Na dziś to wszytko! Dziękuję pięknie za uwagę!

22:40

Nas najbardziej cieszy bardzo dobry występ Roberta, który oprócz dubletu w dzisiejszym spotkaniu dołożył asystę!

22:39

Dwa różne oblicza Bayernu widzieliśmy w dzisiejszym spotkaniu, zdecydowanie lepsze Bawarczycy pozostawili po sobie w drugiej połowie, w której wbili przeciwnikom aż 4 bramki! Można powiedzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Bayern po dzisiejszym meczu zameldował się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

92'

Jeszcze żółtą kartką ukarany Tosić, za niesportowe zachowanie!

92'

KONIEC!!!!

90'

Dwie minuty - tyle będą musieli się męczyć jeszcze piłkarze Besiktasu.

89'

Pięknym przedłużonym dograniem obsłużył Mueller Roberta Lewandowskiego, który wpakował piłkę do siatki bez najmniejszego problemu!!!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! MAMY DUBLET LEWANDOWSKIEGO!!!!!!

86'

Piękna akcja Bayernu zakończona uderzeniem z dystansu Martineza, które wybronił Fabri.

85'

Trener Besiktasu również decyduje się na ostatnią zmianę w swojej drużynie. Za Medela na murawę wbiega Arslan.

83'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Vidala na boisku pojawia się Tolisso.

82'

Nieprawdopodobna statystyka jeżeli chodzi o oddane strzały w dzisiejszym spotkaniu! 32 strzały Bawarczyków, przy 6 graczy Besiktasu!!

81'

Zmiana w drużynie Bayernu. Boisko opuścił Coman, w jego miejsce na murawie pojawił się Ribery.

80'

Strzał z dystansu Hummelsa wybronił Fabri, jednak piłka po obronie bramkarza Besiktasu spadła wprost pod Lewandowskiego, który bez problemu strzelił swojego pierwszego gola w tym meczu!!!

79'

A jednak!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! LEWANDOWSKI!!!!!!!!!

78'

Trzeba przyznać, że po strzeleniu trzeciej bramki gospodarze nieco spuścili z tonu i nie atakują już swoich przeciwników z takim samym impetem, jak w pierwszych minutach drugiej połowy.

76'

Już tylko kwadrans dzieli nas do końca regulaminowego czasu gry. Czy Bawarczycy zdołają jeszcze podwyższyć prowadzenie?

71'

Strzał z dystansu Comona ląduje wprost w koszyczku Fabriego.

70'

Poluje na hat-tricka Mueller!! Tym razem po dośrodkowaniu Comana Niemiec uderzył piłkę głową nad poprzeczką!

69'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Za Erkina na murawie pojawia się Gonul.

67'

Piękne dośrodkowanie Kimmicha na bliższy słupek z prawej flanki boiska. W polu karnym doskonale ustawiony był Mueller, który spokojnym strzałem zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu!

66'

GOOOOOOOOL!!!!! MUELLER!!!!

62'

Bardzo nieładny faul od tyłu Pepe na Lewandowskim. Portugalczyk musiał obejrzeć za to przewinienie żółty kartonik.

59'

Widać, że zmiana w drużynie gości spowodowana jest przebiegiem wydarzeń na boisku. Bayern niemal od pierwszych minut drugiej połowy ruszył z wielkim animuszem na drużynę Besiktasu.

57'

Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości. Boisko opuszcza Vagner Love, w jego miejsce na murawę wbiega Tosić.

54'

Pięknie wyłożona piłka wsteczna na środek pola karnego przez Roberta Lewandowskiego i precyzyjny płaski strzał Comana!!!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Coman!!!!! 2-0!!!

50'

Uderzenie Lewego z rzutu wolnego zatrzymało się na słupku!!!!!

49'

Będą mieli gospodarze szanse na zdobycie bramki! Faulowany Lewandowski tuż przed linią pola karnego!

47'

Uderzenie głową Hummelsa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego poszybowało nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Fabriego.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut!!!

21:34

Wracamy za kwadrans!

21:33

Cóż, trzeba przyznać, że wcale nie jest to łatwe spotkanie dla Bayernu. Zawodnicy Besiktasu grają naprawdę odważnie i z całą pewnością gdyby nie czerwona kartka dla Vidy piłkarzom Bayernu grałoby się jeszcze ciężej.

46'

Koniec pierwszej części spotkania!

44'

Zaraz po strzelonej bramce mamy pierwszą wymuszoną zmianę w meczu. Kontuzji doznał James. W jego miejsce na murawie melduje się Robben.

43'

Akcja lewą stroną Alaby, który dograł piłkę w pole karne, a tam jak na rasowego napastnika zachował się Mueller!!!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! W końcu się udało!!!! MUELLER!!!!!!!

39'

Ależ kontra Besiktasu! Wyjście spod pressingu, długie zagranie do Quaresmy, który zwodem minął z wielką łatwością Hummelsa i uderzył z ostrego kąta. Dobrą interwencją popisał się Ulreich!

38'

Żółta kartka dla Lewego, który przyjął piłkę tyłem do bramki i próbował uderzyć przewrotką. Przy strzale napastnik reprezentacji Polski niefortunnie uderzył w głowę Medela. Sędzia po namyśle pokazał naszemu napastnikowi żółtko.

33'

Coman w pięknym stylu przy linii bocznej pola karnego ograł jak dziecko Quaresme. Portugalczyk próbował przerwać grę, jednak faulował Francuza za co ujrzał żółtą kartkę!

31'

Ależ kapitalnie interweniował po strzale głową Hummelsa Fabri!!!! To powinno być 1-0!!!! Niemiec uderzył z paru metrów po znakomitym dośrodkowaniu Jamesa!!

28'

Ależ niecodzienna sytuacja! Ogłuszony strzałem kolegi został James Rodriguez! Piłkę próbował skierować do siatki Muller, jednak potężny strzał Niemca zatrzymał się na głowie kolegi z drużyny. Na szczęście nic poważnego nie stało się Jamesowi.

26'

Zdecydowanie częściej przy piłce znajdują się zawodnicy Bayernu 69% - 31%

22'

W ataku pozycyjnym Bawarczycy, którym z pewnością łatwiej będzie się grało w przewadze przez resztę spotkania.

19'

Mogła być zabójcza kontra gości. Doskonałą okazję zmarnował jednak Vagner Love, który znalazł się w polu karnym i strzelił wysoko nad poprzeczką!!!

18'

22. metry do bramki!! Z takiej odległości technicznym strzałem z rzutu wolnego próbował zaskoczyć Fabriego James Rodriguez. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

16'

Czerwona karta!!!!!!!!! Vida fauluje wychodzącego sam na sam z bramkarzem Lewandowskiego i sędzia absolutnie zasłużenie pokazuję defensorowi Besiktasu czerwoną kartkę!!!

15'

Trzeba przyznać, że najwięcej zamieszania w defensywie Bayernu robi dzisiejszego wieczoru Talicsa. Brazylijczyk raz po raz niepokoi swoją grą przede wszystkim Hummelsa.

10'

I kolejny strzał na bramkę Fabriego!! Tym razem swojego szczęścia uderzeniem głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego próbował Vidal. Chilijczyk uderzył jednak niecelnie.

9'

Zapachniało bramką w jedenastce gości! Bardzo ładna Comana, zakończona strzałem Francuza! Dobrą interwencją popisał się jednak Fabri!!

7'

Mamy pierwszy strzał na bramkę!!! Dośrodkowanie w pole karne Alaby, pojedynek o górną piłkę z obrońcami wygrał Muller, który uderzył jednak obok bramki Fabriego.

4'

Od samego początku dość nieźle spisują się zawodnicy Besiktasu. Grają wysoko, starają się nie dać złapać rytmu gospodarzom.

1'

Gwizdek arbitra! Zaczynamy wielkie granie!!! Mecz rozpoczęli piłkarze ze Stambułu!!

20:41

Piłkarze pojawiają się na murawie. Czas na hymn Champions League!!!

20:36

Oczywiście My będziemy czekać na powiększenie dorobku strzeleckiego Roberta Lewandowskiego, którego licznik w tej edycji Champions League zatrzymał się jak na razie na trzech trafieniach.

20:34

Czy piękny sen piłkarzy Besiktasu zakończy się na 1/8 finału Ligi Mistrzów? Przekonamy się o tym już niebawem!

20:32

W swojej grupie zawodnicy Besiktasu zajęli pierwsze miejsce, nie przegrywając ani jednego spotkania. 14 zdobytych punktów, pozostawienie daleko w tyle takich ekip jak: FC Porto, RB Lipsk, czy AS Monaco jest dla drużyny ze Stambułu już w tym momencie bardzo dużym sukcesem.

20:28

Plany Lewemu i spółce pokrzyżować chcieli będą z pewnością piłkarze ze Stambułu, którzy w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów spisywali się nadspodziewanie dobrze.

20:26

Już niedługo przekonamy się czy krok wykonany w kierunku kolejnej fazy pucharowej okaże się łatwym szybkim i przyjemnym.

20:24

Cóż, nie ma co się oszukiwać. Murowanym faworytem dzisiejszego pojedynku są Bawarczycy, dla których ma być to pierwszy krok w kierunku upragnionego finału.

20:22

A tak prezentuje się jedenastka gości:

20:22

Zacznijmy od składów obydwu zespołów. Na początek gospodarze:

20:20

Zapraszam bardzo serdecznie na relację ze pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Besiktasem Stambuł!!!