3 : 3
LiverpoolLiverpool
1. połowa0 : 3
22:43

Dziękujemy za spędzenie tego wieczoru razem z nami. Już jutro kolejne relacje NA ŻYWO z meczów 5 kolejki Ligi Mistrzów! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Bartłomiej Krawczyk. Dobranoc!

22:42

Taki wynik oznacza, że żadna drużyna z grupy E nie zapewniła sobie jeszcze awansu do fazy pucharowej Champions League.

90'

Koniec meczu! Po kapitalnym, obfitującym w gole i emocje spektaklu Sevilla zremisowała z Liverpoolem 3:3!

96'

Z jeszcze jedną akcją ruszyła Sevilla, ale na spalonym był Correa.

96'

Opóźniło się wznowienie gry, pogramy jeszcze przez minutę.

93'

REMIS! Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Guido Pizarro, który w tłoku pola karnego znalazł przestrzeń aby posłać piłkę do bramki!

92'

Sevilla długo przygotowuje swoją akcję, a kibice się niecierpliwią.

90'

Felix Brych przedłużył mecz o 4 minuty.

88'

Oxlade-Chamberlain czekał na piłkę przed bramką Sevilli ale podanie Milnera było niedokładne!

88'

Mane wywalczył aut na wysokości pola karnego Sevilli.

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Oxlade-Chamberlain zmienia Salaha.

85'

Znakomita szansa dla Sevilli! Vazquez świetnie wyłożył piłkę na jedenasty metr, ale jego kolega nie trafił w piłkę!

83'

Joe Gomez wyprzedził Muriela i przejął adresowaną do Kolumbijczyka piłkę.

82'

Emre Can ukarany żółtą kartką.

81'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Nowym graczem na boisku jest Correa, a schodzi Ben Yedder, strzelec dwóch goli.

78'

Salah kapitalnym rajdem wyprowadził kontratak Liverpoolu i świetnie zauważył Emre Cana w polu karnym Sevilli! Niemiec podawał, choć mógł strzelać, i tylko świetna interwencja Banegi uratowała gospodarzy!

77'

"The Reds" próbowali kontrataku, ale nie potrafią opuścić własnej połowy.

76'

Sevilla odzyskała inicjatywę i konstruuje atak pozycyjny na połowie rywala.

73'

Druga zmiana w Sevilli. Luis Muriel w miejsce Nolito.

71'

Nonszalancja Sevilli pod własną bramką mogła zakończyć się bramką dla Liverpoolu po strzale Salaha! Korner dla gości.

70'

Escudero dobrym wślizgiem przerywa drybling Salaha w polu karnym Sevilli.

70'

Sarabia dobrze przyjął piłkę w polu karnym Liverpoolu, ale był na wyraźnym spalonym.

68'

Jordan Henderson został ukarany żółtą kartką.

67'

Liverpool ma aut na połowie rywala. Pierwszy raz od dawna gracze "The Reds" opuścili własną połowę. Dominacja Sevilli w drugiej połowie jest bezdyskusyjna.

66'

Sarabia na spalonym.

65'

Rzut rożny dla Sevilli.

63'

Boisko opuszcza też Coutinho. W jego miejsce pojawia się Emre Can.

63'

Zmiana w Liverpoolu. Milner wchodzi w miejsce Moreno.

62'

Mocny strzał Escudero i Karius paruje piłkę na poprzeczkę!

62'

Mocny strzał Vazqueza, ale piłka leciała prosto w Kariusa, który złapał piłkę!

61'

Pizarro zamykał dośrodkowanie strzałem z powietrza, ale strzelał niecelnie!

60'

Ben Yedder trafia do bramki! Sędzia nakazuje ponowienie rzutu karnego, ale także za drugim razem napastnik Sevilli umieszcza piłkę w bramce!

59'

Rzut karny dla Sevilli! Moreno stracił piłkę i fauluje Ben Yeddera w polu karnym!

58'

Rzut rożny dla gospodarzy.

56'

Moreno głową wybija piłkę dośrodkowywaną przez Nolito! Gdyby nie to, napastnik Sevilli miałby przed sobą pustą bramkę!

54'

Mercado głośno komentował faul Coutinho, domagając się kartki dla Brazylijczyka, za co sam został ukarany kartonikiem.

53'

Mane fauluje Ben Yeddera, kolejna okazja dla Sevilli ze stałego fragmentu gry.

51'

GOL DLA SEVILLI! Ben Yedder strzałem głową wykorzystuje dośrodkowanie od Evera Banegi!

50'

Moreno fauluje Sarabię z boku własnego pola karnego. Będzie dobra okazja dla Sevilli aby dośrodkować w pole karne.

48'

Karius piąstkuje piłkę, przy okazji zderzając się z Sarabią. Nie było faulu, ponieważ sędzia najpierw odgwizdał spalonego.

46'

Sevilla rozpocznie drugą połowę z jedną zmianą. Vazquez w miejsce N'Zonziego.

46'

• faule: 5 - 10
45'

Koniec pierwszej połowy. Gracze Sevilli schodzą na przerwę żegnani gwizdami.

