3 : 2
własneLegia II Warszawa
1. połowa2 : 1
96'

Koniec meczu! Widzew pokonał Legię II 3:2. Bramki zdobywali: Michalski, Demjan oraz Kristo, a dla Legii II dwukrotnie trafił Bartczak.

94'

Zmiana w Widzewie. Falon za Michalskiego.

94'

Żółta kartka także dla Michalskiego.

93'

Żółta kartka dla Pietrzyka za faul taktyczny.

92'

Praszelik obejrzał żółtą kartkę.

90'

Tym razem arbiter doliczył 5 minut.

90'

Przytomnie w defensywie Aftyka. Odebrał rywalowi piłkę, a po chwili oddał strzał na bramkę Humerskiego. Piłka poszybowała nad poprzeczkę.

89'

Dobre rozegranie rzutu rożnego przez Legię II. Humerski w ostatniej chwili przenosi piłkę nad poprzeczkę.

88'

Minimalnie myli się Sylwestrzak! A mogło być 4:2...

86'

Znów niewiele brakowało Widzewowi! Jeden z piłkarzy trafił w poprzeczkę!

84'

Ostatnia zmiana w Legii II. Schodzi Najemski, a w jego miejsce Aftyka.

82'

Zmiana w Widzewie. Schodzi Mąka, a w jego miejsce Miller.

81'

Dobre zagranie do Bartczaka, lecz ten zdecydował się na drybling z rywalem i stracił piłkę.

78'

Faul Najemskiego blisko pola karnego. Rzut wolny dla Widzewa.

76'

Najemski oddala zagrożenie spod własnej bramki.

74'

Nie myli się Bartczak! Widzew prowadzi już tylko jednym golem. Mamy 3:2.

73'

Rzut karny dla Legii II! Do piłki podszedł Bartczak.

73'

Frekwencja na dzisiejszym meczu wynosi 17 987 kibiców!

71'

Trzecia zmiana w Legii II. Schodzi Karbownik, a w jego miejsce Gęsior.

70'

Dobra akcja Kristo z Michalskim. Znów niewiele brakło, a Widzew podwyższyłby prowadzenie!

69'

Żółta kartka dla Matuszewskiego.

68'

Bartczak przedarł się w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału.

65'

Zmiana w Legii II. Schodzi Orlik a w jego miejsce Rymek.

65'

Atak Widzewa lewą stroną. Piłka zagrana do Michalskiego, ale zawodnik gospodarzy oddał bardzo niecelny strzał.

64'

Zmiana w Widzewie. Schodzi Stanek, a w jego miejsce Pieńkowski.

63'

Złe wybicie piłki przez Kudrjavcevsa i aut dla Widzewa.

63'

Faul Praszelika na Kostkowskim.

61'

Kwietniewski zabawił się z rywalem, ale co ważne, utrzymał się przy piłce.

60'

Pierwsza zmiana w Legii II. Cichocki zmienia Bondarenko.

54'

Strzał głową Najemskiego, lecz uderzenie obrońcy Legii II było zbyt lekkie. Pewnie łapie Humerski.

53'

Kolejny faul na Orliku. Rzut wolny dla Legii II.

52'

Sylwestrzak zatrzymał Bartczaka i przechwycił piłkę.

48'

Perfekcyjne rozegranie rzutu rożnego. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Kristo i strzałem głową pokonał Kudrjavcevsa!

48'

GOL! 3:1 dla Widzewa! Bramkę zdobył Kristo!

47'

Na murawę przez cały czas lecą serpentyny. Kolejna przerwa w grze.

46'

Zawodnicy obu drużyn wrócili na murawę bez zmian w składach.

46'

Wracamy do gry! Czas na drugą połowę!

45'

Koniec I połowy! Widzew prowadzi z Legią II 2:1! Bramki zdobywali Michalski oraz Demjan a dla Legii II trafił Bartczak. Czekamy na II połowę.

45'

Groźnie w polu karnym Legii. Najemski chciał wybić piłkę głową, ale zagrał wprost pod nogi Kristo. Ten jednak podał zbyt mocno do jednego z kolegów i piłka znalazła się w rękach bramkarza Legii II.

45'

Mąka dośrodkowuje w pole karne, zamieszanie i jeden z zawodników Widzewa oddaje strzał głową. Piłka przeleciała jednak wysoko nad poprzeczką.

45'

Żółta kartka dla Kwietniewskiego.

45'

Najemski wybija na aut na wysokości pola karnego. Gospodarze nie wykorzystali okazji i przy piłce legioniści.

45'

Arbiter doliczył aż dziesięć minut ze względu na przerwę na posprzątanie serpentyn.

42'

Faul Bartczaka w ataku.

40'

Fatalne rozegranie rzutu rożnego przez Matuszewskiego. Piłka dla Widzewa.

