Manchester CityManchester City
94'

90+4! Koniec meczu! Szachtar Donieck - Manchester City 2:1!

92'

90+2. GOOOOL! Sergio Aguero pewnie wykorzystał rzut karny i strzela kontaktową bramkę dla Manchesteru City!

90'

90+2. Rzut karny! Gabriel Jesus został sfaulowany przez jednego z obrońców Szachtara i sędzia podyktował jedenastkę!

90'

Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 4 minuty.

89'

David Khocholava zmienia Facundo Ferreyre.

88'

Bernardo Silva zagrał dwójkową akcję z Sergio Aguero, ale akcja tego duetu została zaprzepaszczona przez niecelne uderzenie Jesusa.

85'

Brahim Diaz stara się dryblować, ale młody gracz City zalicza dużo strat, które kończą się kontratakami Szachtara.

83'

Ależ było blisko! Sergio Aguero dobrze odnalazł się w polu karnym, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu stoper Szachtara!

82'

Viktor Kovalenko zmienia Marlosa.

79'

Nic nie wskazuje na to, żeby Manchester osiągnął pozytywny rezultat. Goście mają zbyt słabą siłę rażenia na dobrze dysponowanych gospodarzy.

76'

Jarosław Rakicki uderzył z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisał się Ederson.

74'

Faulowany przed polem karnym City był jeden z graczy Szachtara i gospodarze będą mieli rzut wolny.

72'

Taison znowu popisał się swoimi umiejętnościami technicznymi. Tym razem zawodnik Szachtara po udanym dryblingu niecelnie uderzył!

70'

Sergio Aguero zmienia Fernandinho.

68'

Szachtar wyszedł z kontratakiem, ale Fred pogubił się i podał prosto pod nogi gracza Manchesteru.

67'

Szachtar bardzo dobrze się broni i nastawia się na kontrataki. Manchester nie potrafi stworzyć sobie klarownej okazji do zdobycia bramki.

64'

Marcio Azevedo zmienia Ismailiego.

62'

Brahim Diaz zmienia Leroya Sane.

60'

Na boisku leży Ismaily i gracz Szachtara musi skorzystać z pomocy medycznej.

57'

Ilkay Gundogan został ukarany żółtą kartką.

56'

Okres przewagi Manchesteru, który długo rozgrywa piłkę i coraz mocniej naciska defensywę Szachtara.

54'

Jarosław Rakicki bezpardonowo potraktował Gabriela Jesusa i sędzia ukarał go żółtą kartką.

51'

Marlos został sfaulowany i gospodarze będą mieli rzut wolny na połowie Manchesteru.

49'

Ismaily znowu ruszył po skrzydle, ale zbyt mocno dośrodkował i piłka opuściła boisko.

47'

To mogło być świetne otwarcie City! Danilo dobrze wrzucił do Leroya Sane, który z półwoleja uderzył prosto w Piatowa!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec I połowy! Szachtar - Manchester City 2:0!

43'

Świetna odpowiedź Szachtara! Taison okiwał dwóch graczy City i zdecydował się na uderzenie, które nieznacznie minęło bramkę strzeżoną przez Edersona!

42'

Gabriel Jesus przegrał pojedynek sam na sam z Andrijem Piatowem! Napastnik City otrzymał świetne podanie z głębi pola, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem uderzenia!

41'

Ależ akcja Szachtara! Taison dograł do Ismailiego, który dośrodkował do Freda, ale uderzenie gracza gospodarzy zostało zablokowane! Było bardzo groźnie!

38'

Ilkay Gundogan wdał się w drybling przed polem karnym gospodarzy, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego ze stoperów.

35'

Odpowiedź City! Leroy Sane przeprowadził błyskotliwą akcję i mocno dograł w pole karne do Phila Fodena, ale młodziutki gracz Manchesteru skiksował i piłka poszybowała nad poprzeczką!

33'

GOOOOL! Szachtar podwyższa prowadzanie! Ismaily otrzymał kapitalne podanie i uprzedził Edersona, który fatalnie wyszedł z bramki i bez najmniejszych problemów wpakował ją do siatki! Świetna asysta Marlosa! 2:0 dla Szachtara!

30'

Fatalne rozegranie piłki przez Mangale i gospodarze ruszyli z kontratakiem, który zakończył się celnym uderzeniem Bernarda!

28'

Marlos wpadł rozpędzony w pole karne, ale w ostatniej chwili z interwencją zdążył Fernandinho i wybił piłkę!

26'

GOOOOOL! Ależ kapitalne uderzenie Bernarda! Gracz Szachtara otrzymał podanie w polu karnym City, przełożył piłkę na prawą nogę i perfekcyjnym uderzeniem znalazł drogę do siatki!

24'

Manchester ma większe posiadanie piłki, ale to Szachtar jest dużo groźniejszy i do tej pory był bliższy zdobycia bramki.

22'

Żółtą kartką ukarany został Danilo.

21'

Szachtar wyszedł z kontratakiem, Taison dobrze rozegrał piłkę i odegrał do Freda, który uderzył prosto w Edersona!

18'

33%-67% - tak prezentuje się posiadanie piłki w meczu. Oczywiście na korzyść drużyny z Anglii.

16'

Ismaily przeprowadził dynamiczną akcję lewą stroną boiska, ale dośrodkowanie bocznego obrońcy gospodarzy zostało wybite przez obrońców City.

14'

Bohdan Butko nerwowo interweniował i w prostej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny dla City.

12'

Taison odczuwa skutki starcia z defensorem gości i istnieje prawdopodobieństwo szybkiej zmiany w drużynie z Doniecka.

10'

Manchester ma bardzo eksperymentalne ustawienie linii obrony, którą dyryguje..Eliaquim Mangala. Widać brak zgrania pomiędzy defensorami gości.

7'

Ależ zakotłowało się pod polem karnym Manchesteru! Świetny kontratak gospodarzy, ale uderzenie Taisona zostało zablokowane!

4'

Początek meczu zdecydowanie należy do Manchesteru, który długo utrzymują się przy piłce i starają się powoli budować swoje ataki.

2'

Ilkay Gundogan stracił piłkę i musiał faulem przerwać akcję rywala.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

20:39

20:21

Manchester to bezapelacyjnie najlepsza drużyna grupy F. Dotychczas wygrała wszystkie spotkania i jest pewna zajęcia pierwszego miejsca w grupie. W innej sytuacji jest Szachtar, który stoczy korespondencyjny pojedynek z Napoli. Na ten moment to drużyna z Ukrainy (9 punktów) jest w fazie pucharowej.

20:12

Mecz odbędzie się na Oblasny SportKomplex w Charkowie.

20:07

Dzisiejszy mecz poprowadzi Benoit Bastien z Francji.

20:05

Skład Manchesteru City:

20:03

Skład Szachtara:

20:01

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Szachtar Donieck - Manchester City!