Niedziela, 21 stycznia 2018, godz. 00:00
0 : 2
Atletico NacionalAtletico Nacional
93'

Koniec meczu! Legia przegrywa w St. Petersburgu na Florydzie z Atletico Nacional 0:2 po golach M. Torresa i Ramireza z pierwszej połowy.

92'

Sadiku ruszył do zagrania Mączyńskiego i znalazł się sam na sam z Vargasem w polu karnym, przy linii końcowej. Albańczyk przegrywa ten pojedynek.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

A teraz Lucumi lobuje bramkarza Legii z kilkunastu metrów. Ten zdołał musnąć piłkę rękawicami tak, że ta przeleciała tuż nad poprzeczką!

89'

Majecki z najwyższym trudem odbija piłkę po atomowym uderzeniu Mosquery!

87'

Teraz próba akcji młodzieży prawą stroną, czyli Żyry z Turzynieckim. Podanie pierwszego z wymienionych było niedokładne.

85'

Piłkarze Jorge Almirona spokojnie rozgrywają piłkę na połowie mistrza Polski. Ten nie kwapi się do wysokiego pressingu i szybkiego odbioru.

82'

Pasquato naoglądał się "Turbokozaka", bowiem zdecydował się na strzał z dystansu. Pomysł warty podziwu, wykonanie pozostawiło jednak wiele do życzenia.

80'

Pojedynek Iloskiego z Lucumim na prawej stronie, blisko pola karnego Legii. Zdaniem sędziego w ofensywie przewinił skrzydłowy Atletico.

78'

Majecki broni groźny strzał Mosquery!

77'

.... a za Renterię wchodzi Nieto.

77'

... Mosquera zmienia Loaizę...

77'

I potrójna zmiana w ekipie Atletico: Velasco za Maflę...

75'

Turzyniecki podłączył się bardzo dobrze prawą stroną. Wywalczył rzut rożny. Po nim Vargas zbija piłkę w siatkarskim stylu nad poprzeczką!

74'

Brian Iloski zmienia Kucharczyka.

71'

Aguilar zmienia Henriqueza.

71'

Przebojowo środkiem pognał Sadiku. Borja poradził sobie z nim bez większego wysiłku przed własnym polem karnym.

67'

Lucena w pojedynku z Astizem wywalczył rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Majeckiego. Jeszcze sędzia dopatrzył się faulu zawodnika Atletico.

66'

Castaneda zmienia Ramireza, strzelca drugiego gola w dzisiejszym spotkaniu.

66'

Arias zmienia G. Torresa...

66'

Lucena zmienia M. Torresa, strzelca pierwszego gola.

64'

Żyro zastępuje Pazdana.

60'

Dośrodkowanie Remy'ego nie znajduje adresata w "szesnastce" rywala.

59'

Pasquato odbiera dobre podanie od Mączyńskiego. Włoch "szukał" Sadiku, ale "nie znalazł" go.

58'

Pojedynek Sadiku z Cuesą w polu karnym Atletico. Napastnik Legii był skutecznie blokowany, co wykorzystał Vargas, pewnie łapiąc piłkę.

57'

Za Brozia na murawie pojawia się Turzyniecki.

53'

Broź znowu w roli głównej! Wrzuca idealnie w pole karne do wbiegającego Hamalainena, ale ten strzela z woleja w górę, a nie w stronę bramki!

49'

Broź przerywa atak Borjy, który pojawił się na jego stronie.

01:12

Romeo Jozak trochę pozmieniał

49'

Jak tego nie wykorzystał Kucharczyk?! Dopada do piłki odbitej przez Vargasa, po czym uderza wysoko nad poprzeczką!

46'

G. Torres mógł wpisać się na listę strzelców! Brakowało mu niewiele, by z kilu metrów pokonać Majeckiego!

46'

Atletico zaczyna ze środka drugą odsłonę.

46'

A w Atletico za Montano będzie grać Borja.

46'

Sadiku za Niezgodę.

46'

Pasquato za Antolovicia.

46'

Kopczyński za Jędrzejczyka.

46'

Hamalainen za Moulina

46'

Astiz za Dąbrowskiego..

46'

Zmiany w Legii: Majecki za Cierzniaka

01:03

Lekko przedłuża się przerwa przez... m.in. pokaz fajerwerków. Obie drużyny są już na urawie.

00:55

Początek spotkania był dość wyrównany, obie strony miały kilka ciekawych sytuacji. Oczywiście można gdybać co by było, gdyby Broź trafił z narożnika pola bramkowego do niemal pustej bramki. Potem przewaga była po stronie Atletico, które udokumentowało ją dwoma golami.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa na AI Lang Stadium z Atletico Nacional 0:2.

44'

Solowa akcja Mączyńskiego środkiem pola. Poradził sobie z dwoma rywalami, ale "rumakowanie" skończyło się na trzecim - Henriquezie.

42'

GOL DLA ATLETICO! ALDO RAMIREZ!!!

00:41

Sporo polskich kibiców na meczu

36'

Torres świetnie wystartował do górnego podania z głębi pola w "szesnastkę" Legii. Nie sięgnął jej Pazdan i pomocnik Atletico płaskim uderzeniem przy lewym słupku otwiera wynik spotkania!

36'

Ramirez świetnie wystartował do górnego podania z głębi pola w "szesnastkę" Legii. Nie sięgnął jej Pazdan i pomocnik Atletico płaskim uderzeniem przy lewym słupku otwiera wynik spotkania!

36'

GOL DLA ATLETICO! MACNELLY TORRES!!!

34'

Skuteczny powrót Mączyńskiego między dwóch obrońców. Przecina prostopadłe podanie do Ramiera, który miał sporo miejsca do ew. oddania strzału.

30'

Pazdan blokuje ofiarnie dośrodkowanie Montano. Korner dla Atletico z prawej strony.

28'

Kucharczyk próbował szarpnąć lewą stroną. Tym razem bezskutecznie.

00:26

Tymczasem na trybunie AI Lang Stadium...

24'

Złe wybicie Cierzniaka, po którym piłkę przejmuje Renteria. W porę jego błąd naprawia Dąbrowski przed własnym polem karnym.

22'

Loaiza zagrywa w stylu Iniesty w "szesnastkę" Legii do wbiegającego Lucumiego. Ten zamierzał pewnie uderzyć na bramkę z ostrego kąta, ale wyszła z tego świeca. Po zgraniu Torres "przecina" powietrze wolejem.

20'

Renteria ruszył do prostopadłego podania. Szybszy od niego w polu karnym był Cierzniak.

20'

A teraz kapitalnym podaniem na 30 metrów popisał się Moulin. Niezgoda zagrał sobie do przodu, lecz Cuesa wybija mu piłkę spod nóg na rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Vargasa.

17'

Cierzniak spokojnie łapie piłkę po anemicznym strzale Toresa.

15'

Renteria w roli lewoskrzydłowego. Już składał się do dośrodkowania, ale w ostatniej chwili piłkę poza linię boczną wybija Dąbrowski. Rzut rożny.

12'

Lucumi był bliski wpisania się na listę strzelców! Nie zdołał skierować piłki do siatki z pięciu metrów. Cierzniak umiejętnie "skrócił kąt".

12'

Teraz w pole karne Atletico wbiegał Moulin. Prostopadłe podanie kierowane do niego przecina jednak dobrze ustawiony przed linią 16. metra Henriquez.

10'

Po chwili było gorąco pod drugą bramką. Montana uderza nad poprzeczką.

9'

Ależ pudło Brozia! Znakomicie znalazł się w "szesnastce" rywala, skąd fatalnie przestrzelił z kilku metrów. Wcześniej kapitalną solową akcją lewym skrzydłem przeprowadził Kucharczyk!

8'

W odpowiedzi atak Kolumbijczyków prawą stroną. Dośrodkowanie Montano nie znajduje jednak adresata.

6'

Ojjj. Niesygnalizowany strzał Brozia wypadałoby przemilczeć. Z 20 metrów huknął na wiwat poza kameralny stadion.

4'

Vargas spokojnie broni strzał Kucharczyka z lewej strony pola karnego.

2'

Groźnie zrobiło się przed polem karnym mistrzów Polski, gdzie szarżował Renteria. Powstrzymał go Pazdan. Kontra w postaci "lagi" na wolne pole do Niezgody, lecz ten przegrał pojedynek biegowy z Cuestą.

1'

Gwizdek Gonzalez gwiżdże i pierwszą połowę rozpoczynają legioniści!

23:58

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego hymn Stanów Zjednoczonych.

Losowanie stron - kapitanami są Henriquez i Jędrzejczyk

23:55

Obie "jedenastki" powoli wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

23:50

W pierwszym meczu Florida Cup Legia przegrała z ekwadorską Barceloną SC 2:3 (gole: Niezgoda, Remy - Caicedo, Nahuelpan, Esterilla).

Z kolei Atletico Naciolan pokonało brazylijskie Atletico MG po trafieniach Renterii oraz Lucumiego.

Jak będzie dzisiaj?

23:47

Rezerwowi Legii: Radosław Majecki - Cristian Pasquato, Inaki Astiz, Łukasz Turzyniecki, Michał Kopczyński, Kasper Hamalainen, Armandu Sadiku, Brian Iliosku.

23:43

Szkoda, że obaj dzisiaj nie zagrają...

23:43

Rezerwowi Atletico Nacional: Sebastian Guerra, Juan David Ramirez - Edwin Velasco, Hadiej Borja, Felipe Aguilar, Diego Arias, Juan Pablo Nieto, Daniel Bocanegra, Ronaldo Lucena, Jhon Mosquera, Dayro Moreno, Helibelto Palacios, Andres Perea, David Castaneda, Roderick Miller.

23:42

Na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

23:40

Halo, halo! Nie śpimy! Za 20 minut drugi mecz Legii podczas Florida Cup, w którym mistrzowie Polski zmierzą się z kolumbijskim Atletico Nacional!