Real MadrytReal Madryt
3 : 1
Paris Saint-GermainParis Saint-Germain
93'

Koniec meczu! W pierwszym starciu o ćwierćfinał Ligi Mistrzów Real pokonuje przed własną publicznością PSG 3:1. Na trafienie Adriena Rabiota dwukrotnie odpowiedział Cristiano Ronaldo (raz z karnego) i Marcelo!

92'

To była piłka meczowa Neymara! Zmarnowana - uderza z z pola karnego wysoko nad poprzeczką "Królewskich"!

91'

Kontra Realu przerwana gwizdkiem sędziego. Gareth Bale na ofsajdzie.

90'

Żółta kartka dla Thomasa Meuniera.

89'

Goście próbują zdobyć bramkę kontaktową. Na razie musi im wystarczyć rzut rożny po akcji Kyliana Mbappe.

88'

To chyba nokaut! Marcelo poklepał z Marco Asensio na lewej flance i po którymś z kolei podaniu zwrotnym uderza nie do obrony z pola karnego!

84'

Unai Emey szybko reaguje. Julian Draxler zastępuje Giovaniego Lo Celso

86'

CO SIĘ DZIEJE?! MARCELO PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

83'

Wydawało się, że kontra Marco Asensio spaliła na panewce po niedokładnym podaniu do CR7. Udało się jednak szybko odzyskać piłkę i ta znowu trafia pod nogi świeżo wprowadzonego Asensio. Tym razem jego podanie zamienia na asystę Cristiano Ronaldo uderzeniem do pustej bramki!

83'

GOL DLA REALU! CRISTIANO RONALDO PO RAZ DRUGI!!!

81'

Alphone Areola spokojnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu Toniego Kroosa z rzutu rożnego. Błyskawicznie wznowiona gra i kontra zostaje przerwana gwizdkiem sędziego. Kylian Mbappe był na spalonym. Po drugiej stronie złapany został Marco Asensio.

79'

... a za Isco pojawia się Marco Asensio.

79'

Zizou przeprowadza podwójną zmianę. Lucas Vazquez zmienia Casemiro...

78'

Żółta kartka dla Nacho za ostry faul.

77'

Giovani Lo Celso mógł odkupić winę za sprokurowanie rzutu karnego pod koniec pierwszej połowy (za faul na Tonim Kroosie). Uderza jednak zza pola karnego obok bramki.

75'

Wrzutka Neymara nie znajduje adresata. Sergio Ramos wyjaśnia sytuację.

74'

Raphael Varane blokuje Presnela Kimpembe w ostatniej chwili! Gdyby nie ta interwencja, to goście prowadziliby na Santiago Bernabeu!

73'

W kontrze strzał Kyliana Mbappe z prawej strony "szesnastki" zostaje zablokowany. "Tylko" korner dla PSG.

71'

Gareth Bale chciał od razu zaznaczyć swoją obecność na murawie. Szkoda, że nie patrzył na ustawienie obrony PSG, bo był na spalonym.

68'

Zmiana również w ekipie gości. Za Karima Benzemę pojawia się Gareth Bale.

67'

Chwilę po wejściu Belg decyduje się na kapitalne dośrodkowanie z prawego skrzydła. Rzucający się szczupakiem Kylian Mbappe nie sięgnął piłki.

66'

Thomas Meunier zmienia Edinsona Cavaniego.

65'

Piłka po rykoszecie od muru (strzelał oczywiście CR7) wychodzi poza linię końcową. Sergio Ramos wyskakuje najwyżej do centry Toniego Kroosa z narożnika, lecz sędzia dopatrzył się przewinienia kapitana "Królewskich".

64'

Żółta kartka dla Adriena Rabiota za faul.

22:07

Mała ciekawostka: Cristiano Ronaldo strzelił 100. gola w Lidze Mistrzów. Potrzebował na 95 spotkań.

22:05

Idą łeb w łeb

60'

CR7 jest wyraźnie niepocieszony. W prostej sytuacji dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

58'

Nie idzie dzisiaj Karimowi Benzemie. Jego uderzenie pozostawiło wiele do życzenia. Alphonse Areola z "piątki".

56'

Nie do końca udała się kontra Realu. Toni Kroos pognał w stronę pola karnego i podaje do CR7. Ten na lewej stronie "szesnastki" został zablokowany. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

54'

Adrien Rabiot był bardzo blisko dubletu! Przedarł się w pole karne "Królewskich" i decyduje się na strzał z bliska, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

52'

Isco na spalonym. Nie pierwszy raz w tym spotkaniu.

51'

Dzieje się pod obiema bramkami. Dośrodkowanie Marcelo nie znajduje jednak adresata w "szesnastce" gości.

49'

Keylor Navas ratuje swoich kolegów przed utratą bramki! Z najwyższym trudem, wyciągnięty jak struna,paruje płaski strzał Kyliana Mbappe z kilkunastu metrów!

48'

Isco na spalonym.

47'

Neymar podaje za mocno na wolne pole do Kyliana Mbappe. Kontratak spalił na panewce.

46'

Druga połowa rozpoczęta! Obie strony przystępują do niej bez zmian!

21:41

Wracamy na Santiago Bernabeu, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Real Madryt - PSG. Początek pierwszej połowy to wzajemne "badanie się", a potem już obie strony wzięły się do roboty. Gdyby CR7 nie miał tak rozregulowanego celownika, to już miałby co najmniej trzy gole. A tak trafił w rzutu karnego w doliczonym czasie, odpowiadając na trafienie Adriena Rabiota.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się już niebawem.

45'

+2' Goście chcą szybko wrócić na prowadzenie. Zyskali rzut rożnego, z którego obronną "ręką" (celowo w cudzysłowie) wyszli "Królewscy". Po tym stałym fragmencie gry sędzia kończy pierwszą połowę. Real Madryt remisuje z PSG i zapowiadają cię bardzo ciekawe drugie trzy kwadranse!

45'

CRISTIANO RONALDO NIE MYLI SIĘ!!!
Portugalczyk uderzył mocno w stronę lewego rogu. Alphonse Areola wyczuł intencje strzelca, ale nie sięgnął piłki!

44'

Giovani Lo Celso powala rywala we własnym polu karnym! Sędzia Gianluca Rocchi bez wahania wskazuje na wapno!

44'

Po chwili strzał Karima Benzemy z trudem paruje Alphonse Areola!

42'

"Kontry nie będzie" po trym strzale Raphaela Varane'a. Posłał piłkę daleko od bramki gości.

40'

Kotłuje się pod bramką Alphonse Areoli. Strzelają Nacho, Toni Kross i Cristiano Ronaldo. Goście ofiarnie bronią się przyjmując piłkę na ciało. Ostatecznie korner... nie przynosi zagrożenia.

38'

CR7 poradził sobie z Yurim Berchiche na prawej stronie "szesnastki" gości. Strzela jednak na wiwat.

35'

Przewinienie Toniego Krossa w środku pola. Na jego szczęście bez konsekwencji kartkowej.

33'

Kylian Mbappe poradził sobie z rywalem na prawej stronie i wrzuca w pole karne do Edinsona Cavaniego. Ten przepuszcza piłkę do Neymara, lecz z nim poradził sobie obrońca wybiciem na 12. metr. Tam znalazł się jednak Adrien Rabiot i precyzyjnym strzałem wpisuje się na listę strzelców!

33'

GOL DLA PSG! ADRIEN RABIOT!!!

32'

"Żółtko" dla Isco za przewinienie.

32'

Futbolówka po dośrodkowaniu Luki Modricia zostaje wybita na rzut rożny. Miękka wrzutka a 8. metr do Sergio Ramosa, który wyskakuje najwyżej i główkuje w sam środek bramki. Golkiper PSG pewnie łapie piłkę.

31'

Keylor Navas bez wysiłku broni anemiczny strzał Neymara z kilkunastu metrów. Z mocniejszymi uderzeniami ma do czynienia na treningach...

29'

W kontrze CR7 strzela w sytuacji sam na sam wprost w Alphonse Areolę! Te dwie ostatnie akcje powinny zakończyć się golem!

28'

Co tu zrobił Neymar?! Strata Realu ok. 25 metrów od własnej bramki i błyskawiczna kontra, w której goście byli czterech na trzech! Neymar "łamie" akcję z lewej strony do środka i szykował się do strzału, gdy... poślizgnął się!

26'

Cristiano Ronaldo uderza nie tylko nad murem, lecz także metr nad poprzeczką!

25'

Tym razem Giovaniemu Lo Celsio nie upiekło się. Fauluje rywala blisko linii 16. metra - żółta kartka.

24'

W to dośrodkowanie z prawej strony Nacho włożył zdecydowanie za dużo siły. Piłka "przecina" pole karne PSG, po czym wychodzi poza linię końcową.

22'

Przewinienie Giovaniego Lo Celsio w ataku. Sędzia Gianluca Rocchi nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

21:06

"Dzieje się" na trybunach

20'

Atak pozycyjny piłkarzy Zinedine'a Zidane'a przerywa gwizdek sędziego. CR7 był na spalonym.

18'

Chaos w kole środkowym. Zaczęło się od niedokładnego podania Casemiro i, po chwili, strata Giovaniego Lo Celso. Z tego powodu została posłana "laga" na wolne pole do Cristiano Ronaldo, którego przed własnym polem karnym uprzedził Presnel Kimpembe.

16'

Po chwili w ofensywnej akcji Nacho, w roli prawoskrzydłowego, przegrywa pojedynek jeden na jeden z Yurim Berchiche. Gospodarze mają aut na wysokości "szesnastki" rywala. Piłka zostaje wycofana do linii środkowej.

15'

Żółta kartka dla Neymara. Pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki i jeszcze na "dodatek" kopnął od tyłu Nacho.

13'

To mogła być bardzo groźna kontra PSG! Kilkudziesięciometrowym podaniem Marco Veratti uruchomił na lewej stronie Neymara. Ten wbiegł z piłką w pole karne i podaje w jego centralną część do Edinsona Cavaniego. Wślizg Raphaela Varane'a przeciął to podanie. Podbitą futbolówkę przechwytuje Keylor Navas.

11'

Wydaje się, że Marcelo może grać dalej. Skończyło się na strachu.

9'

Przerwa w grze. Marcelo ucierpiał w starciu z Danim Alvesem. Brazylijczyk po stronie Realu nie podnosi się z murawy. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

8'

Isco skutecznie popracował w defensywie w środku pola i ruszył sam na połowę rywala. Został zahaczony przez Adriena Rabiota. Nie ma konsekwencji kartkowej.

7'

Marcelo podłączył się do kontry, ale przy dwójkowej akcji z CR7 posyła podanie zwrotne do Portugalczyka nie w tempo. Atak spalił na panewce.

6'

Alphonse Areola z trudem odbija piłkę po technicznym strzale Toniego Kroosa zza linii 16. metrów. Marquinhos wybija piłkę poza linię końcową. Korner dla Realu z finałem jak poprzednie.

5'

Nie wyszło prawą stroną, to "Królewscy" zaatakowali lewą flanką. Marcelo wywalczył rzut rożny. Goście radzą sobie z dośrodkowaniem Toniego Kroosa.

3'

Cristiano Ronaldo! Dopada do prostopadłego podania na prawej stronie pola karnego i strzela natychmiast z woleja w stronę dalszego rogu! Pomylił się o niecały metr!

2'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Toniego Kroosa i piłka po obwodzie przechodzi na lewą flankę do Marcelo. Ten wrzuca w "szesnastkę", ale obrona PSG wychodzi z opresji.

1'

Szybki doskok "Królewskich" na rywala jak lwa na antylopę! Od razu przebojowa akcja Isco, który jednak wywalczył rzut rożny z prawej strony.

1'

Gianluca Rocchi gwiżdże i ze środka zaczynają przyjezdni!!

20:42

Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment hymn Ligi Mistrzów i losowanie stron. Kapitanami są środkowi defensorzy - Sergio Ramos i Marquinhos.

20:41

Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się na Santiago Bernabeu!

20:37

Szanujemy

20:36

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Włoch Gianluca Rocchi. Na liniach będą mu pomagać Elenito Di Liberatore oraz Mauro Tonolini. Sędzią technicznym jest za to alessandro Costanzo.

20:33

Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla - Marco Asensio, Gareth Bale, Achraf Hakimi, Theo Hernandez, Mateo Kovacić, Lucas Vazquez.

20:30

CR7 kontra Neymar. Zapowiada się bardzo ciekawie

20:28

Rezerwowi PSG: Kevin Trapp - Lassana Diarra, Angel Di Maria, Julian Draxler, Thomas Meunier, Javier Pastore, Thiago Silva.

20:24

Przed rozpoczęciem spotkania warto zapoznać się z zapowiedzią. Pisał: Dariusz Knapik

20:22

Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

20:20

14 lutego. Dla jednych Walentynki, dla innych... Liga Mistrzów. Nie inaczej jest i dzisiaj. Oby nasze połówki wybaczyły (a może i będą śledzić z nami) hit na Santiago Bernabeu, gdzie Real Madryt zmierzy się z PSG? Niemniej jednak, pierwszy gwizdek sędziego Gianlucci Rocchiego już za 25 minut!