OGC NiceOGC Nice
0 : 2
napoliSSC Napoli
92'

Sędzia zagwizdał dziś ostatni raz! Napoli awansuje do Ligi Mistrzów w bardzo dobrym i przekonującym stylu! W dwumeczu włoski zespół zwyciężył 4:0. Gracze Nicei zagrają w Lidze Europy.

90'

Szybka odpowiedź gospodarzy i obita poprzeczka bramki Reiny!

88'

Bardzo dobra wymiana piłki Insigne z Ghoulamem. Obrońca włączył się bokiem i wycofał na szesnasty metr, a Włoch przymierzył obok prawego słupka. 2:0!

86'

Maurizio Sarri decyduje się na ostatnią roszadę w dzisiejszym spotkaniu: Amadou Diawara w miejsce Jorginho.

85'

Saint-Maximin faulowany przez obrońcę Napoli, a ten ogląda żółtą kartkę.

82'

Za bardzo brzydki wślizg od tyłu w nogi Zielińskiego, żółtą kartką ukarany Lees-Melou.

79'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy: Vincent Marcel za Waltera.

77'

Z boiska schodzi Mario Balotelli, a zastąpi go Ignatius Ganago.

73'

Dobra akcja Zielińskiego i szybka wymiana piłki z Mertensem. Futbolówka po strzale Polaka odbiła się od jednego z obrońców i wyszła za linię końcową.

71'

Kolejna zmiana w ekipie gości: Marko Rog za Allana.

68'

Pierwsza zmiana również w drużynie gospodarzy: Lees-Melou w miejsce Adriena Tameze.

67'

Kolejny raz po dobrej wymianie piłki na środku boiska prostopadłą piłką popisał się Zieliński. Znowu jednak Cardinale okazał się lepszy od Insigne.

63'

Kapitalna rozegranie piłki na małej przestrzeni i prostopadłe zagranie Zielińskiego do Insigne, który nie pokonał bramkarza w bardzo dobrej okazji!

62'

Na boisku pojawia się Piotr Zieliński! Zastąpi kapitana Napoli Marka Hamsika.

59'

Zamieszanie w okolicach pola karnego Napoli. Do piłki doszedł Sneijder i mocno uderzył na bramkę. Jeden z obrońców Napoli dostał piłką, przez co gospodarze sygnalizowali zagranie ręką jednak sędzia nie miał wątpliwości i nie wskazał na jedenastkę.

56'

Dobra indywidualna akcja środkiem Jalleta zakończona niecelnym strzałem z woleja po tym jak rozegrał piłkę z partnerem z drużyny.

54'

Kolejny raz Saint-Maximin dobrze drybluje po lewej stronie i mocno dogrywa piłkę w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie dochodzi do piłki.

51'

Napoli coraz bardziej przyspiesza i co chwilę podopieczni Sarriego znajdują się w okolicach szesnastki gospodarzy.

48'

Kapitalna akcja Napoli! Piłka dociera do Hamsika, który z lewej strony płasko zagrał wzdłuż bramki, do piłki dobiega Callejon i wbija futbolówkę do pustej bramki!

48'

47'

Ładna ruletka Hamsika po czym oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

46'

Obie drużyny już na boisku, sędzia daje znak! Ruszamy!

45'

Pierwsza połowa pod kontrolą gości, którzy nie dopuszczają do wielkiego zagrożenia pod swoją bramką. Sami jednak nie potrafią zaskoczyć defensywy Nicei.

43'

Saint-Maximin kolejny raz popisuje się dobrym wejściem boczną strefą boiska, ale brakuje mu dokładności podczas zagrania do partnerów z drużyny.

39'

Goście zmieniają co jakiś czas tempo gry. Usypiają gospodarzy dużą ilością podań, by po chwili przyspieszyć całą akcję. Ciągle jednak brakuje skuteczności przy decydującym zagraniu.

35'

Dobre płaskie dośrodkowanie Ghoulama na pierwszy słupek, które przeciął Mertens, ale jego strzał trafił tylko w boczną siatkę.

30'

Obie drużyny próbują wymieniać szybko piłkę, by jak najszybciej zagrozić rywala. Mario Balotelli zaczyna coraz częściej walczyć z obrońcami, lecz zazwyczaj jest osamotniony i trudno mu coś zrobić z piłką i najczęściej futbolówkę odzyskują goście.

24'

Saint-Maximin dobrze włączył się lewą stroną i zagrał płasko piłkę w pole karne. Obrońcy wybili futbolówkę przed szesnastkę, a do niej dopadł Jallet. Oddał strzał, ale była to bardzo nieudana piłka.

21'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blisko zdobycia bramki był Koulibaly.

20'

Rzut wolny dla Napoli z okolic dwudziestego piątego metra, ale Mertens uderzył w mur i piłka wypadła za linię końcową.

14'

Wysoki pressing gości i pomylili się zawodnicy Nicei. Piłkę odebrał Mertens i wbiegł w pole karne po czym oddał strzał, ale kapitalna interwencja bramkarza gospodarzy!

11'

Lorenzo Insigne próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, lecz piłka poszybowała nad poprzeczką.

7'

Po bardzo brzydkim faulu na Mertensie żółtą kartką ukarany Jean Michael Seri.

5'

Pierwsza kombinacyjna akcja gospodarzy zakończona strzałem Sneijdera z dystansu.

3'

Od początku wysoki pressing zawodników z Neapolu, którzy chcą szybko zdobyć bramkę.

20:46

Sędzia daje znak, ruszamy!

20:42

Obie drużyny już w tunelu, za kilka chwil rozpocznie się widowisko.

20:26

Pierwszy gwizdek już o 20:45.

20:22

Do składu gospodarzy wraca po kontuzji Mario Balotelli, który ma dziś wziąć na swoje barki odpowiedzialność za grę ofensywną swojego zespołu.

20:10

Przypomnijmy, że w pierwszym meczy Napoli wygrało na własnym boisku 2:0.

20:10

Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Allan, Jorginho, Hamsik - Callejon, Mertens, Insigne.

20:09

Nice: Cardinale - Souquet, Le Marchand, Dante, Jallet - Walter, Seri, Tameze, Sneijder, Saint-Maximin - Balotelli.

20:07

Witamy w relacji na żywo z rewanżowego spotkania czwartej rundy kwalifikacyjnej do fazy grupy Ligi Mistrzów pomiędzy Niceą a Napoli.