0 : 4
17:19

Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

93'

Koniec meczu! Legia pewnie pokonuje Ruch Zdzieszowice i melduje się w ćwierćfinale!

92'

Sędzia dolicza trzy minuty.

88'

Wojskowi ze spokojem wymieniają podania na połowie przeciwnika.

86'

Dominacja Legii nie podlega teraz dyskusji. Tutaj wciąż mogą paść kolejne bramki dla legionistów.

84'

Stoper Legii posyła piłkę do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Słabe zachowanie gospodarzy w obronie!

82'

Maciej Dąbrowski! 4:0!

81'

Po dośrodkowaniu Sebastiana Szymańskiego piłka trafia w dalszy słupek bramki Ruchu i wychodzi poza pole karne!

79'

Goście dopiero w końcówce mogą się wystrzelać - piłkarzom Ruchu zwyczajnie brakuje sił na końcówkę.

77'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Karol Wanat zmieniony przez Dawida Rudnika.

77'

Jak padła bramka? Sprytne podanie Michała Kucharczyka z lewej strony pola karnego, z pierwszej piłki uderzył Sebastian Szymański, trafiając idealnie, w boczną siatkę, bramkarz był bez szans!

75'

Kolejny gol dla Legii, strzelcem Sebastian Szymański!

73'

Miłosz Szczepański zmienia Michała Kopczyńskiego. Kolejny debiut w Legii.

70'

Za moment ostatnia zmiana w zespole Wojskowych.

68'

Druga bramka dla Legii chyba "zabiła" ten mecz. Piłkarze ze Zdzieszowic przestali już atakować, jakby stracili całą wiarę w dobry rezultat.

66'

Bartosz Zychowicz zmienia Jarosława Wieczorka.

64'

Precyzyjne dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego z prawej strony boiska, Albańczyka nie upilnował Karol Wanat. Snajper Legii obrócił się z piłką i posłał ją do siatki z najbliższej odległości.

64'

Bramka! Armando Sadiku, jest 2:0 dla Legii Warszawa!

62'

Mateusz Pałach przyjął mocne podanie przy linii końcowej, po czym podał piłkę na szesnasty metr, do piłki dobiegł Dawid Czapliński. Napastnik huknął ponad poprzeczką!

60'

Armando Sadiku melduje się na murawie w miejsce Jarosława Niezgody.

58'

Kibice gospodarzy już cieszyli się z odgwizdania rzutu karnego, ale decyzja sędziego wcale nie dotyczyła jedenastki - na spalonym złapany został Dawid Czapliński.

56'

Dariusz Zapotoczny zmieniony przez Mateusza Pałacha.

55'

Uderzenie Krzysztofa Mączyńskiego z woleja opuszcza nie tylko boisko, ale chyba również stadion...

53'

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście, ale ich ataki wciąż niewiele dają.

53'

51'

Aut dla Legii na wysokości pola karnego Ruchu.

49'

Mateusz Żyro faulowany przy linii środkowej.

47'

Za mocne podanie Dariusza Zapotocznego, piłkę przejmuje Radosław Cierzniak.

46'

Gra wznowiona, piłkę ma Ruch!

46'

Zmiana w przerwie. Michał Kucharczyk zmienia beznadziejnego Daniela Chimę Chukwu.

16:28

Legia oddała tylko dwa celne strzały w pierwszej połowie.

16:16

Legia gra bardzo słabo, niczym nie przypomina poziomu Ekstraklasy, a raczej poziom trzeciej ligi. Obie drużyny prezentują się przeciętnie i póki co rozdziela je tylko bramka Łukasza Brozia z rzutu karnego. Mamy nadzieję że w drugiej połowie będzie lepiej.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi w Opolu z Ruchem 1:0.

43'

W końcówce pierwszej części spotkania gospodarze próbują ponownie dojść do głosu.

41'

Sebastian Szymański przyjmuje górną piłkę w polu karnym i pudłuje z około dziesięciu metrów!

39'

Daniel Chima Chukwu w bardzo głupi sposób traci piłkę przy linii bocznej.

