Arbiter doliczył 6 minut.

88'

Jakub Żubrowski ukarany żółtą kartką.

86'

Mocny i bardzo dobry strzał Jakuba Żubrowskiego, ale jeszcze lepsza interwencja Jakuba Słowika!

83'

Michael Gardawski ukarany żółtą kartką.

81'

Łukasz Kosakiewicz zmienił Marcina Cebulę. Limit zmian w Koronie został wykorzystany.

80'

Michał Chrapek zmienił Arkadiusza Piecha.

78'

Dziś na stadionie we Wrocławiu jest 3710 kibiców.

76'

Celna główka Igorsa Tarasovsa. Strzał był jednak za słaby i piłkę bez trudu wyłapał Matthias Hamrol.

73'

Strzał Mateusza Możdżenia został zablokowany.

70'

Damian Gąska zmienia Farshada.

68'

Maciej Górski! Napastnik uderza z 20 metrów, tuż obok słupka!

66'

Po dośrodkowaniu pod bramką Śląska odnalazł się Michael Gardawski, który głową strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie!

64'

Gooool! Michael Gardawski! 1:1 we Wrocławiu!

63'

Gra zaostrza się, szczególnie wrocławianie coraz częściej faulują.

61'

Matej Pućko uderza głową po rzucie rożnym, jednak przenosi piłkę nad poprzeczką.

59'

Bez zaskoczenia, Korona przejęła inicjatywę i spokojnie konstruuje kolejne ataki.

56'

Wydaje się, że to była dobra decyzja Pawła Raczkowskiego. Djordje Cotra zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie.

53'

Arbiter zmienia decyzję! Czerwona kartka dla Djorde Cotry!

51'

Sędzia skonsultuje się z systemem VAR, to może być czerwona kartka!

50'

Djordje Cotra z żółtą kartką za bardzo ostry atak na Mateju Pućko. To było naprawdę ostre zagranie.

48'

Korona utrzymuje się przy piłce od pierwszych minut drugiej połowy.

46'

Mecz wznowiony!

46'

...a Ivan Jukić zastępuje Olivera Petraka.

46'

Maciej Górski zmienia Ivana Marqueza...

46'

W przerwie dwie zmiany w Koronie.

45'

Koniec I połowy we Wrocławiu! Do przerwy Śląsk prowadzi z Koroną 1:0!

45'

Elia Soriano główkuje w poprzeczkę!

43'

Tak jest, gol nie zostaje uznany! Arkadiusz Piech wracał ze spalonego i nie udało mu się zdążyć!

41'

A jednak, gol może nie zostać uznany. Czekamy na decyzję z wozu VAR.

39'

Gooooool! Arkadiusz Piech, 2:0 dla Śląska Wrocław!

39'

Z kartką również Ivan Marquez. Teraz rzut wolny ma Śląsk.

39'

Mateusz Możdżeń wykonał stały fragment gry w słaby sposób.

37'

Rzut wolny dla Korony tuż przed polem karnym!

34'

Łukasz Broź z żółtą kartką za nieprzepisowe zatrzymanie kontrataku.

31'

Jakub Słowik nie bez problemów łapie piłkę po wstrzeleniu w pole karne z prawej strony boiska.

29'

Dobre podanie ze środka pola do wychodzącego na czystą pozycję Roberta Picha, skrzydłowy ruszył na bramkę i mocnym strzałem pod poprzeczkę trafił do siatki! Śląsk wreszcie z golem na własnym stadionie.

27'

Gooool! Śląsk Wrocław prowadzi 1:0, Robert Pich strzelcem gola!

25'

Teraz kielczanie starają się przejąć inicjatywę, ale obrona Śląska pozostaje bezbłędna.

23'

Ofensywne zapędy Korony póki co bardzo dobrze zatrzymują zawodnicy Śląska Wrocław.

20'

Bardzo niecelne dośrodkowania Łukasza Brozia.

18'

Niezłe zagranie Marcina Robaka w pole karne, ale żaden z zawodników Śląska nie trafił w piłkę!

15'

Póki co delikatnie przeważa Śląsk Wrocław.

13'

Zbyt mocne podanie prostopadłe do Farshada. Grę wznowi Matthias Hamrol.

11'

Ostry faul na Ivanie Marquezie, Mateusz Radecki ukarany żółtą kartką, co oznacza, że nie zagra w Szczecinie.

9'

Niepewne wyjście z bramki Matthiasa Hamrola, pusta bramka, do piłki dopada Igor Tarasovs, który uderza bez namysłu. Futbolówka mija poprzeczkę o kilka centymetrów!

7'

Po zablokowanym dośrodkowaniu strzał z woleja oddał Marcin Cebula, jednak piłka poszybowała wysoko w trybuny.

5'

Bardzo spokojny początek meczu we Wrocławiu.

2'

Pierwsze dośrodkowanie Roberta Picha z łatwością wybite przez kielecką defensywę.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Raczkowskiego i gramy!

15:28

Piłkarze obu drużyn już na murawie!

15:23

Faworytem tego meczu jest Korona, która postara się wykorzystać fatalną dyspozycję Śląska w meczach u siebie.

15:17

Rezerwowi Korony: Michał Miśkiewicz, Łukasz Kosakiewicz, Bartosz Rymaniak, Wato Arweładze, Ivan Jukić, Zlatko Janjić i Maciej Górski.

15:13

Rezerwowi Śląska: Jakub Wrąbel, Piotr Celeban, Michał Chrapek, Augusto, Damian Gąska, Jakub Łabojko i Piotr Samiec-Talar.