Koniec! Pogoń z dużymi problemami, ale pokonuje Zagłębie Sosnowiec, które coraz mocniej grzęźnie na dnie tabeli.

Jeszcze ostatnia zmiana w ekipie Pogoni. Sebastian Walukieiwcz schodzi, a wchodzi Sebastian Rudol

95'

Dawid Kudła świetnie broni strzał Kamila Drygasa! Brawa dla golkipera Pogoni!

94'

Rzut karny dla Pogoni! Sebastian Kowalczyk wyprzedził rywala i został sfaulowany!

91'

Konrad Kumor zostaje ukarany żółtą kartką.

90'

Iker Guarrotxena był bliski podwyższenia wyniku, ale zabrakło trochę dokładności. Sędzia dolicza natomiast aż 6 minut.

87'

84'

Bartłomiej Babiarz wchodzi na murawę, a zmienia Patrika Mraza.

80'

Iker Guarrotxena wpadł w pole karne i miał przed sobą tylko i wyłącznie Dawida Kudłę! Hiszpan nie trafił jednak w światło bramki z 5 metrów! Coś niesamowitego.

79'

Spas Delew opuszcza murawę, a melduje się na niej Soufian Benyamina.

78'

Stec wyłożył piłkę Podstawskiemu, który fatalnie wykończył akcję swojej drużyny.

78'

Konrad Kumor zmienia Zarko Udovicicia.

75'

A jednak! Alexandre Cristovao wylatuje z boiska! Widać było premedytację w zagraniu zawodnika Zagłębia.

74'

Alexandre Cristovao wskoczył korkami na leżącego Walukiewicza. Ma szczęście, że skończyło się to tylko żółtą kartką. Sędzia Raczkowski podbiega, jednak do monitora i będzie sprawdzał czy nie powinien pokazać czerwonej kartki....

73'

72'

Patrik Mraz trafia do notesu sędziego.

70'

Cały twitter aż drży od komentarzy po tej decyzji. Wydawało się jednak, że był spalony.... Cóż decyzji sędziego już cofniemy.

67'

Po bardzo długiej analizie i współpracy z wozem VAR, Paweł Raczkowski podtrzymuje swoją decyzję! Pogoń prowadzi 1:0!

65'

Radosław Majewski zostaje zmieniony przez Sebastiana Kowalczyka, a sędzia główny sprawdza czy przy bramce Spasa Delewa nie było spalonego...

64'

Majewski uderzył z 20 metra, piłkę odbił Kudła, ale przy dobitce Spasa Delewa nie miał już żadnych szans!

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Spas Delew zdobywa bramkę!

60'

David Stec sfaulował rywala i został ukarany żółtą kartką.

59'

Konrad Wrzeziński wpadł w pole karne, dośrodkował, ale Cristovao nawet nie zdołał oddać strzału.

55'

Pierwsze 10 minut drugiej połowy - bardzo nudne. Oba zespoły grają statycznie i bez pomysłu.

52'

Tomas Podstawski wraca do defensywy i przerywa akcję Pawłowskiego.

48'

Bardzo złe dośrodkowanie Matyni. Kudła zacznie od bramki.

46'

Czas na drugie 45 minut!

16:30

47'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie zawodnikom obu drużyn zdecydowanie brakuje precyzji i skuteczności. Wracamy za 15 minut!

44'

Kolejne uderzenie kapitana Zagłębie i znowu jest kompletnie niecelne...

42'

Teraz mieliśmy podobną okazję po drugiej stronie boiska. Szymon Pawłowski uderzył jednak niedokładnie.

40'

Kudła spokojnie broni strzał Majewskiego.

39'

Vamara Sanogo nie dotrwał do końca pierwszej połowy. W jego miejsce wchodzi Alexandre Cristovao.

37'

Udovicić wpadł w pole karne i zakończył swoją indywidualną akcje niecelnym strzałem.

34'

Na razie jednak wypożyczony z Legii zawodnik wraca do gry. Zobaczymy czy wyjdzie po przerwie.

32'

Vamara Sanogo znowu leży na murawie. Wygląda na to, że nie da rady kontynuować gry.

29'

Zółtym kartonikiem ukarany również Vamara Sanogo.

27'

Hubert Matynia zostaje ukarany żółtą kartką.

24'

Krótko rozegrany rzut wolny przez zawodników Pogoni. Piłka ostatecznie ląduje w rękawicach Kudły.

22'

Żarko Udovicić uderzył prosto w bramkarza Pogoni Szczecin.

18'

Iker Guarrotxena stanął na drodze piłki, która leciała do bramki po strzale Cichockiego! Hiszpan ratuje swój zespół.

16'

Tomas Podstawki huknął z 30 metra, tylko że piłka trafiła w słupek! Co to by była za bramka!

14'

Strzał Huberta Matyni ląduje w bocznej siatce! Dobra akcja gospodarzy.

13'

Zamieszanie w polu karnym gości, ale Piotr Polczak zdołał wybić piłkę.

10'

Iker Guarrotxena oddał sprytny, techniczny strzał. Zabrakło mu jednak kilka metrów dokładności.

8'

Vamara Sanogo delikatnie podkręcił staw skokowy. Na szczęście po interwencji sztabu medycznego zawodnik wraca do gry.

6'

Vamara Sanogo zdołał utrzymać się przy piłce, mimo dużego naporu ze strony rywala. Szkoda, że nie udało mu się tego zamienić na gola.

3'

Zbyt mocne dośrodkowanie Szymona Pawłowskiego. Zawodnicy Pogoni spokojnie wybija piłkę.

1'

Paweł Raczkowski gwizdnął po raz pierwszy!

15:28

Oba zespoły są już na murawie! Czas na przywitanie kapitanów.

15:23

Dzisiaj w bramce Pogoni zobaczymy młodego Jakuba Bursztyna. Podstawowy golkiper Pogoni - Łukasz Załuska w ostatnim meczu obejrzał czerwoną kartkę.

15:20

Zagłębie Sosnowiec znajduje się w dużo gorszej sytuacji. Beniaminek Ekstraklasy utknął na ostatnim miejscu w tabeli i nawet zwycięstwo nie pozwoli im opuścić tego miejsca. 3 punkty pozwolą jednak utrzymać kontakt z resztą stawki.

15:15

15:12

Portowcy w ostatnim czasie notowali znakomite wyniki. Mówiono już o tym, że jest to najlepiej grająca drużyna w Ekstraklasie. Pogląd ten zmienił się trochę po ostatnim meczu, gdy ekipa Kosty Runjaicia przegrała dotkliwie z Piastem Gliwice (3:0)

15:07

15:05

Dzień dobry! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Serdecznie zapraszam na relację LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec!