Besiktas StambułBesiktas Stambuł
1 : 1
FC PortoFC Porto
90'

KONIEC MECZU! Besiktas na własnym boisku zremisował z FC Porto 1:1 i wciąż pozostaje na fotelu lidera grupy G. Portugalczycy mieli szansę doskoczyć do tureckiej drużyny na jeden punkt, ale zespół prowadzony przez Senola Gunesa wciąż zaskakuje. Goście z Porto wyszli na prowadzenie w 29. minucie, ale jeszcze przed przerwą stracili gola i wypuścili zwycięstwo z rąk.

90'

Alvaro Negredo zastąpił Quaresmę.

90'

Diego Reyes w miejsce Herrery

87'

Talisca żegnany owacją na stojąco. Bardzo dobry występ tego zawodnika. W jego miejsce pojawia się Ozyakup.

80'

Jesus Manuel Corona w miejsce Ricardo.

65'

Gonul z żółtą kartką.

62'

Quaresma! Okiwał kilku rywali i oddał strzał w stronę lewego okienka bramki. Jose Sa znów wykazał się niesamowitymi umiejętnościami.

58'

Babel przyjął podanie na krawędzi pola karnego, wbiegł w pole karne i w ostatniej chwili został uprzedzony przez defensorów!

46'

W przerwie nastąpiła zmiana zawodnika. Gary Medel zastąpił Dusko Tosic.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy!

43'

Talisca zdjął koszulkę po zdobyciu bramki i otrzymał za to kartkę.

42'

Składna akcja Besiktasu zakończona strzałem z małej odległości! Świetne podanie Tosuna!

41'

GOOOOOOOOOOL! TALISCA!

40'

Sergio Olivieira zwija się z bólu i wyraźnie prosi o pomoc medyczną.

31'

Ricardo zagrał górą w pole karne i Felipe świetnie wykorzystał dogodną sytuację! Strzał tuż pod poprzeczkę - Fabri był bez szans w tej sytuacji.

29'

GOOOOOOOOL! FELIPE!

23'

Maxi Pereira z żółtą kartką. Bardzo agresywnie grają dziś goście.

19'

Babel! Miał dużą szansę, by zdobyć gola. Pobiegł w stronę bramki i oddał mocny strzał z dystansu. Jose Sa świetnie interweniował i uchronił swój zespół od utraty bramki.

14'

Brahimi omija przeciwników na swojej drodze, ale jeden z nich w ostatniej chwili udanie zainterweniował.

10'

Gonul wygrał starcie główkowe z napastnikiem Porto. W powietrzu jest dzisiaj niepokonany.

9'

Bardzo ostry faul Sergio Oliviery. Słuszna żółta kartka.

18:01

Zaczynamy mecz!

17:39

Ławka rezerwowych gospodarzy: Erkin, Lens, Medel, Mitrović, Negredo, Ozyakup, Zengin

17:38

Ławka rezerwowych gości: Casillas, Hernani, Oliver Torres, Andre Andre, Jesus Corona, Miguel Layun, Diego Reyes

17:38

W poprzednim spotkaniu padł wynik 3:1 dla Besiktasu.

17:38

Przed Porto trudne zadanie, lecz Portugalczycy są wyjątkowo zmotywowani. Jeśli wygrają, już tylko punkt będzie ich dzielił od fotelu lidera.