Arsenal LondynArsenal Londyn
3 : 1
AC MilanAC Milan
22:54

Arsenal miał dużo szczęścia. Nie wiadomo co by było gdyby nie było tego absurdalnego karnego. Jednak to już historia! Arsenal dalej w grze o końcowego trofeum!

92'

Koniec! Arsenal kolejnym ćwierćfinalistą Ligi Europy!

89'

Jack Wilshere minimalnie niecelnie obok bramki!

87'

Najpierw Donnarumma pięknie broni strzał Ramseya, ale później nie miał szans przy dobitce Welbecka.

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Danny Welbeck dobija AC Milan!

84'

Milan już bez wiary. Awans jest już prawie niemożliwy..

79'

Ostatnią zmianę przeprowadził również Arsene Wenger. Mesut Oezil schodzi, a Sead Kolasinać wchodzi.

79'

Manuel Locatelli rozpoczyna swój występ, a wchodzi w miejsce Francka Kessiego.

77'

Piękna interwencja Ospiny! Kolumbijczyk popisuje się znakomitą paradą po strzale Kalinicia.

72'

Granit Xhaka uderzył z dystansu, a Donnarumma tak źle interweniuje, że piłka wpada do siatki.... Tragiczny błąd młodego bramkarza.

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gianluigi Donnarumma popełnia fatalny błąd i Granit Xhaka zdobywa bramkę!

69'

Zmiana również w AC Milan. Hakan Calhanoglu zmieniony przez Giacomo Bonaventurę.

69'

Mohamed Elneny wchodzi w miejsce Herikha Mkhitaryana.

68'

Nikola Kalinić notuje dobry strzał na bramkę, ale tam spokojnie broni Ospina.

66'

Nikola Kalinić zmienia Patricka Cutrone.

64'

Dobry powrót Wilshere'a, który ratuje swój zespół przed stratą bramki, wybijając zagraną przez Rodrigueza piłkę.

61'

Suso ukarany żółtą kartką za faul w ofensywie.

60'

Ależ odważna próba strzału z przewrotki Patricka Cutrone! Było bardzo blisko bramki 1/8 finału Ligi Europy!

59'

Andre Silva przewraca się w polu karnym po starciu z Bellerinem. Czyżby powtórka z rozrywki? Znowu mamy małą kontrowersję.

57'

Walijczyk lekko utyka, ale wraca do gry.

56'

Bardzo niecelne uderzenie Ramseya po którym Walijczyk bardzo mocno ucierpiał!

53'

Ależ potężne, płaskie uderzenie Suso! Zabrakło centymetrów, a Milan znowu wyszedłby na prowadzenie.

50'

Henrikh Mkhitaryan uderzył na bramkę, ale znowu swój zespól ratuje Donnarumma!

48'

Pierwsze celne uderzenie po zmianie stron. Jego autorem Franck Kessié.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę tego pojedynku! Czy AC Milan się jeszcze podniesie?

21:54

Pierwsza połowa stoi pod znakiem kontrowersji. To w jaki sposób zachował się sędzia zabramkowy to wręcz tragedia.... Jeszcze ręki Chambersa można było nie zauważyć, ale ten karny dla Arsenalu to skandaloza do sześcianu. Czekamy na drugą cześć meczu.

48'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Nacho Monreal ukarany żółtą kartką.

47'

Piękna interwencja Donnarummy po strzale Wilsher'a!

46'

Henrikh Mkhitaryan uderza ze "szczupaka", jednak minimalnie obok bramki.

44'

Dobra okazja dla Milanu, lecz Hakan Calhanoglu był na ewidentnym spalonym.

41'

Co tu się dzieje! Teraz Chambers ewidentnie zagrywa ręką w polu karnym, a gwizdek sędziego milczy!! Za dyskusje Andre Silva ogląda żółtą kartkę.

40'

Bądźmy szczerzy, to jest absurdalna sytuacja. Sędzia, który stał za bramką był 2 metry od sytuacji i nie widział, że Welbeck przewrócił się o powietrze.

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Danny Welbeck pewnie wykorzystuje rzut karny!

38'

Duża kontrowersja! Danny Welbeck przewrócił się sam, ale decyzja jest nie odwołalna! Jeszcze żółtą kartka dla Ricardo Rodrigueza coś niebywałego!

38'

Rzut karny dla Arsenalu! Ricardo Rodriguez bez sensu fauluje piłkarza Arsenalu!

37'

Co za bramka pomocnika AC Milan! Były gracz Bayeru Leverkusen oddał potężny strzał z dystansu i pozostawił bez szans Davida Ospinę!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hakan Calhanoglu zdobywa bramkę!

33'

Fatalne dogranie Suso. Kompletnie zmarnowana okazja.

29'

Calum Chambers źle dośrodkował i Arsenal traci piłkę.

25'

Chyba najgroźniejsza okazja tego meczu! Danny Welbeck minął rywala, huknął na bramkę, ale świetnie broni Donnarumma!

24'

Dobry drybling Suso. Hiszpanowi udało się wywalczyć rzut rożny.

21'

Henrikh Mkhitaryan wstrzelił piłkę w pole karne i znowu górą defensorzy z Włoch!

18'

Danny Welbeck walczył o górną piłkę w polu karnym gości, ale mocno go przegrał.

17'

Dobrze ustawiona defensywa Milanu powstrzymuje kontratak Kanonierów.

14'

Bardzo statyczna gra obu drużyn. Na razie tylko wymieniają podania, bez ataków na bramkę rywala.

10'

Mamy potwierdzenie zmianę. Laurent Koscielny szybko schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Calum Chambers.

9'

Laurent Koscielny nie da rady kontynuować gry! Jakaś kontuzja pleców! Kapitan Arsenalu zaraz opuści murawę

6'

Dobre uderzenie głową Laurenta Koscielnego, jednak niestety minimalnie niecelne.

5'

Hector Bellerin podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

1'

Andre Silva uderza w boczną siatke!

1'

Rozpoczęli pierwszą część meczu!

21:03

21:02

Rozbrzmiał hymn Ligi Europy! Zaraz zaczynamy!

21:00

Dzisiaj poznaliśmy już 4 ćwierćfinalistów Ligi Europy. Atletico, Marsylia, Lazio i RB Lipsk zmierzą się ze sobą w kolejnej fazie. Czekamy jeszcze na rozstrzygnięcie pojedynku Victoria Pilzno vs. Sporting. Trwa tam właśnie dogrywka.

20:54

AC Milan po bardzo słabym początku wypływa powoli na powierzchnię. W 2018 roku przegrali tylko raz, a dokładnie tydzień temu z..... Arsenalem. Zapowiada się nie lada widowisko!

20:51

Liga Europy jest już jedyną szansą dla Arsenalu na awans do Ligi Mistrzów. Muszą pójść tropem Manchesteru United, gdyż awans poprzez Premier League jest już praktycznie nie możliwy.

20:47

20:45

20:42

Wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Będę relacjonował najważniejsze wydarzenia tego meczu!

20:40

Arsenal po pierwszym meczu jest w bardzo dobrej sytuacji. Zwycięstwo 2:0 na stadionie rywala praktycznie przekreślił szansę AC Milan. Czy Kanonierzy postawią kropkę nad i?