RosjaEkstraklasa.net
0 : 3
BrazyliaBrazylia
18:56

Druga połowa dużo lepsza w wykonaniu graczy z Ameryki Południowej. Zwycięstwo w 100% zasłużone! Z tego miejsca chcę Państwa zaprosić na relację LIVE z meczu reprezentacji Polski! Może być bardzo ciekawie!

94'

Koniec tego spotkania! Brazylia demoluje Rosję na ich stadionie!

88'

Bardzo dobre uderzenie Dzagoeva z rzutu wolnego. Zabrakło niewiele.

86'

Miranda kończy swój występ, a w jego miejsce Pedro Geromel.

85'

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Roman Zobnin schodzi z boiska, a na murawie melduje się Aleksandr Erochin.

83'

Posypały się zmiany. Teraz Fagner wchodzi w miejsce Daniego Alvesa.

80'

Aleksandr Samedow zmieniony przez Igora Smolnikova.

80'

Wchodzi również Taison, a schodzi Willian.

79'

Fred zmienia Philippe Coutinho.

77'

Thiago Silva wybija piłke z samej linii końcowej! Ależ było blisko!

76'

Jurij Żirkow wchodzi w miejsce Dimitrija Kombarowa.

72'

Zmiana także w ekipie gospodarzy. Fiodor Smołow schodzi, a Anton Zabolotnyi wchodzi.

71'

Renato Augusto zmienia strzelca trzeciej bramki - Paulinho.

70'

Anton Miranczuk miał przed sobą pustą bramkę, ale mocno pudłuje.

68'

Willian świetnie minął kilku rywali, wrzucił za bramkarza, a Paulinho spokojnie dobił na pustą bramkę.

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paulinho na 3:0!

66'

Roberto Firmino pojawia się w miejsce Gabriela Jesusa.

64'

Anton Mirańczuk wchodzi w miejsce Denisa Głuszakowa.

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Philippe Coutinho pewnie zamienia 11 na bramkę!

62'

Rzut karny dla Brazylii! Paulinho ewidentnie faulowany przez obrońcę Rosji!

59'

Co tam się teraz wydarzyło! Indywidualna akcja Coutinho, który wstrzelił piłkę w pole karne, a później Paulnho nie trafił na pustą bramkę!

55'

Alan Dzagojew zmienia Aleksieja Mirańczuka.

54'

Miranda znalazł się tam gdzie być powinien! Po rzucie rożnym piłka odbiła się od bramkarza gospodarzy i spadła pod nogi stopera Interu, który z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki.

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Miranda w końcu otwiera wynik tego meczu!

52'

Co teraz wyprawia golkiper z Rosji! Marcelo uderzył, piłka odbiła się od gracza gospodarzy, a później trafiła w Igora Akinfiejewa.

50'

Kolejne dobre uderzenie w światło bramki, ale znowu górą Igor Akinfiejew.

48'

Igor Akinfiejew ratuje swoją drużynę! Paulinho uderzył z 7 metra, ale Rosyjski bramkarz świetnie obronił ten strzał nogami!

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu!

17:51

Nie tego spodziewaliśmy się po tym spotkaniu. Pierwsza połowa była delikatnie mówiąc - bez szału. Więcej można oczekiwać po reprezentacji Brazylii. Czekamy na lepszą drugą część tego pojedynku.

46'

Koniec pierwszej części meczu.

45'

Paulinho doszedł do strzału głową, ale spokojnie broni Igor Akinfiejew.

43'

Aleksiej Miranczuk zdecydował się na uderzenie z dystansu i piłka ląduje głęboko w trybunach.

41'

Rosjanie zaatakowali wysokim pressingiem, dzięki czemu udało im się odzyskać futbolówkę na połowie rywala. Cała akcja zakończyła się jednak odgwizdanym ofsajdem.

38'

Kolejna dobra akcja Rosjan, tym razem jednak piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

36'

Bardzo nieudany strzał Romana Zobnina. Od bramki zacznie Alisson.

34'

Mocny strzał Douglasa Costy ląduje na bocznej siatce.

32'

Aleksandr Samedow wykończył kontratak swojej drużyny bardzo dobrym strzałem, ale na posterunku był Alisson!

28'

Willian miał bardzo dużo czasu, aby ustawić sobie piłkę do strzału, tylko że jego strzał ląduje w rękawicach golkipera gospodarzy.

24'

Bardzo dobra indywidualna akcja Williana, ale jego strzał zostaje zablokowany przez defensora Rosji.

22'

Rosja bardzo mocno zaatakowała swoich rywali. Nie pozwalają wyjść z własnej połowy Canarinhos.

19'

Zamieszanie w polu karnym Brazylii, ale Alisson zdołał mocno wybić piłkę.

17'

Igor Akinfiejew broni strzał głową jednego z Brazylijczyków.

16'

Faul niedaleko pola karnego gospodarzy. Będzie szansa na zdobycie bramki.

12'

Gabriel Jesus po wejściu przeciwnika potrzebuje pomocy medycznej. Oby to nie było nic poważnego.

10'

Słabe dośrodkowanie z rzutu rożnego przez gracza reprezentacji Rosji. Zmarnowana okazja.

8'

Mocny, ale niecelny strzał z dystansu Daniego Alvesa.

5'

Znakomita szansa dla Brazylii! Gabriel Jesus stanął sam na sam z bramkarzem rywala, tylko że uderzył prosto w jego nogi! Było bardzo blisko.

2'

Pierwsza próba ataku autorstwa reprezentacji Brazylii, ale podanie w pole karne było bardzo niedokładne.

1'

Rozbrzmiał pierwszy gwizdek! Od środka rozpoczęli goście!

16:57

Czas na hymny obu Państw!

16:55

Gospodarze Mistrzostw Świata 2018 przygotowują się do tej wielkiej imprezy ze znakomitymi markami światowego futbolu. Po meczu z Brazylią ekipę Stanislawa Czerczesowa czeka sprawdzian z Francją.

16:50

Największym nieobecnym będzie dzisiaj Neymar. Brazylijski gwiazdor leczy kontuzję i na pewno będzie brakowało jego wielkich umiejętności. Będzie to szansa dla rezerwowych, aby wywalczyć sobie miejsce na Mundial.

16:46

Ostatni mecz Rosji z Brazylią odbył się niemal równo 5 lat temu. 25 marca 2013 roku padł remis 1:1 a bramki strzelali Fred i Viktor Faizulin. Brazylijczyk jest dzisiaj na ławce rezerwowych, a Rosjanin niestety leczy kontuzję. Jaki wynik będzie dzisiaj?

16:42

16:40

16:37

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Czekamy na pierwszy gwizdek!