Niezły, mocny strzał z rzutu wolnego oddał Rashford, jednak piłka mija słupek!

88'

Faulowany Rashford, rzut wolny dla United 30 metrów od bramki.

86'

Sarabia dośrodkowuje z prawej strony boiska, piłka trafia na 7 metr do Sandro, ale jego strzał był zablokowany!

85'

Pierwsza zmiana w Sevilli. Schodzi Muriel, a wchodzi Sandro Ramirez.

83'

Lukaku umieścił piłkę w bramce, ale sędzia nie uznał tego trafienia! Belgijski napastnik pomagał sobie w przyjęciu piłki ręką!

81'

Muriel strzelał z ostrego kąta w polu karnym, ale za słabo i prosto w bramkarza.

80'

Ostatnia zmiana w drużynie gości: boisko opuszcza Mata, a zastępuje go Martial.

79'

Na spalonym Mata.

78'

Zablokowany strzał z dystansu Escudero.

77'

Correa na spalonym w polu karnym gości.

75'

Zmiana w Manchesterze United. Rashford wchodzi w miejsce Alexisa Sancheza.

73'

Muriel miękko dośrodkował na długi słupek do Sarabii, który strzelał głową, jednak przeniósł piłkę nad bramką!

72'

N'Zonzi nie opanował piłki pod polem karnym Manchesteru United i goście ruszają z atakiem.

71'

Z prawej strony płasko dośrodkowywał Sarabia, ale Muriel był minimalnie spóźniony i nie sięgnął wślizgiem tej piłki!

70'

Lukaku podawał do dobrze ustawionego w polu karnym Juana Maty, ale piłkę przejęli obrońcy Sevilli.

68'

Rzut rożny dla United. Smalling fauluje w powietrznym pojedynku i Sevilla zacznie od rzutu wolnego.

67'

Banega uderzył ponad murem, ale prosto w dobrze ustawionego De Geę.

66'

Rzut wolny dla Sevilli blisko pola karnego United.

65'

Correa przeprowadził indywidualną akcję w polu karnym United, ale zakończył ją niecelnym strzałem.

64'

Banega doskonale dośrodkował z rzutu wolnego na głową Lengleta, ale i tym razem De Gea popisał się pewną interwencją i złapał piłkę!

61'

Z rzutu wolnego Lukaku trafił w mur.

59'

Kontratak United. Pogba podawał do Lukaku odwróconego tyłem do bramki, ale obrońcy oddalili grę od własnej bramki.

58'

Muriel miał miejsce przed polem karnym i zdecydował się na strzał lewą nogą, ale piłka mija bramkę gości.

56'

Navas urwał się na prawym skrzydle i dośrodkował w pole karne, ale żaden z graczy Sevilli nie był w stanie sięgnąć piłki, która padła łupem graczy United.

55'

Vazquez za polem karnym uderzał w wybijaną przez stoperów piłkę, ale trafił w swojego kolegę z drużyny.

51'

Vazquez świetnie zgubił obrońcę w okolicach narożnika pola karnego, ale jego strzał zza "szesnastki" był bardzo niecelny.

50'

Pogba ładnie przerzucił piłkę nad N'Zonzim i rozciągnął grę, ale gospodarze szybko przeszkodzili w tej akcji.

49'

Lenglet wybija dośrodkowanie Maty z lewego skrzydła.

47'

Muriel przyjął piłkę w powietrzu w polu karnym, ale uderzenie było bardzo nieudane.

46'

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę!

21:46

Piłkarze wracają na murawę.

21:36

Niezły początek, mocna końcówka Sevilli, ale poza tym - bardzo zamknięte spotkanie, rwane i momentami ostre. Mamy nadzieję, że w drugiej połowie emocji będzie więcej i wreszcie padną jakieś gole. Do Sewilli wrócimy przed drugą połową.

45'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Kapitalna interwencja De Gei po strzale Muriela! Bramkarz United popisał się znakomitym refleksem po strzale głową z bliskiej odległości!

45'

Doskonała interwencja De Gei po strzale N'Zonziego! Rzut rożny dla Sevilli.

45'

Mogło być bardzo groźnie pod bramką De Gei, ale podanie Escudero do Sarabii zostało zablokowane w kluczowym momencie!

42'

Banega znakomicie wrzucił piłkę do wbiegającego w pole karne Correi, ten zszedł do środka i strzelał po długim rogu, ale pewną interwencją popisał się De Gea!

41'

Alexis Sanchez fauluje Jesusa Navasa i ogląda żółtą kartkę.

40'

Correa chciał efektownie podać piętą w polu karnym do Escudero, ale połapali się w tym obrońcy gości. Kolejny rzut rożny dla Sevilli.

39'

Smalling blokuje strzał Escudero, korner dla gospodarzy.

