4 : 2
TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
1. połowa3 : 1
93'

Liverpool zwycięża po bardzo dobrym spotkaniu. The Reds awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów! Hoffenheim zagra w Lidze Europy. Na dziś to już wszystko, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne nasze relacje.

90'

Arbiter dolicza trzy minuty.

90'

Kartką ukarany Hubner.

88'

Boisko opuszcza Mane, a zastąpi go Ragnar Klavan.

86'

Mocne uderzenie Firmino, ale tylko boczna siatka.

83'

Moreno uderza z dystansu, ale była to nieudana próba.

79'

Kramarić dorzuca piłkę w pole karne i najwyżej wyskakuje Sandro Wagner! Skutecznie uderza głową i mamy 4:2!

76'

Od kilku minut tempo gry już zdecydowanie wolniejsze. Goście już chyba nie wierzą w korzystny rezultat, a Liverpool nie gra już tak szybko i oszczędza siły.

69'

Schodzi zdobywca dwóch goli, a w jego miejsce James Milner!

66'

Zmiana również w drużynie Liverpoolu: Joe Gomez pojawia się na boisku!

65'

Ostatnia zmiana w ekipie gości.

63'

Ależ błąd obrońców gości! Henderson przejmuje piłkę i ruszył na bramkę, dograł jeszcze do Firmino, a ten dopełnia formalności! 4:1!

60'

Dobry pressing gospodarzy, dzięki czemu odebrali piłkę blisko pola karnego. Cała akcja zakończona strzałem, ale bramkarz gości znów dobrze broni.

56'

Druga rotacja w składzie gości. Serge Gnabry opuszcza boisko, a w jego miejsce Adam Szalai,

54'

Kolejny raz Baumann okazuje się lepszy w pojedynku jeden na jeden z zawodnikiem Liverpoolu! Tym razem Wijnaldum nie potrafił pokonać bramkarza gości!

51'

Kartką ukarany kapitan gości Kevin Vogt.

48'

Alexander-Arnold dobrze dorzuca piłkę na piąty metr, ale Firmino nie dosięgnął futbolówki.

46'

Sędzia daje znak, ruszamy! Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

46'

Arbiter kończy pierwszą odsłonę spotkania. Bardzo dobre spotkanie do przerwy, duża intensywność oraz wiele groźnych okazji. Nieoczekiwanym bohaterem Emre Can, który zdobył dziś już dwie bramki.

46'

Kartką ukarany Jordan Henderson.

45'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

41'

Emre Can uderzył z szesnastki minimalnie obok bramki po tym jak dobrą kombinacją popisali się jego partnerzy.

38'

Kaderabek ukarany kartką po brzydkim faulu od tyłu.

36'

Salah dogrywa na piąty metr do Firmino, a ten przegrywa pojedynek z Baumannem! Kolejna doskonała okazja zmarnowana!

31'

Dennis Geiger ukarany żółtą kartką po faulu na Wijnaldumie.

29'

Pierwsze uderzenie zmiennika i mamy bramkę dla gości! Plaski strzał z prawej strony pola karnego tuż przy lewym słupku!

26'

Gnabry marnuje kolejną dobrą okazję. Uderzył po szybkiej akcji, ale Mignolet broni jego strzał!

25'

Szybko decyduje się na zmianę szkoleniowiec gości. Mark Uth wchodzi na boisko.

21'

Znowu kapitalne wejście lewą stroną Firmino. Dogranie wzdłuż pola karnego, całą akcję zamykał Emre Can i wbił futbolówkę do bramki!

21'

Hoffenheim na łopatkach! 3:0!

18'

Firmino z lewej strony wycofuje piłkę na szesnastkę do Wijnalduma, ten uderza w słupek! Na szczęście dla gospodarzy piłka odbija się idealnie pod nogi Salaha, który z bliskiej odległości trafia do siatki!

19'

Gospodarze podwyższają prowadzenie!

16'

Moreno dorzucił piłkę z rzutu wolnego, ale nie było większego zagrożenia.

10'

Doskonała kontra gospodarzy. Kolejny raz Firmino zagrał prostopadle do Mane za który zwolnił na chwilę grę i schodził do środka. Za jego plecami pojawił się Emre Can, a Mane dograł mu podeszwą piłkę. Pomocnik The Reds uderzył na bramkę, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i zmyliła Baumanna. 1:0!

10'

Gol dla Liverpoolu! 1:0!

6'

Świetne rozegranie gości i w doskonałej okazji znalazł się Gnabry, który spudłował z pięciu metrów. Na jego szczęście był na pozycji spalonej.

4'

Doskonałe podanie prostopadłe Firmino do Mane, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zmarnował okazję i uderzył prosto w Baumanna.

3'

Alexander-Arnold uderzył w mur, ale piłki odbiła się w taki sposób, że doszedł do niej Salah, ale jego strzał z głowy był niecelny.

2'

Dobrze rozegrana akcja przez gospodarzy i przed polem karnym faulowany Alberto Moreno.

20:45

Obie jedenastki już gotowe, arbiter daje znak i ruszamy!

20:41

Kilka chwil pozostało do rozpoczęcia spotkania, a na trybunach słychać już głośno śpiewany You'll Never Walk Alone!

20:28

Na ławce w drużynie gości mecz rozpocznie polski pomocnik Eugen Polanski.

20:26

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu Liverpool pokonał na wyjeździe zespół niemiecki 2:1.

20:19

Witamy w relacji na żywo z rewanżowego spotkania czwartej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Liverpoolu i Hoffenheimu.