1. połowa2 : 0
18:54

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Radosław Zaborek.

92'

Koniec spotkania! Motor gromi Orlęta Radzyń Podlaski 4:0 po hat-tricku Konrada Nowaka i bramce Pawła Kaczmarka. Dzięki temu zwycięstwu Motor wskakuje na fotel lidera IV grupy III ligi.

90'

Sędzia dolicza dwie minuty.

90'

Na uderzenie decyduje się wprowadzony niedawno Szkatuła, broni Stężała.

88'

Dobry strzał Kality sprzed pola karnego, z trudem piłkę paruje Socha!

88'

Tymosiak strzela z siedemnastu metrów, piłka przechodzi nad poprzeczką.

86'

Tym razem zmiana w Motorze. Boisko opuszcza zdobywca hat-tricka Konrad Nowak, a na murawie melduje się Szkatuła.

86'

Długa piłka do Majkowskiego, ale skrzydłowy Motoru był na spalonym.

85'

Ostatnia zmiana w drużynie przyjezdnych. Rycaj za Szymalę.

81'

Dzięgielewski oddaje strzał z siedemnastu metrów, piłka trafia w boczną siatkę.

78'

Kolejna świetna akcja Motoru. Odbiór Tymosiaka, prostopadła piłka do Majkowskiego, skrzydłowy mija zwodem Stolarczyka i jego potężny strzał zatrzymuje się na poprzeczce!

73'

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Kozban zmienia Kaczmarka.

69'

Czwarta roszada w drużynie z Radzynia. Kalita za Putona.

68'

4:0! Kontra Motoru, Nowak wykłada piłkę w polu karnym Pawłowi Kaczmarkowi a ten pakuje ją do pustej bramki.

65'

Pierwsza zmiana w Motorze. Tkaczuk zmienia Korczakowskiego.

64'

Motor przeprowadza kontrę, sam na sam wychodzi ponownie Majkowski, ale za daleko wypuszcza sobie piłkę i łapie ją Stężała.

64'

Majkowski trafia do siatki, sędzia odgwizduje spalonego.

63'

Mamy też trzecią zmianę. Myśliwiecki schodzi z boiska, zastępuje go Zawierucha.

62'

Zmiana w Orlętach. Korolczuka zmienia Iwańczuk.

61'

Gieraga strzela w prawy róg i broni Stężała! Dobitka obrońcy Motoru mija już światło bramki.

61'

Co tu się dzieje! Rzut karny dla Motoru, faulowany Konrad Nowak!

59'

Ależ bramka Motoru! Michota wrzuca idealną piłkę na głowę niezbyt rosłego Konrada Nowaka i jego strzał wpada w samo okienko bramki Orląt! 3:0 po hat-tricku!

54'

Ależ akcja Motoru! Kapitalnie z klepki pograli Kaczmarek z Nowakiem, napastnik lubelskiego klubu skiksował, ale piłka dotarła do Majkowskiego. Jego strzał z trudem broni Stężała!

53'

Puton uderzał z szesnastu metrów, ale była to niecelna próba.

50'

Piłka odbija się od nóg zawodników Motoru i mamy rzut rożny.

50'

Ręką przed polem karnym Sochy zagrywał Korczakowski. Rzut wolny dla Orląt.

49'

Na meczu pojawiło się 2715 widzów.

48'

Żółta kartka dla Tymosiaka.

47'

Zarzecki stracił piłkę przed polem karnym, dopadł do niej Nowak, ale jego podanie do Dzięgielewskiego było niecelne.

46'

Trener Orląt w przerwie dokonał jednej zmiany. Wiejaka zmienia Melnychuk.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania, od środka zawodnicy Motoru!

46'

Koniec I połowy! Motor Lublin prowadzi z Orlętami Radzyń Podlaski 2:0 po dublecie Konrada Nowaka.

46'

Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Orląt.

44'

Żółta kartka dla Arkadiusza Kota.

43'

2:0 dla Motoru! Słotwiński wrzuca piłkę w pole karne, jeden z zawodników Orląt przypadkowo ją odbija, instynktownie broni Stężała, ale do futbolówki dopada ponownie Konrad Nowak i trafia do siatki!

41'

Bardzo dobre dośrodkowanie Myśliwickiego w pole karne, w ostatniej chwili wybija Tymosiak.

39'

Igor Korczakowski potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Kiczukiem.

37'

Żółta kartka dla Słotwińskiego za faul na Putonie.

36'

Kolejny rzut rożny dla Motoru po akcji Majkowskiego z Korczakowskim.

33'

Kapitalna akcja Orląt, na jedenastym metrze dobrze interweniuje Socha!

31'

Majkowski po raz kolejny dośrodkowuje w pole karne, w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybijają defensorzy Orląt.

29'

Dobre dogranie do Szymona Wiejaka w polu karnym, ale znajdował się na minimalnym spalonym.

27'

Żółta kartka dla Zmorzyńskiego za symulację.

26'

Orlęta jak na razie kompletnie bezradne w ofensywie. Motor praktycznie nie schodzi z połowy przyjezdnych.

21'

Korczakowski uderzał z siedemnastu metrów, ale uczynił to bardzo niecelnie.

18'

GOL DLA MOTORU! Solową akcję lewą stroną poprowadził Majkowski, dośrodkował do prawej strony, piłka minęła bramkarza Orląt i dopadł do niej Konrad Nowak z bliska pakując futbolówkę do siatki!

16'

Nowak trąca piłkę głową na jedenastym metrze po wrzutce Majkowskiego, ale piłka mija słupek bramki Orląt.

16'

Słotwiński faulowany na 30 metrze przed bramką Stężały.

10'

Kibic Motoru, dla którego mecz rozpoczął się minutą ciszy miał zaledwie siedem lat. Zginął w wypadku samochodowym. Fani Motoru skandują teraz nazwisko Sebastiana.

7'

Majkowski wypuścił Słotwińskiego z lewej strony, ale on również był na spalonym.

5'

Piłkarze z Radzynia trafiają do siatki ale sędzia przerywa grę z powodu pozycji spalonej.

4'

Cholerzyński zagrywa długą piłkę do Kaczmarka, ale była zbyt mocno dograna, żeby do niego dotrzeć.

1'

Od środka zawodnicy Orląt Radzyń Podlaski i rozpoczynamy to spotkanie!

17:02

Mecz został poprzedzony minutą ciszy z uwagi na śmierć jednego z kibiców Motoru Lublin.

16:58

Piłkarze wychodzą już na murawę.

16:52

Jak wygląda sytuacja obydwu drużyn w tabeli? Motor zgromadził 28 punktów, z bilansem bramkowym 30-14 i przed tą kolejką zajmował pozycję wicelidera.

Orlęta Radzyń Podlaski znajdowały się natomiast na dziewiątym miejscu z dorobkiem 23 punktów i bilansem 23-14.

16:48

Skład, który do gry desygnował trener gości, Damian Panek:

Stężała, Zarzecki, Szymala, Stolarczyk, Kot, Myśliwiecki, Puton, Zmorzyński, Korolczuk, Kiczuk, Wiejak.

Rezerwowi:

Nowacki, Ciborowski, Melnychuk, Kalita, Rycaj, Zawierucha, Iwańczuk.

16:46

Skład gospodarzy:

16:45

Na relację z meczu pomiędzy Motorem Lublin a Orlętami Radzyń Podlaski w ramach 15 kolejki IV grupy III ligi zaprasza Radosław Zaborek.