38'

Sergio Rico odbija strzał McTominaya

37'

Tym razem Banega dośrodkowywał z rożnego, ale Lenglet minął się z piłką i nie było zagrożenia dla bramki De Gei.

36'

Banega zagrywał z rzutu wolnego w pole karne, ale za słabo, piłka została wybita.

33'

Banega świetnie zauważył niekrytego Vazqueza, który jednak nie zorientował się od razu i został wypchnięty do boku. Gracz Sevilli z ostrego kąta wywalczył tylko rzut rożny.

32'

Obie drużyny grają bardzo ostrożnie, mecz jest zamknięty.

30'

Escudero zabiera piłkę Sanchezowi, ale ta szybko wraca pod nogi graczy United.

28'

Correa zszedł z lewego skrzydła w pole karne i oddał płaski strzał, ale za słaby i De Gea spokojnie interweniuje!

27'

Naciskany przez napastnika De Gea wybija piłkę w aut, w okolicy środka boiska.

25'

Lukaku doskonale wybiegł za plecy obrońców Sevilli i w świetnej sytuacji bez przyjęcia uderzył z powietrza, ale bardzo mocno spudłował!

23'

Żaden z graczy Sevillli nie sięgnął dośrodkowywanej w pole karne piłki, przez co ta pada łupem bramkarza United.

21'

N'Zonzi bardzo niebezpiecznie zaatakował w powietrzu Alexisa i zasłużenie otrzymuje żółtą kartkę.

20'

Young interweniuje we własnym polu karnym, Sevilla będzie mieć rzut rożny.

19'

Niecelne podanie Maticia do Lukaku, aut dla Sevilli.

17'

Wymuszona zmiana. Urazu nabawił się Ander Herrera, którego zastępuje Paul Pogba.

16'

Valencia rozpędził się z prawej strony, podał w pole karne do Herrery, który chciał odgrywać piętą. Piłka ugrzęzła w nogach obrońców.

15'

Z dystansu strzelał Jesus Navas, ale obok bramki.

14'

Lukaku walczył w powietrzu o piłkę ze stoperami Sevilli, zdołał ją przyjąć i podać w kierunku nadbiegającego Maty, ale za słabo i piłkę przejął bramkarz.

14'

Z dystansu strzelał Banega, ale Argentyńczyk posłał piłkę nad poprzeczką.

12'

Prostopadłe podanie mija drugą linię Sevilii i dociera do Alexisa Sancheza, który popędził w kierunku pola karnego, ale równie szybko biegł i interweniował Jesus Navas!

11'

Atak pozycyjny Sevilli.

9'

N'Zonzi głową wybija poza pole karne piłkę dośrodkowywaną z rzutu rożnego przez Matę.

8'

Dobry wślizg Younga na lewym skrzydle i piłka zamiast do napastnika Sevilli trafia pod nogi De Gei.

7'

Po kilku minutach w defensywie, teraz to goście przejęli piłkę, ale nie spieszą się z atakiem.

5'

Pojedynek biegowy Muriela ze Smallingiem kończy się dobrą interwencją obrońcy United.

4'

Mocny, płaski strzał z dystansu oddał Muriel, ale De Gea wyciągnął się i zablokował uderzenie, a po chwili spokojnie złapał odbitą przez siebie piłkę!

3'

Smalling przecina miękką wrzutkę Banegi w pole karne.

2'

Pablo Sarabia dośrodkowywał, ale interweniowali obrońcy. Korner dla Sevilli.

1'

"Czerwone Diabły" rozpoczęły mecz!

20:43

Wybrzmiał już hymn Champions League, lada moment rozpocznie się wielkie granie!

20:42

Rezerwowi obu drużyn:

Sevilla: Carrico, Ben Yedder, Soria, Pizarro, Nolito, Mesa, Ramirez.

United: Baily, Pogba, Martial, Lingard, Rashford, Romero, Darmian.

20:30

Sevilla natomiast awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca. W grupie E piłkarze z Andaluzji musieli uznać wyższość Liverpoolu, ale okazali się lepsi od Spartaka Moskwa i NK Mariboru.

20:28

Gwoli przypomnienia: w fazie grupowej Manchester United rywalizował z FC Basel, CSKA Moskwa oraz Benfiką Lizbona. "Czerwone Diabły" okazały się najlepsze w grupie, notując 5 zwycięstw i jedną porażkę, z drużyną ze Szwajcarii.

20:26

Spotkanie odbędzie się na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan w Sewilli.

20:23

Mecz sędziować będzie Clement Turpin z Francji. Arbiter ma na swoim koncie udział w Euro 2016, a także tytuł najlepszego sędziego w kraju w roku 2016.

20:21

Dobry wieczór! Odliczamy już minuty do rozpoczęcia środowych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów! Na relację NA ŻYWO ze spotkania Sevilli i Manchesteru United zaprasza Bartłomiej Krawczyk.