CD Leganesbrak
0 : 1
Real MadrytReal Madryt
93'

I doczekali się. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla Real, po bardzo słabym występie, wygrywa na wyjeździe z Leganes po golu Asensio.

92'

Przewinienie Bustinzy na prawej stornie. Goście nie decydowali się na centrę w pole karne, a spokojne rozegranie. Czekają na ostatni gwizdek sędziego.

90'

Sędzia Jose Sanchez dolicza 3 minuty.

89'

Nic nie zwiastowało gola w tym spotkaniu, a tym bardziej dla Realu! Asensio rozrzuca akcję na lewo do Hernandeza, który centruje w okolice narożnika pola bramkowego. Tam Asensio uprzedza rywala i uderza bez przyjęcia pod poprzeczkę!

89'

GOL DLA "KRÓLEWSKICH"! MARCO ASENSIO!!!

88'

Gospodarze radzą sobie bez wysiłku.

Jeszcze strzał Kovacicia spokojnie chwyta Champagne.

87'

Vazquez w roli prawoskrzydłowego wywalczył rzut rożny. W tym elemencie jest remis 4:4.

85'

Przeciągnięte dośrodkowanie Rico z lewej strony. Żaden z jego kolegów nie zdążył do wrzutki.

84'

Carvajal w roli prawoskrzydłowego nie zdołał dojść do prostopadłego podania. Champagne wznawia grę z "piątki".

82'

El Zhar pada na murawę po tym, jak pchnął go Isco. Wszyscy, a głównie kibice i trener, domagali się kartki. Bezskutecznie.

81'

Ramos zastępuje Beauvue.

78'

Groźnie zapowiadała się kontra Realu. Do czasu - Asensio był na spalonym.

77'

11 327 widzów na Estadio Municipal de Butarque.

77'

Modrić w ostatniej chwili blokuje strzał Amrabata z linii 16. metra. Piłka spada jednak pod nogi Gumbau,który uderza z dystansu wysoko nad bramką.

74'

Świetna akcja gospodarzy zakończona wrzutką Amrabata do Beauvue! Jego strzał z woleja w stronę bliższego (prawego) słupka na korner paruje Casilla!

73'

Zinedine Zidane przeprowadza drugą zmianę. Isco wchodzi za Llorente.

71'

W odpowiedzi Vazquez strzela z "szesnastki" i Champagne broni!

70'

Amrabat! Najpierw centruje w pole karne na dalszy słupek, a po chwili - przy wrzutce "zwrotnej" uderza z woleja tuż obok bramki!

69'

Za Naranjo pojawia się Amrabat.

68'

Naranjo upomniany żółtą kartką za protesty. Domagał się rzutu rożnego, ale sędzia nakazał bramkarzowi Realu wznowić grę od bramki.

67'

Modrić wchodzi za Ceballosa.

66'

Po chwili poprzeczka ratuje "Królewskich" przed utratą bramki! Po rzucie wolnym tak główkował Llorente, uprzedzając wychodzącego do piąstkowania Casilli!

65'

Szanowni Państwo, mamy pierwszy celny strzał Realu! Uderzenie Mayorala spokojnie chwyta Champagne. Zresztą, trochę poczekał, aż piłka wpadnie do jego "koszyczka".

64'

El Zhar został faulowany przez Nacho, ale sędzia puścił grę, by szybko ją przerwać. Powodem... spalony Beauvue.

62'

"Żółtlo" dla Gumbau za faul na Vazquezie.

61'

Brasanac zmienia Rubena Pereza.

60'

Piłkarze Asiera Garitano wychodzili z kontrą, ale linią środkową zamieniła się w atak pozycyjny. Kibice Leganes skomentowali to gwizdami.

58'

W odpowiedzi Bustinza blokuje Mayorala i wybija piłkę na korner. Leganes wychodzi z opresji bez szwanku.

57'

Naranjo wbiega z lewej strony w pole karne. Jego zagranie przed bramkę do Beauvue zbija Casilla, uprzedzając napastnika rywali!

55'

55. minuta. 2/0 strzały/strzały celne 3/0

54'

Carvajalowi odskoczyła piłka, co chciał wykorzystać Naranjo. Dał się sfaulować na lewej stronie. Szybkie rozegranie, po którym Eraso strzela z dystansu daleko od bramki "Królewskich".

53'

Teraz spróbował Beauvue, ale bezskutecznie. Casilla wznawia grę z "piątki".

51'

Llorente wybija na uwolnienie.

50'

El Zhar znowu w roli głównej. Na prawej stronie był pociągany i popychany przez Hernandeza, ale sędzia nie wskazał na rzut wolny, a rożny dla gospodarzy.

22:36

Na potwierdzenie - minimalny spalony

48'

El Zhar tym razem dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

47'

Beauvue nie ruszył do lagi z głębi pola i dał szansę El Zharowi do ataku. Ten przegrał pojedynek z Varane'em.

46'

"Królewscy" zaczynają drugie trzy kwadranse.

22:22

Wracamy na Estadio Municipal de Butarque, gdzie dobiega końca przerwa w pierwszym meczu Leganes - Real Madryt w ramach ćwierćfinału Pucharu Króla. Po 45 minutach jest bezbramkowy remis. CO nas czeka po zmianie stron?

45'

Centrostrzał Asensio z lewej strony przecina pole karne gospodarzy. Vazquez nie sięgnął piłki i sędzia kończy pierwszą odsłonę. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla Leganes bezbramkowo remisuje z Realem Madryt.

