Sobota, 22 września 2018, godz. 20:30
Miedź LegnicaMiedź Legnica
1 : 4
95'

Koniec spotkania! Miedź Legnica przegrywa przed własną publicznością z Legią Warszawa 1:4!

94'

Miedź Legnica wyczekuje ostatniego gwizdka arbitra, nie jest już w stanie zaatakować. Legia natomiast szuka jeszcze swojej okazji na piąte trafienie w tym meczu.

92'

Strzał Forsella z rzutu wolnego bardzo niecelny.

91'

Pasquato jeszcze upomniany kartką, faulował rywala.

91'

Cafu huknął z okolic 19-20 metra, piłka nabrała dziwnej rotacji i zmylony Kanibołocki nie zdołał tego obronić! Legia nokautuje Miedź!

89'

GOOOOL !!! Cafu ! Bomba na 1:4!

89'

A Pasquato zmienił Szymańskiego.

88'

Osyra również napomniany żółtym kartonikiem.

85'

Kante zmienia strzelca trzeciej bramki dla Legii - Carlitosa.

84'

Marquitos ukarany żółtą kartką, który faulował Cafu.

82'

Szczepaniak w miejsce Ojaamy.

80'

Akcja Cafu, zagranie w pole karne do Nagy, ten piątką do Carlitosa, napastnik Legii kolejny raz zdecydował się na strzał z ostrego kąta i tym razem się nie pomylił !

79'

GOOOOOL !!!! Carlitos i Legia prowadzi 3:1!

78'

Łobodziński w miejsce Augustyniaka.

77'

Najpierw zmiany, Kucharczyka zmienia Martins

76'

Carlitos ponownie zdecydował się na uderzenie, Kanibołocki znów skuteczny, będzie jednak korner.

75'

Nie dzieje się teraz zbyt wiele na murawie, przy piłce utrzymuje się drużyna Legii.

71'

PIątkowski do Ojamy, ten źle dogrywa piłkę i od bramki Cierzniak.

71'

Piątkowski w miejsce Piaseckiego.

70'

Wybijają zawodnicy Legii, a do wejścia gotowy jest Piątkowski

69'

Dośrodkowanie Forsella i kolejny korner !

68'

Ojamaa chciał dograć do Marquitosa, ostatecznie wybijają to zawodnicy Legii na rzut rożny!

66'

Carlitos z ostrego kąta uderza na bramkę, Kanibołocki na raty to łapie.

64'

Wrzutka w pole karne, łapie to Cierzniak.

63'

Będzie rzut rożny dla Miedzi, piłkę ustawia Forsell.

59'

Ojamaa dośrodkowuje piłkę w pole karne, najwyżej wyskoczył Piasecki który chciał zgrać na 5 metr do Forsella, zagrożenie oddala Hlousek.

56'

Kanibołocki w prawo, Kucharczyk w środek bramki!

56'

GOOOL !!! Michał Kucharczyk pewnie wykorzystuje jedenastkę!

56'

Augustyniak ukarany żółtą kartką.

55'

Rzut karny dla Legii Warszawa!

55'

Strzał Cafu i prawdopodobnie piłka nabiła rękę Bożića, Tomasz Musiał musi to sprawdzić!

52'

Szymański dośrodkowuje w pole karne, piąstkuje to Kanibołocki!

52'

Akcja Legii, faulowany Carlitos, i szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

49'

Przy piłce utrzymują się gospodarze, rozgrywając futbolówkę na własnej połowie.

45'

Zaczynamy drugą odsłonę !

45'

Koniec pierwszej połowy! Miedź na remis z Legią 1:1

45'

Arbiter dolicza jedną minutę, Legia szuka jakiegoś zagrożenia .

44'

Marquitos! Ależ ma sporo szcześcia teraz Legia! Piasecki dośrodkowuje z prawego skrzydła na 5 metr, tam z pierwszej piłki uderza Hiszpan i przenosi piłkę nad poprzeczką!

43'

Miedź nie zwalnia tempa, teraz to gospodarze szukają kolejnego trafienia.

41'

Marquitos do Forsella na 17 metr od bramki, Fin natychmiast po przyjęciu piłki oddaje strzał na bramkę i futbolówka idealnie wpada przy prawym słupku bramki!

41'

GOOOL !!!! Peteri Forsell!!

39'

Krótkie zagranie Forsella do Marquitosa, ten oddaje strzał z ostrego kąta, spokojnie łapie to Cierznak.

39'

Zagranie na lewą stronę do Forsella, ten nabija Wieteskę i korner.

36'

Dośrodkowanie Antolicia na głowę Cafu, broni Kanibołocki, arbiter odgwizduje ofsajd.

35'

Kucharczyk pada na murawę, będzie rzut wolny dla Legii z szansą na dośrodkowanie, a przy piłce Antolić

31'

Niedokładne zagranie Kucharczyka, od bramki wznowi golkiper Miedzi.

29'

Nagy leży na 16 metrze, Tomasz Musiał pozostaje niewzruszony!

28'

Ojamaa dośrodkowuje piłkę w stronę Piaseckiego, ten nie zdołał dograć w pole karne i od bramki Cierzniak .

28'

Legia po zdobytej bramce trochę się cofnęła, czekając na ruch Miedzi.

24'

Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry, po chwili Carlitos wrzuca piłkę z prawego skrzydła na 5 metr gdzie spokojnie Cafu umieścił piłkę w siatce!

23'

GOOOOL !!! Legia obejmuje prowadzenie! Cafu!

23'

Dogranie na głowę Carlitosa, przerywa Marquitos i będzie korner.

22'

Akcja Legii Warszawa, w polu karnym z piłką był Szymański, chciał to dośrodkować, skutecznie wyłapał to podanie Kanibołocki .

19'

Ojamaa na prawe skrzydło do Zielińskiego, który odważył się na strzał ale bardzo niecelnie!

16'

GOL! Jednak spalony! Marquitos prostopadłe podanie do Forsella, który idealnie przelobował CIerzniaka, arbiter dostrzegł minimalnego spalonego i miał rację! Wciąż 0:0!

14'

Próbuje wejść w pole karne Legia, natomiast gospodarze spisują się bez zarzutu i oddalają zagrożenie na 30 metrze.

12'

Wieteska chciał dalekim podaniem znaleźć kolegów przed polem karnym, kolejny raz przejmuje to Bożić podając do Kanibołockiego.

10'

Teraz więcej z gry mają gospodarze, atak pozycyjny przerywa Bożić i od autu Kucharczyk.

9'

Marquitos zagrywa prostopadłą piłkę do Piaseckiego który wychodząc sam na sam i tak był na spalonym!

8'

Teraz próbują utrzymać się przy piłce zawodnicy w niebieskich trykotach, utrudnia im to Legia, wybijając piłkę w aut.

6'

Carlitos! Doskonałe uderzenie na bramkę a jeszcze lepsza interwencja golkipera gospodarzy!

5'

Akcja Legii, Nagy rozpędzał się z futbolówką, został jednak sfaulowany i będzie rzut wolny z okolic 20 metrów!

3'

Marquitos na lewą stronę do Forsella, ten uderzył z ostrego kąta broni Cierzniak!

2'

Dużo walki o piłkę, głównie w środku boiska.

20:30

Od środka rozpoczynają goście i gramy ten mecz!

20:28

Zawodnicy obu ekip już na murawie, Miedź zagra to spotkanie w niebieskich trykotach, Legia na biało!