LiverpoolLiverpool
94'

Dziękujemy za dziś i już teraz zapraszamy na spotkanie rewanżowe!

94'

Po bardzo dobrym meczu, Liverpool pokonuje Hoffenheim i to klub z Anglii jest bliżej awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

93'

Kerem Demirbay zszedł z boiska i nie ukończy spotkania. Hoffenheim ostatnie chwile zagra w dziesiątkę.

90'

Sędzia dolicza cztery minuty.

88'

Marko Grujić zmienia Sadio Mane.

87'

Długie podanie Nordtveita do Utha, który świetnie przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową i od razu oddał mocny strzał przy słupku!

87'

84'

83'

Szybka akcja gości z rozegraniem piłki pomiędzy Salahem i Sane. Ten ostatni jednak niecelnie wykańcza dobrą sytuację.

81'

Dobra okazja dla gospodarzy, ale kolejny raz dobrą interwencją popisuje się Mignolet!

76'

74'

Piłka zagrana szybko z rzutu wolnego na środku boiska. Piłka zostaje zagrane do Milnera, który przyjmuje piłkę przy linii bocznej pola karnego i próbuje dośrodkować do wbiegającego Salaha, ale piłka po drodze ociera się o klatkę piersiową Nordtveita i wpada do bramki! Liverpool prowadzi już 2:0!

74'

71'

Ostatnia korekta w składzie gospodarzy: boisko opuszcza Gnabry, a w jego miejsce Mark Uth.

70'

Dobry pressing gości i udało im się odebrać piłkę blisko pola karnego. Salah dostał piłkę i uderzył kolejny raz w bramkarza i tylko rzut rożny.

66'

Kramarić dobrze dorzuca piłkę w pole karne, ale Gnabry uderza bardzo wysoko nad bramką.

63'

Zmiana również w drużynie gości: w miejsce Hendersona na placu gry melduje się James Milner

60'

Płaskie zagranie Arnolda w pole bramkowe, ale piłkę wychwytuje Oliver Baumann.

56'

Żółtą kartką ukarany Alexander-Arnold za niepotrzebne dyskusje z arbitrem.

53'

Kolejna zmiana: Amiri za Ruppa.

52'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy: schodzi Emir Bicakcić, a w jego miejsce Havard Nordveit..

51'

Żółtą kartką ukarany Emre Can.

49'

Serge Gnabry trafia do siatki, ale sędzia prawidłowo uznaje, że zawodnik był na spalonym.

47'

Odbiera piłkę Mane, wbiega z nią w pole karne i dogrywa futbolówkę na piąty metr, gdzie znalazł się Roberto Firmino. Napastnik Liverpoolu trafia prosto w bramkarza i marnuje kapitalną sytuację!

46'

Sędzia dał znak do wznowienia meczu, ruszamy!

46'

Zawodnicy wychodzą już na murawę i za kilka chwil arbiter rozpocznie drugą część spotkania.

46'

Bardzo dobre widowisko zapewniają dziś obie drużyny. Mimo dobrej gry gospodarzy, to zespół Juergena Kloppa prowadzi w tym spotkaniu. Warto przypomnieć, że Kramarić zmarnował rzut karny jeszcze przy stanie 0:0!

46'

46'

Rzut rożny dla gości, do piłki najwyżej wyskakuje Lovren, ale uderza kilka centymetrów obok bramki!

45'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej części gry.

42'

Serge Gnabry miał doskonałą sytuację, by wyrównać stan meczu! Zawodnik gospodarzy trafia jednak z bliskiej odległości wprost w bramkarza, a Sandro Wagner próbował dobić piłkę w bramkę, ale uderzył w słupek!

36'

Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego tuż przy lewym słupku. Alexander-Arnold nie dał szans tym strzałem bramkarzowi, który tylko przyglądał się jak piłka ląduje w siatce!

36'

Gol dla Liverpoolu! The Reds prowadzą na stadionie w Hoffenheim!

35'

Wreszcie dobra akcja Sadio Mane, który ruszył z piłką i musiał być powstrzymany faulem. Żółtą kartką ukarany Ermin Bicakcić.

31'

Bardzo dobra organizacja gry gospodarzy. Goście nie potrafią niczym zaskoczyć podopiecznych trenera Nagelsmanna.

28'

Bardzo dobrze rozgrywają futbolówkę zawodnicy Hoffenheimu. Liverpool od dłuższej chwili nie potrafi utrzymać dłużej piłki, by rozegrać akcję.

25'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu, ale Pavel Kaderabek nie potrafił dobrze uderzyć z woleja i przeniósł piłkę wysoko na bramką.

22'

Mecz toczony w bardzo szybkim tempie, ale na tablicy wyniku wciąż 0:0. Zawodnicy wykazują się dziś wielką ochotą do gry!

15'

Mohamed Salah nie trafia w sytuacji sam na sam! Uderzył minimalnie przy słupku!

11'

Bardzo źle wykonał jedenastkę Andrej Kramarić i uderzył piłkę prosto w Mignoleta, który bez problemu odbił ją i zapobiegł utracie gola!

11'

Nie ma bramki! Strzał prosto w bramkarza i wciąż 0:0!

11'

Rzut karny dla gospodarzy! Serge Gnabry mija Dejana Lovrena, a ten go fauluje i karny dla Hoffenheim!

8'

Wreszcie zawodnicy angielskiego zespołu mocniej zaatakowali i stworzyli zagrożenie pod bramką Olivera Baumanna.

7'

Gospodarze próbują zaskoczyć Liverpool akcja w bocznych strefach boiska, gdzie mają szybkich i dynamicznych zawodników

5'

Dobra akcja prawą stroną i groźne dośrodkowanie, ale dobrze interweniuje defensywa gości.

20:46

Pierwszy gwizdek i ruszamy!

20:41

Obie drużyny już wychodzą na boisko, a za moment usłyszymy hymn Ligi Mistrzów

20:36

Skład Hoffenheim: Baumann - Kaderabek, Hubner, Bicakcić, Rupp - Vogt, Gnabry, Demirbay, Zuber - Kramarić, Wagner.

20:26

Skład Liverpoolu: Mignolet, Alexander-Arnold, Matip, Lovren, Moreno, Henderson, Wijnaldum, Can, Mane, Salah, Firmino.

20:25

Już za około dwadzieścia minut rozpocznie się pierwszy mecz w historii pomiędzy tymi zespołami.

20:16

Witamy w relacji na żywo z pierwszego meczu 4. rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów pomiędzy Hoffenheim a Liverpoolem.