47'

Klavan dobrze przyblokował biegnącego do piłki Ben Yeddera czym umożliwił dobrą interwencję Kariusa.

45'

Z dystansu strzelał Coutinho, ale prosto w bramkę, w dobrze ustawionego Sergio Rico.

45'

Ever Banega ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Coutinho.

44'

Za słabe dośrodkowanie Banegi z rzutu rożnego.

42'

Pizzaro przecina miękkie dośrodkowanie Salaha do Coutinho.

40'

Doskonałe podanie od Coutinho i po chwili Sergio Rico broni w sytuacji sam na sam z Salahem!

39'

Coutinho przejął piłkę na połowie rywala i zbliżył się do pola karnego, jednak nie zdecydował się na strzał, ale na podanie, które zostało zablokowane.

37'

Alberto Moreno został ukarany żółtą kartką.

37'

Niepilnowany przez nikogo Lovren składał się do strzału z woleja, ale skiksował po dośrodkowaniu Coutinho.

36'

Coutinho rozgrywał akcję z Salahem w polu karnym. Rzut rożny dla Liverpoolu.

34'

Alberto Moreno faulowany na własnej połowie.

33'

Prosty błąd techniczny Mercado, który nie opanował piłki na prawym skrzydle.

31'

3:0 dla Liverpoolu! Roberto Firmino! Po świetnym kontrataku z udziałem Sadio Mane reprezentant Brazylii musiał jedynie wpakować piłkę do pustej bramki!

29'

Ben Yedder próbował przejść dwóch obrońców na raz, ale został zatrzymany przez Lovrena.

28'

Doszło do małej utarczki słownej pomiędzy Kloppem a... chłopcem do podawania piłek, który ponaglał gracza "The Reds".

26'

Salah dobrze popracował w obronie, odebrał piłkę, a następnie pod pressingiem Sevilli wywalczył aut dla Liverpoolu.

22'

GOL DLA LIVERPOOLU! Podobnie rozegrany rzut rożny jak przy pierwszym golu - tym razem akcję na długim słupku, po zgraniu Firmino, wykończył Sadio Mane!

21'

Henderson odebrał piłkę w środku pola i zagrał na wolną przestrzeń do Firmino, który znalazł się sam na sam z Sergio Rico! Świetna interwencja bramkarza!

20'

Ben Yedder nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem! Francuz posłał piłkę tuż obok prawego słupka bramki Kariusa!

19'

Słupek ratuje Liverpool! Nolito nawinął w polu karnym Joe Gomeza, uderzył po długim rogu i bramkarz sparował piłkę na słupek!

16'

W odpowiedzi kontratak wyprowadził Liverpool! Joe Gomez dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale obrońcy Sevilli wybili piłkę.

15'

Escudero odebrał piłkę Salahowi 30 metrów od bramki Kariusa i mogło być groźnie, gdyby podał dokładnie do Banegi!

13'

W polu karnym Nolito świetnie zagrał piętą na wolne pole do Escudero, który zdecydował się na strzał z ostrego kąta i trafił w boczną siatkę!

10'

Banega dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego, ale za wysoko dla kolegów i piłka wylądowała w rękach Kariusa.

9'

Była szansa dla Sevilli na szybki atak. Banega zagrał do Sarabii, ale ten podał za plecy Nolito i piłkę mają piłkarze z Anglii.

8'

Mane znalazł się w polu karnym Sevilli i próbował dogrywać do środka, ale został zablokowany. Korner dla Liverpoolu.

6'

Salah i Coutinho byli blisko odbioru piłki pod polem karnym Sevilli, ale ostatecznie defensor Sevilli wyekspediował piłkę daleko od własnej bramki.

4'

Banega próbował prostopadłego podania do Sarabii, ale do piłki szybciej dopadł Klavan. Aut dla Sevilli.

2'

GOL DLA LIVERPOOLU! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Coutinho, piłkę głową przedłużył Wijnaldum, a całą akcję na długim słupku zamykał Robert Firmino, który w klarownej sytuacji wpakował piłkę do siatki!

2'

Na prawym skrzydle przedzierał się Mane i graczowi gości udało się wywalczyć rzut rożny.

1'

Piłkarze Sevilli rozpoczęli mecz!

20:44

Arbitrem meczu będzie Niemiec Felix Brych.

20:43

Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan rozbrzmiewa już hymn Champions League.

20:41

Piłkarze wychodzą na boisko.

20:38

Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

20:34

Jak na razie tabeli przewodzi Liverpool, który ma na koncie 8 punktów. Jedno "oczko" mniej od piłkarzy Juergena Kloppa ma Sevilla, a dwa punkty mniej - Spartak. Tabelę zamyka NK Maribor, który wywalczył do tej pory tylko 2 punkty. Rosjanie i Słoweńcy mają jednak rozegrany jeden mecz więcej.

20:32

Za nami jest już jedno dzisiejsze spotkanie w grupie E. W Moskwie Spartak zremisował 1:1 z Mariborem.

20:30

Dobry wieczór! Faza grupowa Ligi Mistrzów wkracza w decydującą fazę! Na mecz 5 kolejki grupy E pomiędzy Sevillą a Liverpoolem zaprasza Bartłomiej Krawczyk!