1. połowa2 : 1
20:52

To tyle z Lublina, za śledzenie relacji dziękuje państwu Radosław Zaborek.

93'

Koniec spotkania! Motor Lublin pokonuje przed własną publicznością JKS 1909 Jarosław 4-1. Bramki strzelali Kozban, Gieraga i Nowak (dwie), a dla przyjezdnych trafił Kamil Stachyra.

91'

Czwarta zmiana w JKS Jarosław. Boratyn zmienia kontuzjowanego Tarasenkę.

90'

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

88'

Oleksandr Tarasenko ucierpiał w starciu z Konradem Nowakiem. Potrzebna pomoc medyczna.

85'

Kontra Motoru Lublin, strzela Kaczmarek, a piłkę z dużym trudem odbija bramkarz przyjezdnych.

84'

Dzięgielewski uderza z szesnastu metrów i piłkę na rzut rożny wybija Zając.

83'

Ostatnia zmiana w Motorze. Kamila Majkowskiego zmienia Tkaczuk.

80'

Czyż zmienia Kamila Bałę.

78'

Nowak zagrywa przed pole karne do Dzięgielewskiego, ten przyjmuje piłkę na klatkę piersiowa i jego uderzenie przelatuje tuż nad poprzeczką!

77'

Czwarta zmiana w Motorze. Marcin Michota zmienia Igora Korczakowskiego.

75'

Kaczmarek oddaje strzał tuż sprzed pola karnego ale piłką minimalnie przelatuje nad poprzeczką jarosławian.

74'

Druga zmiana w JKSie. Urbaniak zmienia Kmaka.

74'

Świetny okres gry Motoru. Majkowski podaje z prawego skrzydła do Konrada Nowaka i doświadczony napastnik był bardzo blisko hat-tricka.

73'

Szarża Kamila Majkowskiego, sam na sam z bramkarzem JKS-u, ale skrzydłowy Motoru nie znajduje drogi do siatki.

71'

Kamiński zmienia Cholerzyńskiego.

69'

Co tu się dzieje! Majkowski zagrywa piłkę z lewego skrzydła do Konrada Nowaka a rezerwowy Motor pewnie pakuje piłkę pod poprzeczkę bramki Zająca! 4:1!

68'

CO ZA WEJŚCIE! Piłka na prawym skrzydle do wprowadzonego przed chwilą Konrada Nowaka i doświadczony napastnik sprytnym strzałem pokonuje Zająca! 3:1 dla Motoru.

66'

Druga zmiana w Motorze. Kozbana zmienia Konrad Nowak.

63'

Pierwsza zmiana w JKS-ie. Purcha zmienia Patryka Pękalę.

62'

Piękne zagranie Tymosiaka na prawę skrzydło do Szkatuły, ten wystawia piłkę Dmytro Kozbanowi a niekryty Ukrainiec w idealnej sytuacji strzela nad bramką!

60'

Żółta kartka dla Kamila Stachyry.

57'

Zmiana w zespole Motoru. Dawid Dzięgielewski zmienia Kamila Oziemczuka.

53'

Tymosiak wygrywa przebitkę przed polem karnym, oddaje strzał, ale pewnie interweniuje Zając.

49'

Majkowski rusza lewym skrzydłem, wystawia piłkę Kozbanowi ale jego strzał broni Zając!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Od środka Dmytro Kozban.

19:50

Mecz nie stoi na zbyt wysokim poziomie, ale bramka Dmytro Kozbana otworzyła trochę to spotkanie. Na pochwałę zasługują zawodnicy z Jarosławia, którzy starają się tworzyć kolejne akcje w ofensywie, nie czekając biernie na wyrok.

46'

Koniec I połowy! Motor Lublin - JKS 1909 Jarosław 2-1.

45'

Na strzał w polu karnym decyduje się Patryk Pękala ale piłkę pewnie chwyta bramkarz Motoru.

45'

Sędzia dolicza minutę.

43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Patryka Słotwińskiego, piłkę po główce Gieragi spada tuż przed linią bramki JKS-u ale Kozban nie jest w stanie dobić piłki.

42'

Tymosiak zagrywa prostopadłą piłkę do Kozbana, przed Ukraińcem tylko jeden obrońca, napastnik decyduje się na strzał, ale nie była to udana próba.

41'

Z dwudziestu metrów uderzał Rafał Surmiak ale jego próba mija prawy słupek bramki Otczenaszenki.

37'

2:1 dla Motoru! Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony boiska Patryka Słotwińskiego i Artur GIeraga ładnym strzałem głową pokonuje Zająca!

36'

Przy golu nie najlepiej zachował się bramkarz Motoru, przepuszczając płaski strzał między rękami.

34'

I MAMY WYRÓWNANIE! Podanie w polu karnym do Kamila Stachyry i były zawodnik Motoru pokonuje Otczenaszenko!

31'

Warto wspomnieć, że tuż przed akcją bramkową Motoru, szansę na zdobycia gola miał zawodnik JKS-u, Krzysztof Zawiślak. Jego płaski strzał z okolic jedenastego metra obronił jednak Otczenaszenko.

28'

GOL DLA MOTORU LUBLIN! Precyzyjne dośrodkowanie z prawego skrzydła i Kozban kieruje piłkę do siatki.

25'

Dobre dośrodkowanie Pawła Kaczmarka i Kamil Oziemczuk z bliska trafia wprost w Mateusza Zająca.

22'

Tymosiak przedzierał się w środka pola, jego próbę strzału zablokowali jarosławianie. Rzut rożny.

21'

Daniel Kmak uderza z siedemnastego metra ale piłkę pewnie chwyta Otczenaszenko.

20'

Na strzał z ponad 20 metrów zdecydował się Tarasenko. Jego próba minimalnie minęła bramkę Motoru.

18'

Dośrodkowanie Szkatuły, piłkę uderza głową Oziemczuk ale jego strzał wędruje nad bramką Zająca.

9'

Kozban dośrodkowuje z prawego skrzydła w pole karne na nogę Kamila Majkowskiego, ale jego strzał był bardzo niecelny.

8'

Strata Tymosiaka w środku pola, rajd zawodnika JKS-u i Otczenaszenkę od utraty bramki ratuje poprzeczka!

6'

Faulowany Michał Maciejewski. Rzut wolny dla jarosławian z okolic środka boiska.

5'

Ucierpiał jeden z zawodników JKS-u. Potrzebna jest pomoc medyczna.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Grzegorza Jabłońskiego i od środka zaczynają zawodnicy z Jarosławia!

18:58

Piłkarze obydwu zespołów wychodzą już na murawę Areny Lublin.

18:48

Oba zespoły przystępują do dzisiejszego meczu w odmiennych nastrojach. Motor w ostatnich dwóch spotkaniach zdobył komplet punktów z bilansem bramkowym 9-0. Po sześciu kolejkach zgromadził 10 punktów.

Zawodnicy z Jarosławia w dwóch ostatnich starciach z Podlasiem Biała Podlaska i Resovią schodzili z boiska pokonani. Bolesna była zwłaszcza porażka 1-4 na własnym stadionie z rzeszowianami. Zespół Arkadiusza Barana zgromadził do tej pory tylko 4 punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

18:40

W barwach JKS-u 1909 Jarosław wystąpi dziś Kamil Stachyra. W przeszłości przez wiele lat reprezentował barwy Motoru Lublin. Co ciekawe, będąc zawodnikiem lubelskiego klubu strzelił jarosławianom 3 bramki w ostatnich sześciu konfrontacjach.

Wiadomo, kto jest faworytem, ale piłka jest przewrotna. Będzie ciężko coś ugrać, ale trudno się dziwić, że na razie nam nie idzie. Drużyna budowana była z opóźnieniem i na dotarcie nie było czasu. Nie jedziemy jednak na wycieczkę, tylko walczyć o swoje

- powiedział Stachyra dla "Kuriera Lubelskiego".

18:35

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Grzegorz Jabłoński z Krakowa. W tym sezonie był arbitrem dwóch meczów III ligi - pomiędzy Podlasiem Biała Podlaska a Karpatami Krosno oraz Wisły Sandomierz z Chełmianką Chełm.

18:30

Goście wyjdą dziś w następującym zestawieniu:
Zając, Surmiak, Pękala, Kmak, Gliniak, Zawiślak, Stachyra, Bała, Tarasenko, Maciejewski, Michalak.

Rezerwowi: Lis, Czyż, Urbaniak, Boratyn, Chmielowiec, Purcha, Cienki.

18:28

Skład Motoru Lublin:

Otczenaszenko, Korczakowski, Tymosiak, Majkowski, Słotwiński, Kaczmarek, Oziemczuk, Gieraga, Cholerzyński, Kozban, Szkatuła.

Rezerwowi:

Socha, Nowak, Tkaczuk, Michota, Kamiński, Rak, Dzięgielewski.

18:25

Na relację z meczu pomiędzy Motorem Lublin a JKS-em 1909 Jarosław w IV grupie III ligi zaprasza państwa Radosław Zaborek!