38'

Praszelik dośrodkowuje w pole karne, ale wybija jeden z obrońców Widzewa. Z prawej strony nie zdążył zamknąć Pietrzyk, ale i tak rzut rożny dla Legii II.

37'

Znów falowany Orlik. Rzut wolny dla Legii II.

36'

Góral sam na sam z Humerskim, ale golkiper broni strzał napastnika Legii II!

35'

Strata piłki przez Praszelika, ale Demjan nie zdążył dobiec do piłki.

33'

Z lewej strony próbował przedzierać się Orlik, ale nawet nie zdołał dośrodkować w pole karne. Od bramki Humerski.

31'

Znów groźnie w polu karnym Legii. Najpierw strzelał Stanek, lecz wywalczył rzut rożny, a po chwili jeden z jego kolegów chciał pokonać golkipera gości strzałem głową. Tym razem Kudrjavcevs nie wypuścił futbolówki z rąk.

29'

Faul na Bondarenko, lecz legioniści chcieli za szybko wznowić grę i błyskawicznie stracili piłkę.

25'

Fatalny błąd popełnił Kudrjavcevs, któremu piłka wypadła z rąk, gdy próbował łapać ją po dośrodkowaniu z lewej strony przez jednego z zawodników Widzewa. Dejman dołożył nogę i Widzew po raz drugi objął prowadzenie.

25'

GOL! 2:1 dla Widzewa! Bramkę zdobył Robert Dejman!

23'

Mąka na spalonym. Od bramki rozpocznie Kudrjavcevs.

22'

Kolejna akcja Widzewa. Dobre zagranie do Michalskiego, lecz ten zdecydował się szybko zagrać do Stanka, a ten stracił piłkę.

21'

Znów zrobiło się groźnie w polu karnym Legii II. Strzałem z prawej strony golkipera Wojskowych starał się zaskoczyć Stanek.

20'

Matuszewski przedarł się w pole karne, pokonując dwóch obrońców, podał do Górala, lecz ten nie zdołał oddać strzału na bramkę Humerskiego.

19'

Błąd w defensywie Widzewa. Piłkę przechwycił Praszelik, ale zbyt mocno zagrał do Górala.

17'

Dwójkowa akcja Stanka i Mąki. Piłkę przechwycił Najemski. A mogło być groźnie...

16'

Krótka przerwa w grze. Na murawie leżał Orlik.

14'

Znów dobrze z lewej strony przedarł się Pigiel. Dośrodkował w pole karne, ale wprost pod nogi Karbownika, który oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

13'

Rzut rożny dla Widzewa. Piłka spadła na głowę Sylwestrzaka, lecz ten oddał niecelny strzał. Od bramki rozpocznie Kudrjavcevs.

11'

Świetna akcja Legii II. Goście wyprowadzili kontratak, a piłkę w polu karnym dostał Bartczak, który poradził sobie najpierw z obrońcą, a potem pokonał Humerskiego.

11'

GOL! Robert Bartczak strzela gola na 1:1!

9'

Dalekie zagranie w pole karne Kudrjavcevsa, ale golkiper pewnie łapie piłkę.

8'

Kwietniewski zatrzymuje kontratak Widzewa. Gospodarze z autu.

5'

Defensywa Legii II popełniła ogromny błąd i zostawiła Michalskiego bez opieki. Jeden z kolegów podał do niego z lewej strony boiska, a ten nie zmarnował okazji i w sytuacji sam na sam pokonał Kudrjavcevsa.

4'

Arbiter czeka ze wznowieniem gry. Kibice Widzewa rzucili na boisko serpentyny.

4'

GOL! Widzew obejmuje prowadzenie już w 4. minucie za sprawą Mateusza Michalskiego!

3'

Aut dla Legii II. Kwietniewski atakuje prawą stroną, lecz zupełnie nie wyszła ta próba dośrodkowania zawodnikowi Legii. Od bramki rozpocznie Humerski.

1'

Od środka rozpoczynają legioniści.

19:07

Piłkarze wychodzą właśnie na murawę! Jeszcze tylko przywitanie kapitanów, losowanie stron i zaczynamy!

18:55

Na murawie pozostali już tylko zawodnicy rezerwowi. Do rozpoczęcia spotkania pozostał kwadrans.

18:45

W rundzie jesiennej Widzew pokonał Legię II 2:1, a mecz rozegrano w Ząbkach. Bramki dla klubu z Łodzi zdobywali Mateusz Michalski i Adam Radwański. Honorowe trafienie dla Legii zanotował Robert Bartczak.

18:43

Gospodarze są liderem III ligi grupy I, a na swoim koncie mają 47 punktów. Legia II plasuje się na 6. miejscu z dorobkiem 34. punktów.

18:40

Tak prezentują się składy, w jakich wystąpią obie drużyny.

18:36

Witamy ze stadionu Widzewa Łódź, gdzie o 19:10 gospodarze zmierzą się z Legią II.