Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 2
Chrobry GłogówChrobry Głogów
18:52

Piłkarze Chrobrego zrehabilitowali się za domową porażkę z Puszczą Niepołomice. W Niecieczy pokonali Bruk-Bet Termalicę 2:1, choć do szatni schodzili przegrywając jedną bramką. Po stronie gości na listę strzelców wpisywali się Michał Borecki i Damian Kowalczyk. Jedyne trafienie dla "Słoni" zanotował Artem Putiwcew.

93'

Koniec spotkania! Chrobry Głogów odwrócił losy meczu i pokonał Termalikę 2:1.

89'

Gospodarze atakują, ale przyjezdni z Głogowa skutecznie się bronią. Chrobry jest o krok od zwycięstwa.

85'

Termalica próbuje odrobić straty. Uderzenie Jacka Kiełba, ale ponad poprzeczką bramki Mateusza Abramowicza.

82'

W miejsce Vlastimira Jovanovicia wchodzi Jacek Kiełb.

80'

GOOOOOOOL! DAMIAN KOWALCZYK! CHROBRY NA PROWADZENIU!

79'

Zakotłowało się pod bramką Termaliki. Dariusz Trela obronił dwa strzały piłkarzy Chrobrego!

77'

Było groźnie pod bramką gospodarzy. Dariusz Trela obronił uderzenie zawodnika Chrobrego.

74'

Ostatnia roszada w szeregach Chrobrego. W miejsce Maćkowskiego wchodzi Szymon Nowicki.

72'

W miejsce Vladislavsa Gutkovskisa wszedł Patrik Misak.

69'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Stefanik zszedł z boiska, a zameldował się na nim Florin Purece.

65'

Składna akcja Chrobrego Głogów, a futbolówkę do siatki z najbliższej odległości wpakował Michał Borecki.

65'

GOOOOOOOOL! MICHAŁ BORECKI! 1:1!

53'

W miejsce Bartosza Machaja pojawił się Serhij Napołow.

49'

Roman Gergel uderzył płasko na bramkę Chrobrego. Mateusz Abramowicz odbił piłkę na rzut rożny.

46'

Druga połowa spotkania w Niecieczy już się rozpoczęła!

17:53

45'

Koniec pierwszej połowy! Bruk-Bet prowadzi 1:0 z Chrobrym.

45'

Michał Skóraś powinien podwyższyć na 2:0! W sytuacji sam na sam z Abramowiczem uderzał w bramkarza Chrobrego!

43'

Gospodarze wciąż są stroną dominującą. Obok bramki Mateusza Abramowicza uderzał Michał Skóraś.

37'

Po dośrodkowaniu Romana Gergela futbolówkę wybijał Mateusza Abramowicz. Piłka ostatecznie trafiła do Artema Putiwcewa, który umieścił ją w siatce. 1:0 dla Bruk-Betu! Zasłużone prowadzenie gospodarzy.

37'

GOOOOOOOOOOL! PUTIWCEW!

36'

Żółtą kartką ukarany został Łukasz Zejdler.

31'

Jarosław Ratajczak ukarany przed arbitra żółtym kartonikiem.

29'

Roman Gergel wyłożył piłkę Michałowi Skórasiowi, ale ten w stuprocentowej sytuacji z 8. metrów uderzył nad poprzeczką!

26'

I jeszcze raz Mateusz Abramowicz w roli głównej! Po podaniu Gergela strzelał Samuel Stefanik, ale bramkarz Chrobrego odbił futbolówkę.

24'

Wykazał się teraz Mateusz Abramowicz. Golkiper Chrobrego odbił futbolówkę na rzut rożny po uderzeniu Romana Gergela.

19'

Kolejne zagrożenie pod bramką gości. Vladislavs Gutkovskis wbiegł w pole karne. Jego dogranie wzdłuż bramki nie znalazło jednak adresata.

15'

Skuteczna interwencja Dariusza Treli po rzucie rożnym. Po pierwszym kwadransie w Niecieczy wciąż bez bramek.

10'

Przewaga Termaliki na początku spotkaniu. Uderzał Mateusz Kupczak, ale niecelnie.

8'

Uraz Roberta Mandrysza. Pierwsza zmiana wymuszona kontuzją. W miejsce Mandrysza na murawie zameldował się Łukasz Zejdler.

6'

Było groźnie pod bramką Chrobrego. Vladislavs Gutkovskis strzelił nieznacznie nad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

3'

Na bramkę Mateusza Abramowicza uderzał Michał Skóraś. Strzał poza światłem bramki.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Roberta Marciniaka. Gramy!

16:49

Rezerwowi Chrobry: Oskar Repka, Adam Makuchowski, Damian Sędziak, Szymon Nowicki, Łukasz Zejdler, Serhij Naopołow, Konrad Kaczmarek.

16:48

Rezerwowi Bruk-Bet: Dawid Kalisz, Hubert Gostomski, Kamil Słaby, Bartosz Szeliga, Florin Purece, Jacek Kiełb, Patrik Misak.

16:43

Ekipa Chrobrego do tej pory skompletowała 12 punktów, a w ostatnim spotkaniu uległa na własnym terenie Puszczy Niepołomice 2:3. Chrobry gra mocno w kratkę. Wcześniej pokonał przed własną publicznością GKS Katowice (2:0). Jeszcze wcześniej była wyraźna porażka w Opolu z Odrą (0:3).

16:40

Po czterech kolejnych porażkach Bruk-Bet Termalica ostatnio wreszcie wygrała. W środę z Chojniczanką Chojnice (2:1), a zwycięskiego gola strzelił w ostatniej minucie Vlastimir Jovanović. Spadkowicz z Ekstraklasy wciąż pozostaje jednak w strefie spadkowej.

16:37

16:35

W Niecieczy przedostatni w tabeli Bruk-Bet Termalica zmierzy się z zajmującym dwunaste miejsce Chrobrym Głogów. Zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku.