Lech PoznańLech Poznań
0 : 1
Korona KielceKorona Kielce
22:25

Lech przegrywa na własnym stadionie pierwszy raz od roku! I to z Koroną, która grała dzisiaj drugim garniturem! Ekstraklasa - najlepsza liga świata! Teraz sytuacja Kolejorza się może mocno skomplikować, jeżeli Legia i Jagiellonia wygrają swoje mecze!

95'

Koniec! Pierwszy krok do mistrzostwa kompletnie nieudany!

94'

Elhadji Pape Diaw ratuje swoją drużynę wybijając strzał Gajos sprzed bramki!

92'

Radek Dejmek ukarany żółtym kartonikiem.

91'

Tymoteusz Klupś uderzał groźnie na bramkę! Szkoda tylko, że niecelnie!

90'

Nabil Aankour fatalnie zabrał się z piłką. Szkoda, bo już wychodził sam na sam z bramkarzem Lecha.

87'

Piotr Tomasik uderzył na bramkę, piłkę strącił jeszcze Chobłenko, i po jego "uderzeniu" futbolówka mija słupek.

85'

Elia Soriano zderzył się głową z rywalem i potrzebna jest mu pomoc medyczna.

84'

Elhadji Pape Diaw źle obliczył lot piłki i do świetniej okazji doszedł Nikola Vujadinović. Koroniarze mają szczęście, że obrońca Lecha nieczysto trafił w piłkę!

83'

Nabil Aankour chciał wyłożyć piłkę na pustą bramkę dla Soriano, ale robi to zdecydowanie zbyt lekko. Putnocky spokojnie wyłapał futbolówkę.

82'

Elia Soriano miało piłkę na 5 metrze, ale w nią nie trafia! To musiało być 0:2!

79'

Zamiesznie w polu karnym Korony, ale ostatecznie strzał Christiana Gytkjaera obroniony przez bramkarza gości!

78'

Zmiana także w Koronie. Sanel Kapidzić zmieniony przez Elię Soriano.

77'

Zmiana w Lechu. Wołodymyr Kostewycz schodzi, a wchodzi Piotr Tomasik.

73'

Tymoteusz Klupś ukarany żółtą kartką.

73'

Sanel Kapidzić na bramkę Lecha.... bardzo słabo. Putnocky spokojnie broni.

70'

Co zrobił Oleksij Chobłenko! Ukrainiec nie trafia na pustą bramkę z 3 metra! Swoją okazję zawdzięcza lekkomyślności Elhadji Pape Diaw.

68'

Oleksij Chobłenko w stronę bramki rywala uderzył bardzo lekko.

66'

Zmiana także w Lechu. Robert Gumny zmieniony przez Tymoteusza Klupsia.

66'

Adnan Kovacević kończy swój mecz. W jego miejsce Akos Keckes.

65'

Żółta kartka dla Zlatana Alomerovicia za przedłużanie gry.

64'

Nabil Aankour oddał taki sytuacyjny strzał, który nie miał szans powodzenia.

62'

Michael Gardawski wchodzi w miejsce Kena Kallaste.

59'

Bartosz Rymaniak przyjął na twarz mocne dośrodkowanie Kostewycza i potrzebna była chwila przerwy. Na szczęście gracz Korony szybko wraca do gry.

57'

Radosław Majewski notuje mocny strzał z dystansu, który jednak poszybował prosto w rękawice bramkarza gości.

55'

Darko Jevtić dograł z rzutu wolnego w pole karne, ale tam piłka notuje tylko pusty przelot.

54'

Słabe rozegranie Możdzenia. Gracz Korony ma szczęście, że nie skończyło się to stratą bramki.

51'

Sanel Kapidzić zaczarował trochę przy polu karnym Lecha, lecz jego strzał obroniony przez golkipera Lecha!

50'

Darko Jevtić kilka minut po wznowieniu gry zostaje ukarany żółtą kartką

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Nenad Bjelica próbuje ratować drużynę przerwie. Kamil Jóźwiak schodzi, a wchodzi Oleksij Chobłenko!

21:21

Oglądamy mecz na - nie ukrywajmy słabym poziomie. Korona zaskoczyła i prowadzi przy Bułgarskiej z Lecha! Wydaje się, że druga połowa będzie ciekawsze, bo Lech na pewno mocno zaatakuje!

47'

Tuż przed przerwą jeszcze zamieszanie w polu karnym Korony. Nic z tego jednak nie wynikło i.... sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Łukasz Kosakiewicz ogląda żółtą kartkę.

44'

Łukasz Trałka doszedł do strzału głową, jednak uderza prosto w bramkarza Korony.

42'

Emir Dilaver naprawia duży błąd swojego kolegi z formacji - Roberta Gumnego. Już Korona pędziła z kontratakiem.

40'

Sanel Kapidzić znowu fajnie wychodzi na pozycję, tylko że tym razem został złapany na spalonym.

37'

Bardzo precyzyjny strzał zawodnika Korony z dystansu! Może piłka jeszcze delikatnie otarła się od Łukasza Trałki, ale Matus Putnocky i tak był bez szans! Korona niespodziewanie otwiera wynik tego meczu!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sanel Kapidzić daje prowadzenie gościom!

35'

Nikola Vujadinović dwukrotnie uderza na bramkę Korony i dwukrotnie zostaje zablokowany!

33'

Zlatan Alomerović broni rzut karny! Strzelcem był Darko Jevtić, ale bramkarz Korony znakomicie wyczuł Szwajcara!

32'

Pape Diaw ukarany za ten faul żółtą kartką! Duży błąd obrońcy Korony!

32'

Rzut karny dla Lecha!

31'

Bez strzału celnego po obu stronach. Ta statystyka jasno pokazuje jak ten mecz jest słaby.

28'

Darko Jevtić podaje zdecydowanie zbyt mocno do Gajosa. Fatalnie zmarnowana okazja na strzał.

24'

Zlatko Janjić groźnie zagrywa w pole karne, lecz żaden z jego kolegów nie zdołał przeciąć tego podania.

22'

Sanel Kapidzić wypuszczony w bój, lecz niestety nie zdołał opanować futbolówki. Putnocky łapie piłkę i Lech jest w posiadaniu.

20'

Obie drużyny bez pomysłu na grę. Lech przeważa, ale nie gra jak faworyt. Wygląda to słabo.

16'

Adnan Kovacević po dośrodkowaniu Kosakiewicza doszedł do strzału, który dosłownie o kilka centymetrów mija bramkę Lecha! Najlepsza okazja jak do tej pory!

14'

Robert Gumny ukarany żółtym kartonikiem. Młody obrońca Lecha przerwał kontratak rywali.

12'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Lecha. Oba zmarnowane. Nawet bez jakiegokolwiek zagrożenia.

10'

Znowu atakują gospodarze, lecz znowu łatwo tracą piłkę. Na razie Korona świetnie ustawiona w defensywie.

6'

Dobra akcja gospodarzy, tylko że Darko Jevtić nie zdołał opanować piłki.

4'

Radosław Majewski wstrzelił piłkę w pole karne, ale spokojnie wybija ją zawodnik Korony.

1'

Pierwszy gwizdek dał znak do rozpoczęcia tego pojedynku!

20:32

Jeszcze minuta ciszy dla Henryka Zakrzewicza, niedawno zmarłego wiernego kibica Kolejorza.

20:28

Hymn Lecha rozniósł się po trybunach! Coraz bliżej pierwszego gwizdka!

20:25

Lech nie przegrał na własnym stadionie od 20 spotkań. Ostatni raz ulegli przy Bułgarskiej w kwietniu 2017 roku. To nic więc dziwnego, że są faworytami tego pojedynku!

20:20

Kolejorz zanotował 4 zwycięstwa z rzędu. Te wygrane pozwoliły im wskoczyć na fotel lidera i to oni zdobyli pole position w walce o mistrzostwo Polski!

20:18

Czy Christian Gytkjaer powiększy swój dorobek?

20:15

Dla Korony ten mecz nie jest teraz najważniejszy. Już długo przed meczem wiadomo było, że trener oszczędzi najważniejszych zawodników. Dlaczego? Jest jeden ważny powód. W tygodniu Korona walczyć będzie o finał Pucharu Polski.

20:12

20:10

20:08

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam na relację LIVE z tego spotkania!

20:05

Sezon wpada w decydująca fazę! Czas na rundę finałową! Lech rozpoczyna walkę o mistrzostwo z Koroną Kielce!