrad Gąsiorowski upomniał Macieja Spychałę żółtym kartonikiem.

65'

Maksymilian Banaszewski wszedł w miejsce Josipa Soljicia.

66'

Łukasz Wroński zameldował się na murawie w miejsce Andrei Prokicia.

65'

Roszada w jedenastce przyjezdnych. Dawid Weis zmienił Krzysztofa Gancarczyka.

62'

Zakotłowało się w szesnastce Jastrzębia! Dośrodkował Krystian Getinger, a futbolówka trafiła do Grzegorza Tomasiewicza. W ostatniej chwili defensor gości zapobiegł utracie bramki.

53'

Kamil Szymura faulował Grzegorza Kuświka i obejrzał żółty kartonik.

49'

Gospodarze w natarciu. Bartosz Nowak uderzał tuż zza pola karnego - Grzegorz Drazik nie dał się zaskoczyć.

46'

Gwizdek arbitra Gąsiorowskiego. Wracamy do gry po przerwie!

19:55

45'

Koniec pierwszej połowy. Stal bezbramkowo remisuje z GKS-em Jastrzębie.

44'

Z rzutu wolnego na bramkę GKS-u uderzył Bartosz Nowaka. Golkiper gości wypiąstkował silny strzał.

40'

Gospodarze znowu się ożywili. Grzegorz Drazik odbija piłkę na rzut rożny po strzale z dystansu zawodnika Stali.

32'

Gra toczy się pod dyktando Stali. Gospodarze znacznie dłużej od jastrzębian utrzymują się przy piłce, ale w ostatnich minutach nie stworzyli sobie żadnej sytuacji strzeleckiej.

24'

W dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Bartosz Nowak. Strzał pomocnika Stali odbił dobrze dysponowany Grzegorz Drazik.

15'

Jak na razie zawodnicy Stali mają więcej z gry. Josip Soljić celnie uderzył z dystansu. Piłkę pewnie złapał Grzegorz Drazik.

8'

Uderzał z 11 metrów Kamil Adamek, ale Seweryn Kiełpin instynktownie odbił piłkę nogą!

5'

Krystian Getinger dorzucał z rzutu wolnego. Piłkę po ostrym dośrodkowaniu wyłapał Gregorz Drazik.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się zaczęło!

18:53

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

18:39

18:37

To będzie trzeci mecz Stalowców w ciągu tygodnia. W niedzielę zremisowali w Częstochowie z liderującym Rakowem 1:1, w środę w Mielcu zdominowali Wigry Suwałki, ale nie wykorzystali swoich licznych sytuacji i mecz zakończył się rozczarowującym remisem 0:0. Dobra gra Stali przy tym rezultacie zeszła na dalszy plan.

18:31

GKS 1962 Jastrzębie to beniaminek Fortuna 1 Ligi. Dobrze rozpoczął sezon. W 10. kolejkach zgromadził 15 punktów, to trzy oczka więcej niż Stal Mielec.

18:25

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 11. kolejki 1 ligi, w którym aspirująca do awansu Stal Mielec zagra z GKS 1962 Jastrzębie.