Keita Balde opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Adama Diakhaby.

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

45+2. Koniec I połowy!

45'

GOOOOOOOL! Naby Keita i 4:1 dla Lipska! Ależ szalone spotkanie! Pomocnik gości świetnie ograł Kamila Glika i strzelił nie do obrony!

43'

GOOOLLL!! Radamel Falcao najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego i zdobywa pierwszą bramkę dla Monaco!

37'

Joao Moutinho ukarany żółtą kartką.

37'

35'

Diego Demme zmienił kontuzjowanego Marcela Sabitzera.

31'

GOOOLL!! Timo Werner pewnie wykorzystał rzut karny! 3:0 dla RB Lipsk!

30'

Rzut karny! Willi Orban został sfaulowany w polu karnym przez Radamela Falcao!

23'

Kibice RB Lipsk.

14'

Keita Balde znalazł się w doskonałej sytuacji, ale uderzył prosto w Petera Gulacsiego!

9'

GOOOLL!! Co tam się dzieje?! Timo Werner wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem i podwyższa prowadzenie Lipska! Ależ początek gości!

6'

GOOOLL!! Jemerson zalicza niefortunną interwencję i wybił dośrodkowanie Marcela Sabitzera do..własnej bramki! 1:0 dla RB Lipsk!

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

20:44

Zawodnicy są już na murawie.

20:35

W pierwszym meczu padł remis 1:1. Dzisiaj rozegrano już jedno spotkanie w grupie G. Besiktas zremisował z FC Porto 1:1 i zapewnił sobie awans do fazy pucharowej LM.

20:21

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Alberto Undiano Mallenco z Hiszpanii.