Wtorek, 17 października 2017, godz. 20:45
Manchester CityManchester City
2 : 1
SSC NapoliSSC Napoli
22:41

Ale to już historia! City wygrywa z Napoli, a ja Państwu bardzo mocno dziękuje za uwagę! Życzę spokojnej nocy i zapraszam na jutrzejszy wieczór z Champions League!

22:39

Szczerze to mecz kompletnie zawiódł. Mimo 3 goli to brakowało tego czegoś co obie drużyny pokazywały w lidze. Szczególnie Napoli kompletnie zawiodło w tym meczu.

95'

Koniec! Sędzia używa gwizdka po raz ostatni!

95'

Allan wrzuca w pole karne, ale Ederson spokojnie wyłapuje piłkę.

93'

Manchester City bardzo dobrze gra na czas i kradnie cenne sekundy ekipie spod Wezuwiusza.

89'

Ikay Gundogan mocno uderza na bramkę, ale spokojnie broni Reina.

87'

Danilo wchodzi za zmęczonego Gabriela Jesusa.

85'

Nicklas Otamendi ratuje swoją drużynę przerywając dośrodkowanie Ghoulama.

84'

Leroy Sane wpada w pole karne, lecz jego strzał był bardzo niedokładny.

80'

Kevin De Bruyne oddaje zaskakujący strzał i Pepe Reina z samej linii bramkowej wybija piłkę.

80'

Christian Maggio dopiero co pojawił się na boisku, a już dostaje żółtą kartkę.

79'

Kolejna zmiana w Napoli. Marek Hamsik schodzi, a wchodzi Adam Ounas.

76'

Ilkay Gundogan zmienia Davida Silvę.

75'

Gabriel Jesus strzela gola, ale młody Brazylijczyk był na wyraźnym spalonym!

75'

Raul Albiol jest kolejnym zawodnikiem ukaranym żółtym kartonikiem.

74'

Będą jeszcze emocje w tym meczu! Ghoulam popisał się wręcz przecudowną akcją, ale został nieprzepisowo faulowany! Diawarra wykorzystał 11 i czeka nas 15 minut niebagatelnych emocji!

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Amadou Diawarra tym razem podchodzi do rzutu karnego i oddaje strzał nie do obrony!

73'

Faouzi Ghoulam świetnie popisuje się indywidualną akcją i zostaje faulowany w polu karnym! Drugi rzut karny dla Napoli!

72'

Fernandinho ukarany żółtym kartonikiem.

71'

Za ciągle krwawiącego Elseida Hysaja na boisku pojawia się Christian Maggio.

70'

Zmiana w ekipie z Manchesteru. Raheem Sterling zmieniony przez Bernardo Silvę.

67'

Bardzo brzydkie zdarzenie Hysaja i Davida Silvy. Dużo krwi i obaj zawodnicy muszą zostać opatrzeni.

66'

Marek Hamsik miał przed sobą bramkę, w której był tylko John Stones, a i tak kapitan Napoli nie potrafił tego wykorzystać!

64'

Piotr Zieliński uderzony łokciem przez Walkera w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

61'

Manchester City atakuje, ale po zmianie stron obie drużyny są bardzo niedokładne. Brakuje po prostu błysku.

57'

Lorenzo Insigne ucierpiał przy jednym ze starć i dla niego mecz się już kończy. W jego miejsce wchodzi Allan.

54'

Ederson bardzo mocno ryzykował wychodząc z bramki poza pole karne. Na szczęście dla niego nic groźnego z tego nie wynikło.

51'

John Stones zatrzymuje niezłą akcje rywala. Napoli coraz śmielej atakuje Manchester.

48'

Dobrze rozegrana akcja Napoli, ale zabrakło dokładnego ostatniego podania Marka Hamsika!

46'

Wznowili grę goście! Liczymy na przełamanie lidera Serie A!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy całkowicie zasłużenie prowadzi Machester City! Oby po przerwie Napoli wróciło do życia!

45'

Pepe Reina świetnie broni strzał Gabriela Jesusa. Było bardzo blisko a mielibyśmy 3:0.

44'

Kevin De Bruyne za niesportowe zachowanie ogląda żółty kartonik.

43'

Spokojnie rozgrywają piłkę gracze Napoli, nie próbują już w pierwszej połowie zaatakować rywali.

37'

Kyle Walker za faul ukarany żółtą kartką!

38'

Dries Mertens uderza bardzo źle i Ederson spokojnie broni ten strzał!

37'

Rzut karny!! Walker fauluje Albiola w polu karnym!

35'

Fernandinho uderze niecelnie po stracie Leroya Sane.

34'

Lorenzo Insigne zagrywa cudowną piłkę do Mertensa, ale Belg nie zdołał dopaść do tego podania i Ederson przejmuje posiadanie.

30'

Znowu Raheem Sterling, ale tym razem jego strzał był bardzo nieudany!

28'

Zamieszanie w polu karnym Napoli, po którym Sterling oddaje strzał! Koulibaly wybija piłkę z samej linii końcowej!

27'

Leroy Sane marnuje świetną okazję uderzając z rzutu wolnego prosto w mur. Szkoda, naprawdę szkoda.

25'

Ależ bomba Kevina De Bruyne! Piłka leciała z ogromną prędkością i uderzyła w poprzeczkę! Co to byłby za gol!

23'

Po drugim golu gra obu drużyn jakby stanęła. Nie oglądamy jakiś szybkich ciekawych okazji.

19'

Bardzo dobre prostopadłe podanie do Sane, ale Albiol świetnie odbiera piłkę w ostatniej chwili. Akcja Manchesteru City rozwijała się po dużym błędzie Piotrka Zielińskiego.

14'

Kevin De Bruyne zagrywa wręcz idealne podanie do Jesusa, a młody napastnik musiał tylko dostawić nogę aby wpakować piłkę do pustej bramki.

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gabriel Jesus na 2:0!

13'

Ederson ratuje swoją drużynę świetnie wychodząc poza pole karne. Brazylijczyk pięknie przeczytał grę.

10'

Leroy Sane dograł w pole karne, w którym piłka odbijała się niczym w popularnej grze Pinball. Dopiero Raheem Sterling huknął tak, że Reina nie miał szans! Na tablicy mamy więc 1:0!

9'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Raheeem Sterling otwiera wynik!

8'

Bardzo dobra i składna akcja Napoli. W ostatniej chwili zostaje jednak przerwana przez Stonesa.

4'

Bardzo brzydki faul De Bruyne na samym początku meczu. Mogło to zakończyć się żółtą kartką.

1'

Pierwszy gwizdek rozpoczął mecz! Od środka gracze Manchesteru!

20:45

Po odsłuchaniu hymnu Ligi Mistrzów, czas na przywitanie kapitanów! Po jeden stronie David Silva, a po drugiej Marek Hamsik, czyli legendy swoich drużyn!

20:43

Zawodnicy opuszczają tunel!

20:39

Najmocniej czekamy na pojedynek snajperów. Zarówno Gabriel Jesus jak i Dries Mertens znają się na swoim fachu jak mało kto!

20:34

Obie drużyny w tym sezonie grają wręcz cudownie. W lidze jeszcze nie przegrały, a Napoli nawet zdołało zdobyć komplet punktów w Serie A. Liczymy więc na grad goli!

20:29

Najważniejszą informacją dla Polskich kibiców jest to, że w pierwszym składzie mecz rozpoczyna Piotr Zieliński! Czekamy na asysty pomocnika reprezentacji Polski!