1 : 2
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1. połowa0 : 2
104'

Układ tabeli dla obu drużyn nie uległ na ten moment zmianie. Krakowianie nadal na 14 pozycji, Chojniczanka natomiast na 4 miejscu.

102'

Kolejny mecz Garbarnia rozegra na wyjeździe w Opolu z tamtejszą Odrą. Z kolei Chojniczanka swój następny mecz będzie grać w roli gospodarza podejmując Stal Mielec.

94'

Mecz zakończony. Gosdodarze przegrywają 1:2 z Chojniczanką.

94'

Kolejna żółta kartka dla gracza z Chojnic.

92'

Żólta kartka dla gracza z Chojnic.

91'

Żółta karta dla golkipera Garbarni.

90'

Faulowany Pylypchuk.

88'

Pomimo straty gracza, gospodarze nadal groźnie atakują bramkę Janukiewicza.

87'

Gracze z Krakowa mecz będą kończyć w dziesięciu zawodników.

86'

86'

Rzut wolny dla chojniczan z około 19 metrów. Strzał Trochima zablokowany.

85'

Tylko słupek ratuje Chojniczankę rzed utratą bramki.

83'

Kontaktowa bramka dla Garbarni.

81'

Faul na bramkarzu. Pomimo tego, że piłka wpadła do siatki wynik nie ulega zmianie.

79'

Rzut wolny dla chojniczan, piłkę w pole karne posyłał Danielewicz. Uderzenie głową nie znalazło jednak miejsca w bramce Cabaja.

77'

Ostatnia zmiana w ekipie gości, na boisko wchodzi w miejsce strzelca bramki Surdykowskiego wchodzi Mikołajczak.

74'

Świetny rajd Gardzielewicza lewą stroną boiska, zagrożenie w ostatniej chwili zażegnują obrońcy Garbarni.

73'

Dobre dośrodkowanie krakowian. W ostatniej chwili piłke posyła na rzut rożny Tomasz Boczek.

71'

Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy, na boisku melduje się Kiebzak.

67'

Co za akcja, wrzutka Pylypchuka na prawą stronę a tam dwukrotnie z bliskiej odległości nie trafia gracz z Chojnic.

65'

Mocny strzał Wójcika z około 25 metrów wyłapany przez Janukiewicza.

63'

Zmiana w drużynie gości.

62'

Profesorska obrona Marcina Cabaja. Co za wyjście przed pole karne!

61'

Ależ zmarnowana sznasa przez Garbarnię, z bliskiej odległości nie trafia w piłkę Wróbel.

60'

Kolejna zmiana u krakowian, Pietras melduje się na boisku.

58'

Pierwsza żółta kartka dla gracza Garbarni.

53'

Zmiana w Chojniczance

54'

Pierwsza zmiana w Garbarni.

48'

Rzut wolny dla krakowian, piłkę w pole karne wrzucał Paweł Pyciak, tylko o centymetry nie zdążył uderzyć głową Wójcik.

46'

Gra zostaje wznowiona, gracze Garbarni rozpoczynają drugę połowę. Bez zmian w składach obu drużyn.

45'

45 minut gry za nami. Żaden z zespołów nie osiągnął zauważalnej przewagi, ale to Chojnice bezbłędnie wykorzystywały swoje szanse i prowadzą w dzisiejszym meczu 2:0.

45'

43'

Po raz kolejny swoich sił próbuje Podgórski na spółkę z Gardzielewiczem w dojściu pod bramkę krakowian.

41'

Trzeba pochwalić graczy z Chojnic za skuteczność. Są bezlitośni w wykorzystywaniu posiadanych szans .

40'

GOOOOOLLLLL dla Chojniczanki.

38'

Świetnie rozegrany rzut rożny, piłka minimalnie nad poprzeczką bramki Cabaja.

37'

Rzut wolny dla chojniczan, po strzale mamy wywalczony rzut rożny z lewj strony boiska.

36'

Dobra akcja w wykonaniu gości, Gardzielewicz jednak niezbyt precyzyjnie do kolegów.

32'

Ależ okazja dla Garbarzy, niewiele brakło a Gawle zdobyłby wyrównującą bramkę.

30'

Faulowany Masiuda, do wykonywania rzutu wolnego podchodzi Kostrubała. Mocny strzał ale nad bramką chojniczan.

29'

Dosłownie kilku centymetrów brakło Dawidowi Nowakowi aby dojść do piłki i uderzyć obok Janukiewicza.

27'

Szybka kontra chojniczan skutecznie zahamowana przez krakowskich obrońców.

25'

Swoich szans próbował Piotr Grzelczak ale brakło dosłownie pół metra w dojściu do piłki aby stanąć sam na sam z Cabajem.

23'

Po raz kolejny wrzucał z autu Nieśmiałowski ale w dalszej części akcji brak precyzji i piłka wraca w środkową strefę gry.

20'

Rzut wolny dla Garbarni, dośrodkowanie w pole karne i strzał głową nad poprzeczką bramki Janukiewicza.

18'

Faulowany zawodnik Chojniczanki, z rzutu wolnego strzelał Podgórski ale piłka w żaden sposób nie zagroziła bramce Cabaja.

15'

Faulowany gracz Garbarni, sędzia nie pokazuje jednak żółtej kartki na co protestują krakowianie. Z trybun słychać kulturalne: sędzia nie ma racji...

13'

Gracze z Ludwinowa szukają strzału na bramkę gości, jednak obrońcy cały czas skutecznie blokują te próby.

10'

Mocny przerzut na lewą stronę boiska i gracze z Chojnic uzyskują rzut rożny.

8'

Próba dojścia pod bramke Janukiewicza, wymiana piłki Nowaka z Wróblem jednak akcja końćzy się fiaskiem.

13:04

Po raz kolejny krakowianie rozpoczynają mecz w podobny sposób czyli utratą bramki na samym początku meczu.

4'

GOOOOLLLLL

2'

Pierwsza akcja chojniczan prawą stroną boiska jednak Cabaj bez trudu łapie piłkę.

1'

Sędzia Piotr Urban gwiżdże i pierwszą połowę rozpoczyna drużyna Chojniczanki.

12:55

Z głośników niesie się hymn Garbarni, piłkarze wkraczają w tym momencie na murawę.

12:45

Z kolei drużynie Chojniczanki jak do tej pory udało się zdobyć 16 punktów, co pozwala na zajmowanie 4 miejsca w tabeli. Ekipa trenera Przemysława Cecherza w zeszłą sobotę pokonała 2:1 olsztyński Stomil, grając przez blisko 70 minut w osłabieniu po czerwonej kartce Zawistowskiego a następnie w środę uległa drużynie z Niecieczy 1:2. W zespole gości występuje kilkunastu zawodników, którzy posiadają ekstraklasowe doświadczenie, wśród których m.in.: Deleu oraz Wołąkiewicz grali w drużynie Cracovii.

12:39

Drużyna Garbarni do tej pory zgromadziła na swoim koncie 9 punktów i plasuje się obecnie na 14 miejscu w tabeli. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z GKS Jastrzębie pozwoliło gospodarzom opuścić strefę spadkową i co najważniejsze podbudowało mocno morale drużyny. Z pewnością Garbarze liczą dzisiaj na kolejne zwycięstwo oraz marsz w górę tabeli.