Sobota, 14 kwietnia 2018, godz. 20:30
0 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
94'

Koniec! Zagłębie sensacyjnie wygrywa z Legią w Warszawie! Legia pozostaje na trzecim miejscu! Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

91'

Druga połowa spotkania potrwa przynajmniej o trzy minuty dłużej.

89'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Dawid Pakulski zastępuje Filipa Starzyńskiego na ostatnie minuty meczu.

86'

Tylko słupek po mocnym uderzeniu Michała Kucharczyka!

85'

Wypożyczony z Legii do Zagłębia Łukasz Moneta zmienia Bartłomieja Pawłowskiego.

83'

Dominik Hładun pewnie zatrzymuje naiwne podanie Marko Vesovicia w pole karne gości. Frustracja kibiców rośnie.

81'

Za mocne uderzenie Sebastiana Szymańskiego mija bramkę. Kibice coraz głośniej domagają się przekucia przewagi w gola wyrównującego.

78'

Legia odpowiada efektowną akcją indywidualną w wykonaniu Michała Kucharczyka, skrzydłowy Legii blokowany przez obrońców strzela lekko i prosto w Dominika Hładuna.

77'

Michał Pazdan ratuje Legię w sytuacji dwóch na jednego, ależ to była interwencja reprezentanta Polski!

75'

...natomiast Mateusz Matras zastąpił Bartosza Slisza.

75'

Cristian Pasquato zmienia Artura Jędrzejczyka...

73'

Legioniści nie mają problemów z dotarciem na przedpole gości, ale tam zaczynają się ich problemy. Zagłębie znakomicie się broni.

71'

Dośrodkowanie Adama Hlouska szybowało w stronę Jarosława Niezgody, napastnik minął się z piłką o centymetry!

69'

Marko Vesović przedarł się w pole karne Zagłębia, ale otoczony przez obrońców nie zdołał obsłużyć jednego z kolegów celnym podaniem.

67'

Teraz z pewnością zrobi się jeszcze ciekawiej. Gospodarze muszą zacząć mocniej atakować, a co za tym idzie – otworzyć się i uważać na kontrataki Zagłębia.

65'

Doskonały kontratak Zagłębia faulem chciał przerwać Artur Jędrzejczyk. Sędzia puścił jednak grę, Jakub Mares wpadł w szesnastkę Legii, wycofał piłkę pod nogi Filipa Starzyńskiego, popularny Figo uderzył mocno – nie do obrony! Za swój faul obrońca Legii został jeszcze ukarany kartką.

63'

Gol! Filip Starzyński uciszył Łazienkowską, 1:0 dla Zagłębia!

60'

Jarosław Niezgoda świetnie przedarł się w pole karne Zagłębia pomiędzy dwoma obrońcami, ale uderzył za mocno i za wysoko. Piłka mija bramkę.

58'

... i Adama Matuszczyka.

57'

Żółte kartki za faule dla kolejno Bartosza Slisza...

57'

Michał Kucharczyk zmienia Kaspera Hamalainena.

55'

Raz jeszcze z dystansu na bramkę Legii strzelał Filip Jagiełło, piłkę z problemami łapie Arkadiusz Malarz.

53'

Kasper Hamalainen! Jak reprezentant Finlandii mógł tego nie strzelić?! Były piłkarz Lecha Poznań dostał doskonałe podanie pod samą bramkę od Jarosława Niezgody, mimo to uderzył wysoko nad poprzeczką z kilku metrów!

51'

Bardzo podobnie po drugiej stronie boiska zachował się Jakub Mares, który także stracił piłkę przy linii końcowej.

49'

Katastrofalna próba dryblingu w wykonaniu Marko Vesovicia przy linii bocznej. Piłka opuszcza boisko, grę wznowi Dominik Hładun.

47'

Drugą połowę Zagłębie rozpoczyna od kolejnego rzutu rożnego, raz jeszcze skuteczna jest obrona Legii.

46'

Bez zmian w składach rozpoczynamy drugą połowę meczu, piłkę ma Legia Warszawa!

21:31

Oba zespoły wracają na murawę stadionu przy Łazienkowskiej.

21:28

Mecz póki co nie porywa, brakuje dobrych sytuacji strzeleckich, oba zespoły uderzają głównie z dystansu i jeśli mielibyśmy wskazać lepszy zespół po 45 minutach, to byliby to goście. Czekamy na lepszą drugą połowę.

45'

Przerwa przy Łazienkowskiej!

42'

Raz jeszcze obrona oddala zagrożenie. Defensorzy Legii pozostają czujni przy stałych fragmentach gry.

40'

Zagłębie przyciska także w końcówce pierwszej połowy. Rzut rożny dla drużyny prowadzonej przez Mariusza Lewandowskiego.

38'

Mocny strzał Bartosza Slisza z ponad 30 metrów przelatuje ponad poprzeczką.

36'

Pierwsza od dłuższego czasu akcja Legii daje jej aut na wysokości linii pola karnego.

34'

Mocne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego zatrzymuje Arkadiusz Malarz. To nie była łatwa piłka dla bramkarza.

32'

Legia zdecydowanie przegrywa pojedynek w środku pola. Goście zaliczają mnóstwo odbiorów.

30'

Artur Jędrzejczyk faulowany na własnej połowie. Legia ma chwilę oddechu.

28'

Raz jeszcze z wybiciem stałego fragmentu gry radzi sobie obrona, ale to wciąż Zagłębie prowadzi grę.

26'

Dużo lepszy strzał Filipa Jagiełło zmusił Arkadiusza Malarza do interwencji, kolejny już rzut rożny dla Zagłębia.

24'

Świetne dośrodkowanie pod bramkę Zagłębia, Dominik Hładun z trudem obronił strzał głową Artura Jędrzejczyka z dosłownie kilku metrów

22'

Katastrofalne uderzenie Filipa Jagiełło z dystansu.

20'

Sebastian Szymański nie zdołał utrzymać piłki w boisku na własnej połowie, korner dla gości.

18'

Jakub Mares w sytuacji sam na sam z bramkarzem Legii próbował przelobować go, Arkadiusz Malarz doskonale przeczytał jego zamiary i musnął piłkę, dzięki czemu ta nie wpadła do siatki!

16'

Świetne prostopadłe podanie od Michała Pazdana do uciekającego Marko Vesovicia, Czarnogórzec zgrał piłkę pod nogi Jarosława Niezgody, napastnik Legii w świetnej sytuacji przestrzelił!

14'

Bardzo niecelne uderzenie Adama Matuszczyka z dystansu po rzucie rożnym dla Zagłębia.

12'

Efektowna akcja Sebastiana Szymańskiego przy linii końcowej nie daje gospodarzom choćby rzutu rożnego.

10'

Zagłębie spokojnie wymienia podania od pierwszych minut, Legia natomiast nie spieszy się z atakami.

8'

Sebastian Szymański powalony przez Bartosza Slisza przy linii środkowej.

6'

Korner dla Zagłębia po wybiciu piłki przez Williama Remy'ego poza linię końcową.

4'

Michał Pazdan czystym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Jakuba Maresa i przerywa kontratak gości.

2'

Pierwszy strzał na bramkę Legii, piłka po rykoszecie trafia w rękawice Arkadiusza Malarza.

1'

Zaczynamy mecz, piłkę ma Zagłębie Lubin!

20:28

Piłkarze wychodzą na murawę stadionu przy Łazienkowskiej!

20:28

Rezerwowi Zagłębia: Piotr Leciejewski, Arkadiusz Woźniak, Aleksandar Todorov, Łukasz Moneta, Mateusz Matras, Paweł Żyra i Dawid Pakulski.

20:26

Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Łukasz Broź, Cristian Pasquato, Mauricio, Cafu, Inaki Astiz i Michał Kucharczyk.

20:25

Sentymentalny powrót na Łazienkowską zaliczy dziś Maciej Dąbrowski.

20:20

Faworytem dzisiejszego meczu są legioniści, którzy zmierzą się dziś z zespołem zamykającym tabelę grupy mistrzowskiej.

20:15

Swoje mecze wczoraj i dziś przegrały Lech i Korona, a więc jeśli Legia wygra to spotkanie, zostanie samodzielnym liderem tabeli.

20:10

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Tomasz Musiał.

20:05

Znamy składy obu zespołów, znaleźć je można w panelu po prawej stronie serwisu.

20:00

Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Legia Warszawa – Zagłębie Lubin!