45'

Naranjo powalczył na skrzydle z Carvajalem. Przegrał ten pojedynek, dodatkowo faulował blisko "szesnastki" gości.

44'

Rzut rożny bez zagrożenia, ale jakoś piłka trafiła do Ceballosa. Ten za mocno sobie wypuścił i ta wyszła poza linię końcową.

43'

Miękko zagrana piłka na 13. metr, skąd na uderzenie wolejem decyduje się Carvajal. Po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny.

42'

Tito znowu w roli głównej, ale tym razem negatywnie - fauluje Asensio blisko linii bocznej pola karnego.

41'

El Zhar przerzuca ciężar gry na prawą stronę do Tito. Ten centruje do Beauvue, a ten decyduje się na strzał przewrotką. W piłkę nie trafił, za to w głowę rywala - w sam środek.

39'

Żółta kartka dla El Zhara za "stempel" na nodze Asensio. Hiszpan krzyknął przeraźliwie, co trochę wpłynęło na decyzję sędziego.

38'

Hernandez na lewej stronie "szesnastki" gospodarzy pada na murawę! Sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu karnego.

34'

To była najlepsza okazja gości do objęcia prowadzenia! Kovaciciowi brakowało jednak naprawdę niewiele, by zmieścić piłkę w siatce - ta o centymetry minęła prawy słupek bramki Leganes!

31'

Eraso trochę przesadził z siłą włożoną w uderzenie z pola karnego. Posłał piłkę nad bramką Casilli.

29'

Pierwszy od kilku(nastu) minut ofensywny wypad piłkarzy Asiera Garitano. Defensywa Realu radzi sobie z dośrodkowaniem Rubena Pereza.

27'

Miażdżąca przewaga "Królewskich" na razie niewiele przynosi. No, może poza rzutami rożnymi. Champagne pewnie chwyta futbolówkę po wrzutce Asensio z narożnika.

24'

Zupełnie nieudane zagranie Hernandeza do Carvajala. Posyła piłkę na zapalenie płuc, podczas gry jego kolega spodziewał się podania do nogi.

21'

Tym razem przewinił Bustinza. Po niezłej centrze z rzutu wolnego Varane główkuje wysoko nad poprzeczką.

19'

Bez zagrożenia pod bramką Champagne'a.

18'

Atak pozycyjny "Królewskich". Carvajal przejmuje piłkę i niemal od razu decyduje się na centrę. W ostatniej chwili zablokował go Rico.

17'

Przeraźliwe gwizdy kibiców gospodarzy po tym, jak Carvajal powalił Beauvue ok. 30 metrów od własnej bramki. Sędzia puścił grę, co nie spotkało się z aprobatą. Powinna być kartka..

15'

Nacho zmienia kontuzjowanego Vallejo.

14'

Eraso na spalonym.

13'

Przerwa w grze. Vallejo naciągnął mięsień przy walce o piłkę i wyraźnie kuleje. Najprawdopodobniej będzie konieczna zmiana.

9'

Asensio tym razem zdecydował się na solową akcję lewą stroną. Powstrzymał go Eraso, ale zdaniem sędziego niezgodnie z przepisami. Do bramki było ponad 35 metrów, więc "Królewscy" zdecydowali się na krótkie rozegranie.

8'

Asensio nie miał szans, by przejąć piłkę po "ladze" z głębi pola. Champagne wznawia grę z "piątki".

6'

Vazquez dostaje dobre podanie od Carvajala na prawej stronie. Centruje w "szesnastkę"... do nikogo.

4'

El Zhar nie poradził sobie z Vallejo ok. 30 metrów od bramki gości. Obrońca Realu spokojnie wycofuje piłkę do bramkarza.

3'

Kovavić faulowany w środku pola przez Rubena Pereza.

1'

Od razu dalekie zagranie na lewą stronę do Beauvue. Ten powalczył z Carvajalem o miejsce do dośrodkowania, ale został zablokowany. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Casilli.

1'

Gwizdek sędziego i zaczynają gospodarze!

21:26

Obie "jedenastki" powoli wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron (kapitanami są Bustinza i Varane) i rozpoczęcie spotkania!

21:22

Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się na Estadio Municipal de Butarque!

21:18

W poprzedniej rundzie gospodarze dzisiejszego spotkania uporali się z Villarealem. W pierwszym spotkaniu wygrali po Amrabata, a w drugim zaś przegrali 1:2 (gole: Raba, Czeryszew - El Zhar).

Z kolei Real wyeliminował drugoligową Numancię. Po pierwszym gładkim 3:0 (Bale, Isco k., Mayoral), w rewanżu było - co ważne podkreślić: na Santiago Bernabeu - 2:2 (Lucas x2 - Guillermo x2).

21:15

Rezerwowi Leganes: Pichu Cuellar - Martin Mantovani, Raul Garcia, Joseba Zaldua, Omar Ramos, Darko Brasanac, Nordin Amrabat.

21:13

Coraz bliżej...

21:10

Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas - Nacho, Toni Kroos, Luka Modrić, Casemiro, Achnaf Hahimi, Isco.

21:07

Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

21:05

Po wczorajszych spotkaniach ćwierćfinałowych Pucharu Króla, dzisiejszy wieczór w Hiszpanii również będzie stać pod znakiem tych rozgrywek. Za 25 minut, na Estadio Municipal de Butarque, Leganes zmierzy się z będącym w lekkim dołku Realem Madryt. Czy piłkarze Zinedine'a Zidane'a zdołają się z niego odkopać po dzisiejszym meczu, a może będziemy świadkami rokoszu (pamiętajmy, że będzie rewanż) przeciwko "Królewskim"?