37'

Piękne uderzenie Sebastiana Szymańskiego z rzutu wolnego trafia w spojenie!

35'

Sebastian Szymański faulowany przez Dawida Kilińskiego przy narożniku pola karnego!

33'

Daniel Chima Chukwu uderza głową na bramkę po rzucie rożnym - niecelnie.

31'

Legia co prawda utrzymuje się dłużej przy piłce i to ona atakuje, ale nie są to akcje pozbawione bezmyślnych i ryzykownych podań. Mistrzowie Polski narażają się na kontrataki.

29'

Ekwilibrystyczna przewrotka Cristiana Pasquato mija bramkę zespołu ze Zdzieszowic.

27'

Za mocne podanie Łukasza Brozia, piłkę ma Ruch.

25'

Legia przejęła inicjatywę, gra od dłuższego czasu toczy się tylko na połowie gospodarzy.

23'

Niezłe podanie Łukasza Monety do Sebastiana Szymańskiego w pole karne przytomnie przecina Sebastian Weremko.

21'

Dawid Kiliński faulowany przez Sebastiana Szymańskiego przy linii środkowej.

19'

Faul na Jarosławie Niezgodzie był niemal nie do zauważenia, do tego wydaje się że miał miejsce jeszcze przed szesnastką.

18'

Łukasz Broź pewnie wykonuje jedenastkę i otwiera wynik meczu!

17'

Rzut karny dla Legii, faulowany Jarosław Niezgoda!

15'

Mocny strzał Łukasza Monety przelatuje kilka metrów nad poprzeczką bramki Ruchu.

13'

Kompletnie nieudane podanie Cristiana Pasquato w pole karne gospodarzy. Piłkę ma Patryk Sochacki.

11'

Póki co Legia wcale nie dominuje na boisku, jeśli mielibyśmy wskazać drużynę atakującą częściej, to byłby to Ruch.

9'

Świetne dośrodkowanie Denisa Sotora pod bramkę Legii, gdzie z bliskiej odległości pudłuje Michał Bachor!

7'

Jarosław Wieczorek odebrał piłkę Maciejowi Dąbrowskiemu i chciał od razu posłać piłkę w pole karne, ale kopnął ją prosto w rękawice Radosława Cierzniaka.

6'

Dawid Czapliński faulowany na własnej połowie przez naciskającego go Mateusza Żyro.

4'

Radosław Cierzniak przejmuje podanie skierowane pod nogi Dawida Czaplińskiego.

3'

Gospodarze odpowiadają długim podaniem w stronę pola karnego, które jednak przekroczyło linię końcową boiska.

2'

Pierwsza akcja Legii zakończona stratą Łukasza Brozia na prawym skrzydle.

1'

...pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy, piłkę ma Legia Warszawa!

15:27

Jeszcze tylko losowanie stron...

15:25

Piłkarze meldują się na murawie stadionu w Opolu!

15:20

W składzie Legii pojawia się kilka młodych nazwisk - w Legii zadebiutuje Mateusz Żyro, zagra również Sebastian Szymański, a z ławki pojawić się może również Miłosz Szczepański.

15:10

Rezerwowi Legii: Jakub Szumski, Inaki Astiz, Adam Hlousek, Thibault Moulin, Armando Sadiku, Michał Kucharczyk i Miłosz Szczepański.

15:05

Rezerwowi Ruchu: Filip Żurawski, Arkadiusz Fesser, Krzysztof Werner, Mateusz Pałach, Dawid Rudnik, Bartosz Zychowicz i Dawid Kubicz.

15:00

W poprzedniej rundzie Ruch uporał się z Górnikiem Łęczna, a Legia pokonała Wisłę Puławy.

14:55

Gospodarze zagrają dziś w swoim wyjściowym składzie, trener Romeo Jozak zdecydował się natomiast dać szansę rezerwowym.

14:50

Ruch Zdzieszowice zmierzy się w Opolu z faworyzowaną drużyną Legii Warszawa. Liczymy na dobre spotkanie!

14:45

Wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa!